Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství tří sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Petra, Pavla a Kamila se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství. Nebudou chybět ani vyšetření v těhotenství, které maminky absolvují. Můžeme sledovat proměnlivost a individuální prožívání těhotenství u každé z nich. Tentokrát se opravdu máte opět na co těšit!

 

Inzerce

Které maminky se projektu účastní?

Marie - termín porodu 21. února 2024, čeká třetí miminko

Marii je 34 let a z prvního manželství už má dvě děti – staršího syna Davídka (13 let) a mladší dceru Emmičku (5 let). Se současným partnerem společné miminko už nějakou dobu plánovali a nenechalo na sebe čekat. Měsíc poté, co Marie vysadila kvůli operaci antikoncepci, zjistila, že je opět v jiném stavu.

Ludmila - termín porodu 3. března 2024, čeká čtvrté miminko

Lídě je 36 let a čeká své již čtvrté dítě. Nejmladšímu synovi Františkovi je teprve 20 měsíců, ale starší děti jí s ním pomáhají. Lída je velmi aktivní, zpívá v ženském sboru a hraje na varhany. Její čtvrté těhotenství bylo zcela neplánované, jelikož je věřící, používá jako antokoncepci pouze metodu plodných a neplodných dnů, která tentokrát selhala. Miminko je zdravé a podle prvotrimestrálnho screeningu to vypadá, že bude mít dalšího již třetího chlapečka.

Helena -  termín porodu 12. května 2024, čeká druhé miminko

Heleně je 30 let a dva roky po narození Stázinky opět čeká miminko. Nejdůležitější je pro ni rodina a snaží se dceři být co nejlepší maminkou. Kromě záliby v pečení je také cestovatelka a objíždí s rodinou zajímavá místa po celé republice. V prvním těhotenství měla Helena zvýšené riziko preeklampsie, tak doufá, že i napodruhé to nakonec vše dobře dopadne.

Inzerce

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE

Související články

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×