Rodíme ONLINE

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství 5 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Katka, Charlotte, Klára, Milana a Jitka se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství.

  Které maminky se projektu v roce 2017/2018 účastní?

Katka

Katka E. - 4. týden těhotenství, čeká druhé miminko

Katce je 27 let a bydlí s přítelem a dcerou Sabinkou v Brně. Nyní by si přáli chlapečka. Na mateřské se věnuje kosmetice a realitami. V začátku těhotenství Katku trápí nevolnosti, únava a nechutenství. 

Katka

Charlotte - 9. týden těhotenství, čeká první miminko

Charlottě je 35 let a s manželem žije v nově zrekostruovaném rodinném baráčku nedaleko Prahy. Na první miminko se velmi těší, jelikož po něm moc toužili. Předpokládaný termín porodu mají 29. dubna 2018.

 

Klára

Klára - 18. týden těhotenství, čeká druhé miminko

Kláře je 28 let, žije se 4 letou dcerou Natálkou a přítelem v Šumperku. Ráda cestuje, čte, vaří a tráví čas se svou dcerou. Termín porodu má Klára 1. března 2018 a také absolvovala již prvotrimestrální screening, který vyšel v pořádku. 

Milana

Milana - 22. týden těhotenství, čeká první miminko

Milana ve svých 25 letech čeká s manželem již druhé miminko a bude to kluk! K roční dceři Emmě, která jim dává někdy pěkně zabrat, tak přibyde příští rok bratříček. S rodinkou bydlí v Českých Budějovicích.

 

Jitka

Jitka - 25. týden těhotenství, čeká třetí miminko

Jitka bydlí s manželem a dvěma syny v rodinném domku v Nové Vsi. Nyní čeká své třetí miminko, které bude povánočním dárečkem, jelikož se má narodit císařským řezem na začátku ledna 2018. 

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE

Rodíme ONLINE 2017/2018

Rodíme ONLINE 2017/2018

Přinášíme vám opět oblíbený seriál Rodíme ONLINE, ve kterém budeme sledovat těhotenství 2 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Klára a Katka se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství.

Celý článek »

Představení maminek - 7./11./18./22./25. týden těhotenství

Představení maminek - 7./11./18./22./25. týden těhotenství

Rodíme ONLINE 2017/2018: Představení maminek - Katka E. (7. týden),Charlotte (11. týden), Klára (18. týden), Milana (22. týden těhotenství) a Jitka (25. týden) Úspěšný seriá

Celý článek »

Komerční sdělení
Které maminky znají pohlaví miminka?

Které maminky znají pohlaví miminka?

Katku trápí těhotenské nevolnosti a čeká ji v tomto týdnu ultrazvuk. Charlotte již obdržela těhotenskou průkazku a s manželem odjela na prodloužený víkend do Vysokých Tater. Klára byla na kontrole a dozvěděli se, že čekají chlapečka. Už mají dokonce vymyšlené i jméno. Milana odmítla u nového gynekologa testy na těhotenskou cukrovku a druhé těhotenství již tolik neřeší. Jitka již také zná pohlaví miminka a ke 2 klukům přibyde do rodiny konečně holčička! 

Celý článek »

Jak si maminky užily počasí babího léta?

Jak si maminky užily počasí babího léta?

Katka nám zaslala svůj první ultrazvuk, ale trápí ji ranní nevolnosti. Charlotte dokončují práce na domečku a chystají se na kolaudaci oznámit své rodině nový přírůstek. Kláru poslední dobou pálí žáha a má nafouklé břicho, u druhého miminka chce vyzkoušet látkování. Milana si již sepsala, co potřebuje dokoupit do výbavičky a také seznam věcí do porodnice. Jitka už má stanovený termín císařského řezu na 2. 1. 2018. 

Celý článek »

Velké odhalení Charlotte

Velké odhalení Charlotte

Katka získala těhotenskou průkazku a čeká ji vyšetření na vývojové vady. Charlotte není Charlotte, ale Katka, která své rodině oznámila o víkendu své těhotenství. Klára trávila volné chvíle s nemocnou dcerou hraním her, o víkendu zasedla v komisi u voleb. Milana nám zaslala srovnání svého druhého těhotenství, u kterého nyní pozoruje častější výkyvy nálad. Jitka není ve své formě, trápí ji bolest zubů a naspavost. Náladu si spravila koupí hnízdečka pro miminko.

Celý článek »

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Maminky minulý týden obdžely část dárků od sponzorů Rodíme ONLINE 2017/2018. Balíček obsahoval balíček od Gaga´s pleny (1x deka 2v1, 1x plena all in one, 1x malý nepromokavý pytlík, 2x bambusový ubrousek), 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA + 1 balení Noball, balíček Weleda (1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy), knihu Zdravé těhotenství a Jak děti přicházejí na svět, mexický hudební přívěsek Bola.

Celý článek »

Katka zná pohlaví miminka

Katka zná pohlaví miminka

Katka má výsledky z trisomy testu a již zná pohlaví miminka. V sobotu s manželem navštívili hrad Křivoklát. Klára byla na kontrole u gynekologa, chystá výbavičku pro miminko a přemýšlí nad stěhováním do většího bytu. Milana pracuje na filcovém vánočním stromečku, který vyrábí Emmě. Jitka je v 30. týdnu těhotenství a vyzkoušela si s rodinou pár dní bez elektřiny.

Další maminky také obržely další dárek - mexický hudební přívěsek Bola, který svým zvukem uklidňuje miminko.

Celý článek »

Jak se maminky těší na Vánoce?

Jak se maminky těší na Vánoce?

Katce E. odezněly nevolnosti a čeká ji velký ultrazvuk. Začala nakupovat již vánoční dárky. Katka navštívila kvůli bolestem v podbřišku akutně doktora a zaslala nám fotku z ultrazvuku. Klára podstoupila test na těhotenskou cukrovku s negativním výsledkem a na trénuje pečení vánočky. Na Milanu dýchla vánoční atmosféra, doma rozmístili první světýlka a pár dekorací. Jitka začala 8. měsíc a vše u ní probíhá v pořádku, doma jsou již na zimu také připraveni.

Celý článek »

Jak maminky strávily prodloužený víkend

Jak maminky strávily prodloužený víkend

Katka E. upřesnila, že se nyní nachází ve 13. týdnu těhotenství a ne v 11. Jméno pro holčičku mají vybrané. Katka P. se těší na těhotenský polštář a budou s manželem renovovat postýlku. Kláru pálela žáha a byla unavená, s rodinou se připravují na adventní čas. Milana by chtěla prožít rande se svým manželem. Jitka navštívila zubaře, nachystala postýlku pro miminko a pekla s kluky perníčky.

Celý článek »

Maminky se připravují na Vánoce

Maminky se připravují na Vánoce

Katka E. musela být hospitalizovaná v nemocnici kvůli srdíčku miminka, ale naštěstí je vše v pořádku. Katka P. navštívila porodnici v Příbrami a už cítí pohyby miminka. Klára na faře zkouší s Natálkou vánoční hru a vyráběli vánoční přáníčka pro rodinu. Milana vedla výzdobu vánočních ozdob origami a konečně se dočkala vytouženého rande s manželem. Jitka peče vánoční cukroví a s rodinou se vydala na těhotenské focení.

Celý článek »

Čertovský speciál

Čertovský speciál

Katka E. přípravy na Vánoce nestíhá a o víkendu byli na Mikulášské besídce. Katka nám zaslala fotku z ultrazvuku a byl ji zjištěn na kontrole streptokok. Klára oslavila narozeniny a byla s Naty na čertech. Kvůli vpáčeným bradavkách si pořídila formovače bradavek. Milaně a Jitce se blíží termín porodu, proto jim byly od sponzorů Bella Happy, Medela a Cariwell zaslány další dárky. Ostatní maminky získají dárky až po novém roce.

