Inzerce
Inzerce
Inzerce

Zuby v těhotenství

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Zajímavé články oddílu Zuby v těhotenství

Péče o zuby (nejen) v těhotenství

Péče o zuby (nejen) v těhotenství

Je pravda, že každé těhotenství připraví nastávající maminku alespoň o jeden zub? Proč se u některých žen během těhotenství zvýší kazivost? Co mohu pro svůj chrup udělat? Mám si v těhotenství nechat spravovat zuby? Které období je pro ošetření nejvhodnější? Kdy mám jít k zubaři na těhotenskou zubní prohlídku?

Celý článek »

Těhotenství a zubní kaz

Těhotenství a zubní kaz

„U každého dítěte jsem v těhotenství přišla o jeden zub,“ slýchávám často v ordinaci. Jak spolu těhotenství a zvýšené riziko zubního kazu mohou souviset? 

Celý článek »

Komerční sdělení
Ošetření zubů v těhotenství – co lze a co odložit po porodu?

Ošetření zubů v těhotenství – co lze a co odložit po porodu?

Jak správně v těhotenství sedět v zubařském křesle? Mohou mi v těhotenství rentgenovat zuby? Jak je to s jejich bělením?

Celý článek »

Těhotenství a krvácení (zánět) dásní

Těhotenství a krvácení (zánět) dásní

Trpíte v těhotenství krvácením dásní? Co se s tím dá dělat? Může mít zánět dásní negativní vliv na zdraví miminka?

 

Celý článek »

Související články

Komerční sdělení

Zuby v těhotenství - diskuze

Poradna

Otec na mateřské

| Pk8606273632 | 25.05.2023, 15:39

Dobrý den, na mateřskou dovolenou jsem nastoupila 19.2, dcera se narodila 8.4 a nyní bude k 1.6 na mateřskou přecházet manžel a já se vracím do práce. Můj dotaz zní: vyplnili jsme formulář ze stránek OSSZ, sepsali dohodu o převzetí dítěte do péče s ověřením mého podpisu a manžel to odevzdal v zaměstnání. Je to takto v pořádku?
A dále jsem se nikde nedočetla , jakým způsobem mám dát vědět OSSZ já, že MD ukončuji? Musím tam osobně, zaslat to písemně, nebo ji o tom informuje můj zaměstnavatel? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jako příjemce dávky máte povinnost OSSZ oznámit všechny skutečnosti, které mají vliv na výplatu dávky. Přesto, že by Vám peněžitou pomoc v mateřství měli přestat vyplácet dle § 36 zákona o nemocenském pojištění na základě uzavřené dohody s manželem, doporučila bych poslat ještě písemně oznámení o této změně na OSSZ. Manželovu žádost jste správně předali jeho zaměstnavateli.

 
Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 25.05.2023, 15:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×