Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství tří sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Petra, Míša a Bára se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství. Nebudou chybět ani vyšetření v těhotenství, které maminky absolvují. Můžeme sledovat proměnlivost a individuální prožívání těhotenství u každé z nich. Tentokrát se opravdu máte opět na co těšit!

 

Inzerce

 

 

Inzerce

Které maminky se projektu účastní?

 

Petra

Petra má 32 let, s manželem a dcerou Adélkou bydlí v Chebu, mají rádi kola, přírodu a hodně cestují. Petra se bohužel na prvním ultrazvukovém vyšetření dozvěděla, že je v děloze jen plodový váček a plod se nezačal vyvíjet.
 

Barbora - termín porodu 2. dubna 2022, čeká čtvrté miminko

Bára (31 let) žije s manželem a třemi syny v domku u Českých Budějovic. Do Rodíme ONLINE se zapojila již v roce 2018, když čekala dvojčata. Ve volném čase ráda fotografuje rodinu i přírodu, ale především se stará o děti a domácí mazlíčky.

Michaela - termín porodu 8. května 2022, čeká druhé miminko

Míše je 28 let a doma už má ani ne roční holčičku Madlenku. Nyní je s přítelem podruhé těhotná. Všichni tři spolu žijí ve vesničce Bystřičce a jsou velmi aktivní. Ke druhému těhotenství vlastně došlo neplánovaně, ale oba rodiče se na nový přírůstek do rodiny už moc těší.

 

Inzerce

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE

Související články

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×