Celý článek »

Klára je kvůli zkrácenému čípku hospitalizována v nemocnici

Klára je kvůli zkrácenému čípku hospitalizována v nemocnici

Katce E. se kulatí bříško a za 14 dní bude znát pohlaví miminka. Katka P. vyzkoušela těhotenskou jógu a dobrousila dětskou postýlku. Klára byla akutně hospitalizována v nemocnici kvůli krvácení a zkrácení děložního čípku. Milana oslavila své 25. narozeniny a sbalila si tašku do porodnice. Jitka navštívila zubařku, nachystala si taktéž tašku do porodnice a podstoupila Temešváryho test.

Celý článek »

Přípravy na Vánoce vrcholí

Přípravy na Vánoce vrcholí

Přípravy na Vánoce vrcholí nejen u našich maminek. Katka má za sebou půlku těhotenství a natřenou postýlku. Klára zůstává stále kvůli stejnému stavu v nemocnici. Milana napekla perníčky a nakoupila dárky. Jitka byla na KTG vyšetření a čekají ji další kvůli plánovanému císařskému řezu.

Celý článek »

Vánoční a silvestrovský speciál

Vánoční a silvestrovský speciál

Jak maminky prožily Vánoce a oslavy Nového roku? Katka podstoupila druhotrimestrální screening. Klára byla propuštěna z nemocnice na Vánoce domů. Milana strávila svátky v kruhu rodinném a chystá se na porod. Jitka nastoupila do porodnice k plánovanému císařskému řezu.

Celý článek »

Jitka porodila krásnou holčičku

Jitka porodila krásnou holčičku

Jitka nám dnes zaslala krásnou zprávu o narození malé Denisky! Gratulujeme!

 

Celý článek »

Katka E. má vybrané jméno pro holčičku

Katka E. má vybrané jméno pro holčičku

Katka P. onemocněla a léčí se doma, Klára má vybraný kočárek a byla na kontrole u lékaře, Milana je nachystaná do porodnice, mají připravenou postýlku i autosedačku.

Celý článek »

Klára je kvůli úniku plodové vody opět hospitalizována

Klára je kvůli úniku plodové vody opět hospitalizována

Katka E. pracuje díky únavě už většinou z domu. Porodu se nebojí, protože už ví, do čeho jde. Katku začalo trápit pálení žáhy a o víkendu si dopřála těhotenskou thajskou masáž. Klára je opět hospitalizována v nemocnici kvůli odtoku plodové vody a hrozí ji předčasný porod. Držíme palce, ať vše dobře dopadne! Milana koupila skate ke kočárku pro lepší přepravování.

Celý článek »

Milana v neděli porodila

Milana v neděli porodila

Katka E. byla na velkém ultrazvuku a čeká ji vyšetření na těhotenskou cukrovku. Katka má již připravenou postýlku a pociťuje únavu. Klára je stále v nemocnici, kde podstoupila neurologické vyšetření, ultazvuk i monitor srdíčka. Obdrželi jsme krásnou zprávu od maminky Milany o narození Edy s krásnou porodní váhou 3,7 kg. Gratulujeme!

Celý článek »

Maminky získaly dárky od sponzorů Medela, Bella Happy a Cariwell

Maminky získaly dárky od sponzorů Medela, Bella Happy a Cariwell

Katku E. pálí žáha a nemůže spát, jelikož se jim rozbila postýlka, ve které spí Sabinka. Katka byla na 3D ultrazvuku, povinném vyšetření a EKG. V sobotu podnikla s manželem výlet do Poděbrad. Klára byla propuštěna z porodnice, ale je stále hodně unavená, tvrdne ji břicho a bere hořčík.  Všechny maminky obdržely další dárky od sponzorů Medela, Bella Happy a Carriwell.

Celý článek »

Jak dopadla Katka na vyšetření těhotenské cukrovky?

Jak dopadla Katka na vyšetření těhotenské cukrovky?

Katka E. spustila svůj e-shop a hned prodala svůj kočárek, protože by si chtěla pořídit nový. Těhotenství si užívá a nic ji netrápí. Katka podstoupila testy na těhotenskou cukrovku a o víkendu s manželem připravili kojící koutek. Klára za celé těhotenství nabrala pouze 5 kg a neustále má problémy s tvrdnutím břicha a bolestmi. 

Celý článek »

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce