Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství tří sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Petra, Pavla a Kamila se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství. Nebudou chybět ani vyšetření v těhotenství, které maminky absolvují. Můžeme sledovat proměnlivost a individuální prožívání těhotenství u každé z nich. Tentokrát se opravdu máte opět na co těšit!

Které maminky se projektu účastní?

Pavlína

Kamila - termín porodu 1. července 2023, čeká druhé miminko

Kamile je 30 let a žije s manželem a 18měsíční dcerou v severních Čechách. První těhotenství dle lékařky zezačátku nevypadalo příliš nadějně, ale nakonec se Kamile po dlouhém náročném porodu narodila zdravá holčička Agátka. Po zážitcích z prvního těhotenství Kamila další dítě zprvu nechtěla, ale časem se jí to rozleželo v hlavě, nyní je ve 12. týdnu a v létě 2023 čeká miminko.

Denisa

Pavla - termín porodu 12. června 2023, čeká druhé miminko

Pavle je 28 let, podniká a dodělává si maturitu. Žije v Praze s partnerem a devítiletou dcerou, které se chystají těhotenství oznámit v nejbližších dnech. Pavla má za sebou první ultrazvuk, na kterém jí lékař potvrdil těhotenství. Naštěstí ji momentálně netrápí nevolnosti a může si těhotenství užívat.

Denisa

Petra - termín porodu 5. května 2023, čeká druhé miminko

Petře je 32 let a čeká své druhé dítě. S partnerem a dcerou žijí poblíž Litoměřic a z letošní dovolené v Chorvatsku si přivezli krásný dáreček. :-) Petra má za sebou náročný začátek těhotenství, prodělala covid a prvotrimestrální screening vyšel pozitivně na Downův syndrom, musela tak podstoupit další vyšetření.

Pavlína

Broňka

Broňka (35 let) pracuje jako asistentka v kanceláři a ve volném čase se věnuje DJingu, stejně jako její přítel.  V 11. týdnu bohužel začala krvácet a lékař už jen konstatoval, že se jednalo o spontánní potrat.

Inzerce

 

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE

Související články

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×