O Babyonline.cz

Babyonline.cz (BOL) je nejnavštěvovanější odborně garantovaný portál, zaměřený na těhotenství a péči o dítě. Byl spuštěn 1. 1. 2007 z nedostatku kvalitních informací o těhotenství a péči o dítě, které pociťovala jeho zakladatelka MUDr. Jana Martincová.

Všechny texty odborné části - Těhotenství, Porod, Dítě od A do Z, Porodnice - jsou psány odborníky z praxe, garantovány klinickými pracovišti.

Již 10. rokem si Babyonline.cz drží úroveň. Stal se kultovním zdrojem informací inteligentních,  prakticky zaměřených a zdravě přemýšlejících rodičů.

O rok a 3/4 později se tým vydavatelství Babyonline pustil do vydávání vzdělávací literatury pro děti od 0 do 8 let v edici Pro chytré hlavičky. Opět jsou publikace jako prvním adresovány dětem autorského týmu.

Posléze Babyonline vydalo jedinečnou knihu o tom nejdůležitějším v těhotenství pro zdravý vývoj miminka pod názvem Zdravé těhotenství, kterou pokřtily ve svém zatím posledním těhotenství herečka Alena Antalová a zpěvačka Ilona Csáková.

Svou tištěnou publikační činnost završilo unikátním desaterem pro ženy 40+ Žena po 40 – sebevědomá a v kondici. Křtu Ženy se kromě autorů ujaly herečky Nela Boudová a Bára Kodetová, které se v knize objevily v roli modelek.

Posledním počinem vydavatelství Babyonline je portál ZdravéOmlazení.cz zaměřený na zdraví, krásu a anti-aging medicínu. I zde se v rolích autorů představují odborníci daných specializací.

Jana Martincová o Babyonline v Rendez-vous Českého rozhlasu

Více o vzniku vydavatelství a portálu Babyonline.cz a edici knížek pro děti Pro chytré hlavičky či knihách pro dospělé v povídání redaktorky dr. Marcely Antošové s Janou Martincovou.

Jak a proč se na BOL registrovat?

Jste na BOL poprvé?

Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce