Co na zvýšení obranyschopnosti?

Dobrý den, zajímalo by mne, jak mám synovi (15 měsíců) zlepšit imunitu? Vím, že je teď krušné období venku, změny počasí, chladno, ale poslední dobou je dost často nemocný cca 3-4x do měsíce má něco (noční zvracení, vyrážky, horečky, momentálně nachlazení). Už prakticky od narození byl dost nemocný. S naší doktorkou jsem ještě neměla možnost to prodiskutovat.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Na zvýšení obranyschopnosti se doporučuje častý pobyt venku - otužování za každého počasí, dostatek čerstvé zeleniny a ovoce, lze přidat v zimních měsících dětský multivitamín s Echinaceou nebo s hlívou ústřičnou.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Co na zvýšení obranyschopnosti? - diskuze


Co na zvýšení obranyschopnosti? - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce