Inzerce
Inzerce
Inzerce

O Babyonline.cz

Babyonline.cz (BOL) je nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál, zaměřený na těhotenství a péči o dítě. Byl spuštěn 1. 1. 2007 z nedostatku kvalitních informací o těhotenství a péči o dítě, které pociťovala jeho zakladatelka MUDr. Jana Martincová.

Všechny texty odborné části - Těhotenství, Porod, Dítě od A do Z, Porodnice - jsou psány odborníky z praxe, garantovány klinickými pracovišti.

Již 11. rokem si Babyonline.cz drží úroveň. Stal se kultovním zdrojem informací inteligentních,  prakticky zaměřených a zdravě přemýšlejících rodičů.

Inzerce

O rok a 3/4 později se tým vydavatelství Babyonline pustil do vydávání vzdělávací literatury pro děti od 0 do 8 let v edici Pro chytré hlavičky. Opět jsou publikace jako prvním adresovány dětem autorského týmu.

Inzerce

Posléze Babyonline vydalo jedinečnou knihu o tom nejdůležitějším v těhotenství pro zdravý vývoj miminka pod názvem Zdravé těhotenství, kterou pokřtily ve svém zatím posledním těhotenství herečka Alena Antalová a zpěvačka Ilona Csáková.

Svou tištěnou publikační činnost završilo unikátním desaterem pro ženy 40+ Žena po 40 – sebevědomá a v kondici. Křtu Ženy se kromě autorů ujaly herečky Nela Boudová a Bára Kodetová, které se v knize objevily v roli modelek.

Inzerce

Následně vydavatelství Babyonline spustilo portál ZdravéOmlazení.cz zaměřený na zdraví, krásu a anti-aging medicínu. I zde se v rolích autorů představují odborníci daných specializací.

Inzerce

Dalším vydavatelským počinem je průvodce moderní dospívající dívky Co se od kamarádek o sexu, líčení i zdraví. Jedná se o volné pokračováním dřívější publikace Jak děti přicházejí na svět (pro 2-10leté děti), tentokrát pro náctileté dívky, ve kterém malá Lili dospívá v půvabnou Lilith a společnost jí namísto bratra dělají dvě stejně okouzlující kamarádky. I když i bratr Chytroočko se hned v úvodu knížky mihne, tentokrát pod civilním jménem Tom.

Jedná se o kvalitní informace pro náctileté dívky, které jsou psány netradiční a čtivou formou, a to jako rozhovor 3 kamarádek s matkou jedné z nich – lékařkou. Kniha obsahuje přes 200 originálních fotografií a kolem 150 obrázků a schémat. Jedinečná je skvěle padnoucí grafika pro 11 – 18leté dívky.

Třetí úspěšný počin MUDr. Jany Martincové s týmem spolupracovníků a vydavatelství Babyonline na poli sexuální výchovy je i knížka pro kluky Desatero pro kluky jak na pubertu, holky i sex, která spatřuje světlo světa v listopadu 2018. Tentokrát ve formě blízké komiksům s mnoha návodnými obrázky.

Styl knížky je velice svěží a takříkajíc vycházející ze života. Opět se v ní setkáváme se sourozenci Tomem a Lilith, které známe z obou předchozích knížek. Pouze maminka, trpělivá přítelkyně dívek z Co se od kamarádek nedozvíš se v případě Tomova dospívání mění v Tomových očích doslova v matku-stíhačku. Ale i přesto je v jejich hovorech patrné, že k sobě chovají vzájemnou úctu, respekt a touhu tomu druhému porozumět a pomoci.

 

Jana Martincová o Babyonline v Rendez-vous Českého rozhlasu

Více o vzniku vydavatelství a portálu Babyonline.cz a edici knížek pro děti Pro chytré hlavičky či knihách pro dospělé v povídání redaktorky dr. Marcely Antošové s Janou Martincovou.

Jak a proč se na BOL registrovat?

Jste na BOL poprvé?

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
×