Kašel

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na mého vnuka, který trpí často suchým kašlem nevím, jak mu pomoci, když mu nechceme dávat každý měsíc antibiotika, nebo nějaký prednison, který mu napsala obvodní lékařka, co by mohlo pomoci. Má již otestovány nějaké vzorky na alergologii. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Pokud u malého dítěte trvá suchý kašel déle, něž 1 měsíc, doporučuji alergologické vyšetření a alergologickou léčbu. Je třeba brát v potaz celý komplex příznaků, takže bez vyšetření se nemohu vyjádřit ke konkrétní léčbě.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Kašel - diskuze


Kašel - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | 25.10.2016, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce