Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství 4 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Kamila, Peťa, Katka a Petra se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství. Nebudou chybět ani vyšetření v těhotenství, které maminky absolvují. Můžeme sledovat proměnlivost a individuální prožívání těhotenství u každé z nich. Tentokrát se opravdu máte opět na co těšit!

Které maminky se projektu v roce 2019/2020 účastní?

Kamila

Kamila - 5. týden těhotenství, čeká druhé miminko

Kamila momentálně žije se svým manželem a 20. měsíční dcerou Lily v Londýně. Když se přestěhovala do Anglie, byla si stoprocentně jistá, ze tu rodit nebude, protože zdravotnictví je na opravdu hrozné úrovni. Postupem času ale zjistila, že porodnictví je naopak velmi dobré a přirozené a respektuje se přání rodičky. Kamila je nyní na začátku 5. týdne těhotenství.

Peťa

Peťa - 14. týden těhotenství, čeká první miminko

Peťa čeká první miminko s přítelem Dominikem, se kterým žije v centru Kroměříže. S bývalým manželem se snažili o miminko několik let a nešlo to ani po návštěvě IVF. Peťa se právě nachází ve 14. týdnu těhotensví a má po prvotrimestrálním screeningu miminka. Porod je sice vypočítán na 6. 3. 2020, ale už teď se Peťa bojí, jak to zvládne. 

Inzerce
Katka

Katka - 19. týden těhotenství, čeká čtvrté miminko

Katce je 34 let a čeká své čtvrté miminko s termínem porodu 28. 1. 2020. S velkou rodinou bydlí v novém rodinném domě nedaleko Třebíče. Vzhledem k hraničnnímu věku Katka již podstoupila vyšetření v Centru prenatální diagnostiky v Brně a Tripple test. Výsledky byly negativní. 

Petra

Petra F. - 22. týden těhotenství, čeká druhé miminko

Petře je 31 let a žije s manželem a synem Šimonkem v malé podhorské vesničce v Beskydech. Nyní se nachází ve 22. týdnu těhotenství a splnil se ji tak sen mít děti věkově blízko od sebe. Těhotenství je zatím opředeno velkým tajemstvím, neboť stále neznají pohlaví miminka. Předpokladné datum porodu je 4. 1. 2020, v den narození prvorozeného syna Šimonka i manžela.

Inzerce

 

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE

Související články

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce