Inzerce
Inzerce
Inzerce

Celebrity

Každodenně se v médiích dočítáme, jak se s mateřstvím vyrovnala ta či ona modelka, nebo jiná rádoby celebrita. Jak vychovává své děti. Určitě jsou to mnohdy zajímavé pohledy na život a výchovu, ale žádný z nich Vám nyní neřekne, zda dané vedení dítěte bude úspěšné. To odhalí až čas.

A právě proto mě mnohem více láká nahlédnout do dětství a vedení rodiči, dobou i okolím u těch z nás, kteří se již v mladém věku dopracovali k úspěchu.

Hynek Latta

Přečtěte si příběh muže, který ač byl od svého narození společně s rodiči od lékařů neustále ubezpečován, že tady již dlouho nepobyde, vystudoval psychologii a  následně rodinám s obdobným osudem, nabídl pomoc.

Bára Kodetová

Bára Kodetová je výraznou herečkou s hereckými předky, je dcerou charizmatického Jiřího Kodeta. Má za sebou zajímavou kariéru se zahraničními zkušenostmi. Po absolvování konzervatoře postupně působila v Národním divadle, Činoherním klubu, Divadelním spolku Kašpar a ve Studiu DVA. Zahrála si ve snímcích Učitel tance, Rivers of Babylon, seriálu Redakce, v Chromozómu Ypsilon z cyklu Nevinné lži, v pohádce Peklo s princeznou, v amerických snímcích Duna a Děti Duny. Je maminkou tří dcer a rodina je u ní na prvním místě.

Lukáš Hejlík

Pokud jste nesledovali Ošklivku Katku nebo se nedíváte na Ordinaci v růžové zahradě, minimálně jste ho zaregistrovali na stránkách časopisů. Lukáš je právě in. Hraje také divadlo a především se zasluhuje o to, že lidé stále čtou. Jeho desetiletý projekt Listování je velmi úspěšný, stejně tak je sympatická Lukášova podpora dalšího záslušného počinu Celé Česko čte dětem. Přestože je poměrně mladý, ve svém životě toho stíhá opravdu hodně. V rozhovoru se svěřil i s tím, jak vychovává svou šestiletou dceru.

doc. MUDr. Rastislav Maďar, Ph.D., FRCPS 

Rastislav Maďar je přední český specialista v oboru epidemiologie, prevence a kontroly infekčních nemocí, nemocničních nákaz, cestovní a tropické medicíny. Jeho teoretické základy jsou podpořeny mnohaletou praxí, a to nejen v ordinaci v Česku, ale také působením v rizikových oblastech v rámci neziskových mezinárodních humanitárních organizací. Má tříletého syna Dominika Alexe.

Galina Miklínová

Galina Miklínová je přední česká ilustrátorka. Její kresby známe především z večerníčku O Kanafáskovi a z knížek Pavla Šruta o lichožroutech. Kořeny má v Beskydech. Narodila se sice v ocelovém městě Ostravě, ale spoustu času trávila s babičkou v Hukvaldech. Má pětiletou dcerku Rozárku.

Hanka Kynychová

Hanka Kynychová pochází z Kroměříže, ale už přes dvacet let žije se svým mužem v Praze. Je maminkou dvanáctiletého syna a pětiletých dvojčat – holčiček. Celý svůj život se věnuje sportu. V rozhovoru pro BOL mimo jiné prozradila, co jí v životě dělá radost a jak moc miluje svou rodinu a profesi, kterou si po vyučení zahradnicí nakonec vybrala.

Ilona Csáková

Ilona Csáková je zpěvačkou a také čerstvě dvojnásobnou maminkou. Ve velkém pětidílném rozhovoru se mimo jiné dozvíte odkud pocházejí její pěvecké geny, jak potkala muže s velkým M, zda pro ni bylo stěhování do moravské metropole těžkým rozhodnutím, jak zvládá svou maminkovskou roli a jak vypadá její životní styl.

Alena Antalová

Paní Alena Antalová pochází ze Slovenska, ale v současnosti žije a působí v Brně, kde založila rodinu, do níž na konci srpna přibyla ke dvěma dcerám a chlapečkovi třetí dcera. Alena Antalová je tak již 4násobnou maminkou. V rozhovoru pro Babyonline mimo jiné prozradila, jak strávila dětství, jak se dostala k herectví, kdo je jejím mužem s velkým M a jak zvládá skloubit profesi s péčí o rodinu.

MUDr. Vladimír Dvořák

Pan doktor Vladimír Dvořák je předseda SSG, předseda ČGPS JEP a současně také  zakladatel a majitel jednoho z největších ambulantních gynekologických center v ČR. Jak se vlastně dostal ke gynekologii, co si myslí o domácích porodech, jak vypadá jeho běžný pracovní den a má význam očkování proti papilomaviru i u žen, které již započaly sexuální život?

Radim Jančura

K rozhovoru svolil také zakladatel a majitel Student Agency, Dovolena.cz a vlakové dopravy RegioJet, pan Radim Jančura, který se s námi podělil o svoje zážitky z cestování, také o svůj pohled na podnikání a situaci v České republice. Nechybí také vzpomínky na dětství.

Prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc.

Jak se profesor MUDr. Jan Pirk dostal k povolání kardiochirurga? Jaký životní styl vyznává? Jak vidí a jak by mělo podle něj vypadat české zdravotnictví? Jak se dívá na protestní akce lékařů? A setkal se vůbec někdy se svým dvojníkem Paulem Newmanem?

Mie Krejčíková Okamura

Paní Mie Krejčíková Okamura je Japonka trvale žijící v České republice. Proč si k životu vybrala právě Českou republiku? Jak tady začínala? Mie je v současné době velice úspěšnou podnikatelkou, jak vlastně nápad začít podnikat vznikl?

Tomio Okamura

Jak se seznámili jeho rodiče? Proč dostal jméno Tomio a jak v Japonsku rodiče kreativně volí jména dětí? Také nám popíše svoji cestu k podnikání a nechybí ani zamyšlení nad tím, proč v Česku lidem chybí vzory. Rozhovor doplňují Tomiovy zážitky z cestování či jeho vlastní recept.

Chcete si s někým naším prostřednictvím popovídat? Napište nám tip, případně Vaše dotazy na info@babyonline.cz. Děkujeme.

 

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×