Rodíme ONLINE

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství 5 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Katka, Charlotte, Klára, Milana a Jitka se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství.

  Které maminky se projektu v roce 2017/2018 účastní?

Katka

Katka E. - 4. týden těhotenství, čeká druhé miminko

Katce je 27 let a bydlí s přítelem a dcerou Sabinkou v Brně. Nyní by si přáli chlapečka. Na mateřské se věnuje kosmetice a realitami. V začátku těhotenství Katku trápí nevolnosti, únava a nechutenství. 

Katka

Charlotte - 9. týden těhotenství, čeká první miminko

Charlottě je 35 let a s manželem žije v nově zrekostruovaném rodinném baráčku nedaleko Prahy. Na první miminko se velmi těší, jelikož po něm moc toužili. Předpokládaný termín porodu mají 29. dubna 2018.

 

Klára

Klára - 18. týden těhotenství, čeká druhé miminko

Kláře je 28 let, žije se 4 letou dcerou Natálkou a přítelem v Šumperku. Ráda cestuje, čte, vaří a tráví čas se svou dcerou. Termín porodu má Klára 1. března 2018 a také absolvovala již prvotrimestrální screening, který vyšel v pořádku. 

Milana

Milana - 22. týden těhotenství, čeká první miminko

Milana ve svých 25 letech čeká s manželem již druhé miminko a bude to kluk! K roční dceři Emmě, která jim dává někdy pěkně zabrat, tak přibyde příští rok bratříček. S rodinkou bydlí v Českých Budějovicích.

 

Jitka

Jitka - 25. týden těhotenství, čeká třetí miminko

Jitka bydlí s manželem a dvěma syny v rodinném domku v Nové Vsi. Nyní čeká své třetí miminko, které bude povánočním dárečkem, jelikož se má narodit císařským řezem na začátku ledna 2018. 

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE

Rodíme ONLINE 2017/2018

Rodíme ONLINE 2017/2018

Přinášíme vám opět oblíbený seriál Rodíme ONLINE, ve kterém budeme sledovat těhotenství 2 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Klára a Katka se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství.

Celý článek »

Představení maminek - 4./11./18./22./25. týden těhotenství

Představení maminek - 4./11./18./22./25. týden těhotenství

Rodíme ONLINE 2017/2018: Představení maminek - Katka E. (4. týden),Charlotte (11. týden), Klára (18. týden), Milana (22. týden těhotenství) a Jitka (25. týden) Úspěšný seriá

Celý článek »

Komerční sdělení
Které maminky znají pohlaví miminka?

Které maminky znají pohlaví miminka?

Katku trápí těhotenské nevolnosti a čeká ji v tomto týdnu ultrazvuk. Charlotte již obdržela těhotenskou průkazku a s manželem odjela na prodloužený víkend do Vysokých Tater. Klára byla na kontrole a dozvěděli se, že čekají chlapečka. Už mají dokonce vymyšlené i jméno. Milana odmítla u nového gynekologa testy na těhotenskou cukrovku a druhé těhotenství již tolik neřeší. Jitka již také zná pohlaví miminka a ke 2 klukům přibyde do rodiny konečně holčička! 

Celý článek »

Jak si maminky užily počasí babího léta?

Jak si maminky užily počasí babího léta?

Katka nám zaslala svůj první ultrazvuk, ale trápí ji ranní nevolnosti. Charlotte dokončují práce na domečku a chystají se na kolaudaci oznámit své rodině nový přírůstek. Kláru poslední dobou pálí žáha a má nafouklé břicho, u druhého miminka chce vyzkoušet látkování. Milana si již sepsala, co potřebuje dokoupit do výbavičky a také seznam věcí do porodnice. Jitka už má stanovený termín císařského řezu na 2. 1. 2018. 

Celý článek »

Velké odhalení Charlotte

Velké odhalení Charlotte

Katka získala těhotenskou průkazku a čeká ji vyšetření na vývojové vady. Charlotte není Charlotte, ale Katka, která své rodině oznámila o víkendu své těhotenství. Klára trávila volné chvíle s nemocnou dcerou hraním her, o víkendu zasedla v komisi u voleb. Milana nám zaslala srovnání svého druhého těhotenství, u kterého nyní pozoruje častější výkyvy nálad. Jitka není ve své formě, trápí ji bolest zubů a naspavost. Náladu si spravila koupí hnízdečka pro miminko.

Celý článek »

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Maminky minulý týden obdžely část dárků od sponzorů Rodíme ONLINE 2017/2018. Balíček obsahoval balíček od Gaga´s pleny (1x deka 2v1, 1x plena all in one, 1x malý nepromokavý pytlík, 2x bambusový ubrousek), 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA + 1 balení Noball, balíček Weleda (1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy), knihu Zdravé těhotenství a Jak děti přicházejí na svět, mexický hudební přívěsek Bola.

Celý článek »

Katka zná pohlaví miminka

Katka zná pohlaví miminka

Katka má výsledky z trisomy testu a již zná pohlaví miminka. V sobotu s manželem navštívili hrad Křivoklát. Klára byla na kontrole u gynekologa, chystá výbavičku pro miminko a přemýšlí nad stěhováním do většího bytu. Milana pracuje na filcovém vánočním stromečku, který vyrábí Emmě. Jitka je v 30. týdnu těhotenství a vyzkoušela si s rodinou pár dní bez elektřiny.

Další maminky také obržely další dárek - mexický hudební přívěsek Bola, který svým zvukem uklidňuje miminko.

Celý článek »

Jak se maminky těší na Vánoce?

Jak se maminky těší na Vánoce?

Katce E. odezněly nevolnosti a čeká ji velký ultrazvuk. Začala nakupovat již vánoční dárky. Katka navštívila kvůli bolestem v podbřišku akutně doktora a zaslala nám fotku z ultrazvuku. Klára podstoupila test na těhotenskou cukrovku s negativním výsledkem a na trénuje pečení vánočky. Na Milanu dýchla vánoční atmosféra, doma rozmístili první světýlka a pár dekorací. Jitka začala 8. měsíc a vše u ní probíhá v pořádku, doma jsou již na zimu také připraveni.

Celý článek »

Rodíme ONLINE 2017

Rodíme ONLINE 2017

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství 3 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Barbora, Martina a Marcela se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství.

Celý článek »

Představení maminek - 6/10/17. týden těhotenství

Představení maminek - 6/10/17. týden těhotenství

Představujeme letošní účastnice Rodíme - Barboru, Martinu a Marcelu. Každý týden se nám budou maminky svěřovat s tím nejzajímavějším, co prožily, a svoje prožitky zdokumentují fotkami.

Celý článek »

Jak maminky prožily Vánoce

Jak maminky prožily Vánoce

Rodíme ONLINE 2017: Jak maminky prožily Vánoce a Silvestra Úspěšný seriál „Rodíme společně s BOL“ pokračuje! Jak maminky prožily Vánoce a oslavy nového roku? Které spole

Celý článek »

Martina obdržela těhotenskou průkazku

Martina obdržela těhotenskou průkazku

Rodíme ONLINE 2017: Martina obdržela těhotenskou průkazku Úspěšný seriál „Rodíme společně s BOL“ pokračuje! Barbora se na nemocenské věnuje domácím pracem a rodině. Pohyby m

Celý článek »

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Maminky obdržely dárky od sponzorů

Rodíme ONLINE 2017: Maminky obdržely dárky od sponzorů Úspěšný seriál „Rodíme společně s BOL“ pokračuje! Maminky minulý týden obdžely část dárků od sponzorů Rodíme ONLINE 20

Celý článek »

Barbora zná pohlaví miminka

Barbora zná pohlaví miminka

Barbora minulý týden absolvovala návštěvu poradny a druhotrimestriální screening. Její přání bylo mít holčičku, splnilo se jí a nebo to bude opět kluk? Martina byla na kontrolní prohlídce u obvodní lékařky a vydala se s manželem na prohlídku do Ústavu pro péči o matku a dítě do Podolí. Radostnou novinu již oznámila kamarádkám a rodině. Marcele se ranní nevolnosti pomalu začínají uklidňovat a objednala se na screening. Zaslala nám tip na garáž z ruliček od toaletního papíru.

Celý článek »

Marcela navštívila fyzioterapeutku

Marcela navštívila fyzioterapeutku

Barbora se nám svěřila s Toníkovými záchvaty, které se poslední dobou stále častěji opakují. Minulý týden si registrovala termín v porodnici v Praze a objednala si zároveň i prohlídku porodnice. Martinu čeká další větší vyšetření na specializovaném pracovišti ve 20. týdnu. Tentokrát jsem si zvolila porodnici U Apolináře, protože minule nebyli v Podolí úplně spokojení. Ranní nevolnosti Marcelu pomalu a jistě opouštějí. Minulý týden ve středu navštívila fyzioterapeutku, která ji zjistila diastázu. Naučila ji proto správné vstávání a ulehání do postele, zatejpovala bříško a doporučila břišní pás.

Celý článek »

Maminky vybírají jména pro miminka

Maminky vybírají jména pro miminka

Barbora s rodinou oslavila 11. narozeniny jejího syna Pepíčka. Od kamarádky získala výbavičku pro miminku, tak už zbývá jenom kočárek. S přítelem začali vybírat jméno pro miminko. Martina nemá žádné těhotenské nevolnosti,  ale už začíná cítit nárůst a „zpevnění“ na podbřišku. Pohlaví miminka zatím neví. Naopak nevolnosti trápí stále Marcelu, ale velkou oporou je jí manžel i rodina.

Celý článek »

Marcela čeká holčičku

Marcela čeká holčičku

Barbora má zápal plic a tak se celý týden věnovala spánku, odpočinku a léčení. Navštívila raději gynekologii, aby se ujistila, že je s miminkem vše v pořádku. Martina sleduje postupný nárůst bříška a začíná mít obtíže se spánkem. Marcele se naplnily její sny a touhy - čekají zdravou holčičku, která se podle ultrazvukového termínu má narodit 23. srpna. 

Celý článek »

Jak se maminkám daří?

Jak se maminkám daří?

Barbora oslavila s rodinou Toníčkovy 7. narozeniny. Nevětší radost měl Tonda z robota a z knížek o Minecraftu. Bříško Báře až neuvěřitelně roste, musela začít nosit kompresní punčochy, protože má křečové žíly. Příští týden ji čeká vyšetření na těhotenskou cukrovku. Martina má zasebe další kontrolu u gynekologa a sezení na genetickém oddělení. Pohlaví stále neví, ale miminko bude pěkný cvalík, lékaři odhadují porodní váhu na 3,7 až 4 kg. Marcele konečně skončily ranní nevolnosti. Moc se těší na rostoucí bříško a první pohyby. S Filípkem navštívili hasičskou stanici a o víkendu se vydali na výlet vlakem do Tišnova.

Celý článek »

Barbora podstoupila test na těhotenskou cukrovku

Barbora podstoupila test na těhotenskou cukrovku

Barbora absolvovala vyšetření na těhotenskou cukrovku OGTT (Orální glukozotoleranční test) a ve svém deníčku nám popsala, jak toto vyšetření probíhá. I když Bára tvrdí, že je absolutně manuálně nezručná, nekreativní a ve výtvarném odvětví neschopná, vyrobila letos Toníkovi masku, která zvítězila v soutěži o nejlepší masku. Martině se bříško dál zvětšuje, genetické testy dopadly v pořádku. Její týden byl ve znamení společenských akcí - např. Cachaca párty nebo výlet do Radotína. Marcela se svěřila o zákeřné nemoci, která postihla její rodinu. Její syn Filípek onemocněl a trápily jej vysoké horečky. Všechny víkendové plány tak byly zmařeny.

Celý článek »

Barbora má sbalenou tašku do porodnice

Barbora má sbalenou tašku do porodnice

Barbora si sbalila již tašku do porodnice, popsala nám, co vše si nachystala. Kluci měli jarní prázdniny a tak vyrazili do aquaparku, na pouť nebo na procházku do lesa. Martina byla na velkém ultrazvuku, bohužel se pohlaví miminka opět neukázalo. Při delší chůzi Martina pociťuje bolesti v podřišku. S přítelem pořídili miminku novou komodu. Marcela přestala pociťovat ranní nevolnosti, i když v jejím případě to nebyly ranní nevolnosti spíš celodenní nevolnosti. Má ale ještě odpor k jídlu a zhubla už 4 kg. 

Celý článek »

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce