Colostrum na imunitu

Dobrý den, dcera (3 roky) má slabší imunitu, velmi rychle chytá virozy, bacily a máme to i podloženo krevními testy (ig 30). Náš dětský lékař nám doporučil colostrum. Ráda bych věděla jak mohu její imunitu zvýšit (kromě obvyklých doporučení) a jestli opravdu colostrum může pomoci. Nechci ji pokaždé dávat antibiotika. Předem děkuji za odpověď. Anna Jeř.

Odpověď MUDr. Ludmila Vomelová, pediatr:

Colostrum velmi dobře podporuje vývoj imunity, ale jedna kůra většinou nestačí, je třeba před další sezónou opět nasadit. Pokud i přes to nemocnost trvá, doporučuji imunologické vyšetření.

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Colostrum na imunitu - diskuze


Colostrum na imunitu - poradna

Lezení

| haloka | dnes, 08:53
Dobrý den, mám dvojčátka narozená o 7 týdnů dříve, dnes je jim 10 měsíců a stále se nám nechce lozit... Od čtyř měsíců cvičíme Vojtu. Teď už je ale cvičení nad mé síly, kluci se brání, z daných pozic mi "utíkají". Má takové cvičení vůbec smysl? Kluci se od 6 měsíců přetáčí, plazit se začali mezi 8.-9. měsícem a tohle jim zatím zůstává. Žádná další dovednost se jim nechce. Je ještě nějaká možnost, jak podpořit k lezení?
Děkuji za váš čas!

Doporučuji pokračovat ve cvičení - jak Vám to čas a děti dovolí, cvičení podporuje rozvoj a zapojování správných svalových skupin k danému pohybu - tedy i k lezení. U předčasně narozených dětí jde rozvoj pohybu pomaleji, vytrvejte. Doporučuji kontrolu na rehabilitaci.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 09:20
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce