Rodíme ONLINE

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství 3 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Jitka, Lucie a Barbora se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství. Nebudou chybět ani vyšetření v těhotenství, které maminky absolvují. Můžeme sledovat proměnlivost a individuální prožívání těhotenství u každé z nich. Tentokrát se opravdu máte opět na co těšit!

Které maminky se projektu v roce 2018/2019 účastní?

Katka

Jitka - 12. týden těhotenství, čeká první miminko

Jitce (29 let) a bydlí s přítelem v malebné vesničce na Vysočině. Baví ji vařit a to hlavně zdravá jídla a dezerty. Sportování bylo pro Jitku součástí každého dne, ale vzhledem ke zdravotní komplikaci má nyní nařízený klidový režim. Proto si s přítelem pořídili koťátko Miu, aby měla Jitka doma společníka.

Klára

Lucie - 19. týden těhotenství, čeká druhé miminko

Lucie (25 let) žije s přítelem a dvouletým Adámkem v Mladé Boleslavi. Její přítel pochází z Íráku. Ráda nakupuje, cestuje a tráví čas s rodinou. Pro Adámka si přeje sestřičku.

Milana

Barbora - 21. týden těhotenství, čeká dvojčata

Barbora (28 let) má už doma roční miminko. Nyní je podruhé těhotná a čeká dvojčátka. Celé její těhotenství je naprosto odlišné od toho předchozího, navíc první vyšetření nedopadla úplně nejlépe. Ale nyní je vše na dobré cestě a Bára si může těhotenství užívat plnými doušky.

 

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE

Rodíme ONLINE 2018/2019

Rodíme ONLINE 2018/2019

Rodíme ONLINE 2018/2019 Hlásí se nové Rodíme ONLINE! Seriál, ve kterém s námi své těhotenství budou prožívat 3 sympatické maminky doslova v přímém přenosu. Maminky J

Celý článek »

Představení maminek

Představení maminek

Je tomu přesně rok, co jsme odstartovali předchozí řadu Rodíme. Všechny maminky se již nyní těší ze svých miminek a vzpomínají na svá těhotenství. V letošním roce se s námi o svá těhotenství podělí další 3 zajímavé maminky. Těšit se můžete na to nejzajímavější z jejich šťastného období. Dozvíte se také, jaká vyšetření maminky absolvovaly a jak se jejich těhotenství vyvíjí.

Celý článek »

Komerční sdělení
Známe pohlaví dvojčátek

Známe pohlaví dvojčátek

Jitka obdržela minulý týden těhotenskou průkazku a z fotky z utrazvuku vytvořila dárek pro přítele. Také se nám přiznala se svými bizardními chutěmi. Lucie začíná cítit pohyby miminka a vybírá vhodné jméno pro miminko. Babora podstoupila velký ultrazvuk, který dopadl v pořádku, a již zná pohlaví miminek. Budou to kluci!

Celý článek »

Stravování v těhotenství

Stravování v těhotenství

Jitka má v těhotenství více času na vaření a zkouší nové recepty, na které si dříve netroufila. Podstoupila také odběry v rámci prvotrimestrálního screeningu. Lucie si již vybrala kočárek, který bude moci využít i pro sourozence Adámka. Bára musela absolvovat další vyšetření a navštívila diabetologickou poradnu, kvůli zvýšenému cukru má nařízenou dietu.

Celý článek »

Zdravé recepty od maminek

Zdravé recepty od maminek

V minulém díle vám maminky popsaly, jak se stravují v těhotenství. Připravili jsme si proto pro vás speciál plný chutných a fit receptů. Nechte se i vy inspirovat!

Celý článek »

Rodíme ONLINE 2017/2018

Rodíme ONLINE 2017/2018

Přinášíme vám opět oblíbený seriál Rodíme ONLINE, ve kterém budeme sledovat těhotenství 2 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Klára a Katka se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství.

Celý článek »

Představení maminek - 7./11./18./22./25. týden těhotenství

Představení maminek - 7./11./18./22./25. týden těhotenství

Rodíme ONLINE 2017/2018: Představení maminek - Katka E. (7. týden),Charlotte (11. týden), Klára (18. týden), Milana (22. týden těhotenství) a Jitka (25. týden) Úspěšný seriá

Celý článek »

Které maminky znají pohlaví miminka?

Které maminky znají pohlaví miminka?

Katku trápí těhotenské nevolnosti a čeká ji v tomto týdnu ultrazvuk. Charlotte již obdržela těhotenskou průkazku a s manželem odjela na prodloužený víkend do Vysokých Tater. Klára byla na kontrole a dozvěděli se, že čekají chlapečka. Už mají dokonce vymyšlené i jméno. Milana odmítla u nového gynekologa testy na těhotenskou cukrovku a druhé těhotenství již tolik neřeší. Jitka již také zná pohlaví miminka a ke 2 klukům přibyde do rodiny konečně holčička! 

Celý článek »

Jak si maminky užily počasí babího léta?

Jak si maminky užily počasí babího léta?

Katka nám zaslala svůj první ultrazvuk, ale trápí ji ranní nevolnosti. Charlotte dokončují práce na domečku a chystají se na kolaudaci oznámit své rodině nový přírůstek. Kláru poslední dobou pálí žáha a má nafouklé břicho, u druhého miminka chce vyzkoušet látkování. Milana si již sepsala, co potřebuje dokoupit do výbavičky a také seznam věcí do porodnice. Jitka už má stanovený termín císařského řezu na 2. 1. 2018. 

Celý článek »

Velké odhalení Charlotte

Velké odhalení Charlotte

Katka získala těhotenskou průkazku a čeká ji vyšetření na vývojové vady. Charlotte není Charlotte, ale Katka, která své rodině oznámila o víkendu své těhotenství. Klára trávila volné chvíle s nemocnou dcerou hraním her, o víkendu zasedla v komisi u voleb. Milana nám zaslala srovnání svého druhého těhotenství, u kterého nyní pozoruje častější výkyvy nálad. Jitka není ve své formě, trápí ji bolest zubů a naspavost. Náladu si spravila koupí hnízdečka pro miminko.

Celý článek »

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Maminky minulý týden obdžely část dárků od sponzorů Rodíme ONLINE 2017/2018. Balíček obsahoval balíček od Gaga´s pleny (1x deka 2v1, 1x plena all in one, 1x malý nepromokavý pytlík, 2x bambusový ubrousek), 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA + 1 balení Noball, balíček Weleda (1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy), knihu Zdravé těhotenství a Jak děti přicházejí na svět, mexický hudební přívěsek Bola.

Celý článek »

Katka zná pohlaví miminka

Katka zná pohlaví miminka

Katka má výsledky z trisomy testu a již zná pohlaví miminka. V sobotu s manželem navštívili hrad Křivoklát. Klára byla na kontrole u gynekologa, chystá výbavičku pro miminko a přemýšlí nad stěhováním do většího bytu. Milana pracuje na filcovém vánočním stromečku, který vyrábí Emmě. Jitka je v 30. týdnu těhotenství a vyzkoušela si s rodinou pár dní bez elektřiny.

Další maminky také obržely další dárek - mexický hudební přívěsek Bola, který svým zvukem uklidňuje miminko.

Celý článek »

Jak se maminky těší na Vánoce?

Jak se maminky těší na Vánoce?

Katce E. odezněly nevolnosti a čeká ji velký ultrazvuk. Začala nakupovat již vánoční dárky. Katka navštívila kvůli bolestem v podbřišku akutně doktora a zaslala nám fotku z ultrazvuku. Klára podstoupila test na těhotenskou cukrovku s negativním výsledkem a na trénuje pečení vánočky. Na Milanu dýchla vánoční atmosféra, doma rozmístili první světýlka a pár dekorací. Jitka začala 8. měsíc a vše u ní probíhá v pořádku, doma jsou již na zimu také připraveni.

Celý článek »

Jak maminky strávily prodloužený víkend

Jak maminky strávily prodloužený víkend

Katka E. upřesnila, že se nyní nachází ve 13. týdnu těhotenství a ne v 11. Jméno pro holčičku mají vybrané. Katka P. se těší na těhotenský polštář a budou s manželem renovovat postýlku. Kláru pálela žáha a byla unavená, s rodinou se připravují na adventní čas. Milana by chtěla prožít rande se svým manželem. Jitka navštívila zubaře, nachystala postýlku pro miminko a pekla s kluky perníčky.

Celý článek »

Maminky se připravují na Vánoce

Maminky se připravují na Vánoce

Katka E. musela být hospitalizovaná v nemocnici kvůli srdíčku miminka, ale naštěstí je vše v pořádku. Katka P. navštívila porodnici v Příbrami a už cítí pohyby miminka. Klára na faře zkouší s Natálkou vánoční hru a vyráběli vánoční přáníčka pro rodinu. Milana vedla výzdobu vánočních ozdob origami a konečně se dočkala vytouženého rande s manželem. Jitka peče vánoční cukroví a s rodinou se vydala na těhotenské focení.

Celý článek »

Čertovský speciál

Čertovský speciál

Katka E. přípravy na Vánoce nestíhá a o víkendu byli na Mikulášské besídce. Katka nám zaslala fotku z ultrazvuku a byl ji zjištěn na kontrole streptokok. Klára oslavila narozeniny a byla s Naty na čertech. Kvůli vpáčeným bradavkách si pořídila formovače bradavek. Milaně a Jitce se blíží termín porodu, proto jim byly od sponzorů Bella Happy, Medela a Cariwell zaslány další dárky. Ostatní maminky získají dárky až po novém roce.

Celý článek »

Klára je kvůli zkrácenému čípku hospitalizována v nemocnici

Klára je kvůli zkrácenému čípku hospitalizována v nemocnici

Katce E. se kulatí bříško a za 14 dní bude znát pohlaví miminka. Katka P. vyzkoušela těhotenskou jógu a dobrousila dětskou postýlku. Klára byla akutně hospitalizována v nemocnici kvůli krvácení a zkrácení děložního čípku. Milana oslavila své 25. narozeniny a sbalila si tašku do porodnice. Jitka navštívila zubařku, nachystala si taktéž tašku do porodnice a podstoupila Temešváryho test.

Celý článek »

Přípravy na Vánoce vrcholí

Přípravy na Vánoce vrcholí

Přípravy na Vánoce vrcholí nejen u našich maminek. Katka má za sebou půlku těhotenství a natřenou postýlku. Klára zůstává stále kvůli stejnému stavu v nemocnici. Milana napekla perníčky a nakoupila dárky. Jitka byla na KTG vyšetření a čekají ji další kvůli plánovanému císařskému řezu.

Celý článek »

Vánoční a silvestrovský speciál

Vánoční a silvestrovský speciál

Jak maminky prožily Vánoce a oslavy Nového roku? Katka podstoupila druhotrimestrální screening. Klára byla propuštěna z nemocnice na Vánoce domů. Milana strávila svátky v kruhu rodinném a chystá se na porod. Jitka nastoupila do porodnice k plánovanému císařskému řezu.

Celý článek »

Jitka porodila krásnou holčičku

Jitka porodila krásnou holčičku

Jitka nám dnes zaslala krásnou zprávu o narození malé Denisky! Gratulujeme!

 

Celý článek »

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce