banner

Kdo vyhrál balíček těhotenských vitamínů GS Mamavit?

trofej
Soutěž probíhala v termínu od 11. 05. 2026 do 24. 05. 2026

Ať už plánujete stát se maminkou, jste v očekávání, nebo držíte miminko v náručí, vždy je potřeba dbát na správnou výživu. GS Mamavit vám pomůže doplnit všechny potřebné vitaminy, minerály a omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které v těchto důležitých obdobích potřebujete ve zvýšené míře vy i vaše miminko! 

https://www.babyonline.cz/files/media/2yk8vviz8s6oqhft6e7y6bz8oyx9srul.jpg

Jaké výhry jsme rozdali?

4 výherci získali balíček od GS Mamavit obsahující: 

  • GS Mamavit 1 (pro plánování a 1. trimestr těhotenství) 30 tablet,
  • GS Mamavit 2 (pro 2. a 3. trimestr těhotenství a kojení) 30 tablet + 30 kapslí,
  • 1× kontrastní kartičky pro miminko.

Proč GS Mamavit?

GS Mamavit je doplněk stravy jehož unikátní složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí na základě nejnovějších poznatků o výživě těhotných a kojících žen. Nabízí nejbohatší složení na trhu speciálně přizpůsobené potřebám maminky a miminka v jednotlivých obdobích.

https://www.babyonline.cz/files/media/h6dtlpiwfzgjvanbglgx4ya6g3nm4cjg.png

GS Mamavit 1

Komplexní multivitamin pro plánování těhotenství a těhotné v 1. trimestru. Připraví organismus na náročné období těhotenství a položí základy pro zdravý vývoj miminka. Obsahuje kompletní a vyváženou kombinaci 23 vitaminů a minerálů, včetně vysoké dávky kyseliny listové v přirozené formě.

GS Mamavit 2 

Komplexní multivitamin pro 2. a 3. trimestr těhotenství a kojící maminky. Je obohacen o omega-3 nenasycené kyseliny s vysokým obsahem DHA a EPA pro zajištění správného růstu a vývoje miminka, jeho mozku a zraku. Díky speciální technologii kapsle nezanechávají typický rybí zápach a pachuť, jejich užívání je komfortní i pro těhotenské senzitivní vnímání.

Kontrastní kartičky pro miminko 

Oblíbené obrázkové karty s kontrastními vzory, které rozvíjejí děti již od narození. Upoutávají pozornost, poskytují zrakovou stimulaci, povzbuzují zvídavost miminka, schopnost koncentrace a pomáhají jej utišit.

https://www.babyonline.cz/files/media/9bg4yiyjhi6edukaluwcaqqund5bb4i4.png

Více informací na www.mamavit.cz.

Výhercům gratulujeme!

https://www.babyonline.cz/files/media/jv3nc0x5sc6q07pdcnrvp5k6ocgd0j2h.jpg

Upozornění: Pokud se o výhru nepřihlásíte do dvou měsíců od vyhlášení, výhra propadá.

Výherci soutěže:

Kachen
Kachen
získává výhru:
Balíček GS Mamavit
MonikaMas
MonikaMas
získává výhru:
Balíček GS Mamavit
Dyni77
Dyni77
získává výhru:
Balíček GS Mamavit
Anet1521
Anet1521
získává výhru:
Balíček GS Mamavit

Blahopřejeme!

Diskuze k soutěži

Gratuluji k výhře

Gratuluji k výhře

Soutěž

Moc, moc děkujeme 😍😊
Gratuluji všem dalším výhercům 🙂🍀

Mamavit

Gratuluji, mamavit je super!

Výhra

Gratuluji 🙌

Poradna

Dobrý den,

17. 3. jsem sekcí porodila. Očisty probíhaly tak 4 týdny. 3. 5., po šestinedělí, jsem měla pohlavní styk bez ejakulace, kdy ale partner zavedl penis po orálním styku s ejakulací. Jiný pohlavní styk od porodu nebyl. 8. 5. jsem slabě asi 3 dny krvácela. Pokud by to byla menstruace, měla další přijít 5. 6., ale nepřišla. Podbřišek mě sice bolí, ráno jsem taková slabá, pobolívá mě hlava, ale nic. Plně kojím. S prvním dítětem jsem menstruaci taky dostala hned po šestinedělí za plného kojení. Po porodu mi chybělo železo, to teď začnu doplňovat. 1. 6. jsem byla na kontrole u gynekologa a na ultrazvuku mi sdělil, že děloha vypadá hezky zhojená. Mám trochu zpěněný výtok při odběru cytologie a měla jsem nasadit Gynimun. Těhotenství asi není reálné, že? Myslím, že by lékař viděl minimálně gestační váček? Test si dělat nechci, je to pro mě hrozně stresující. Proto jsem i byla u lékaře. Stále ale čekám, že menstruace přijde a nic.

Dobrý den, 

v rámci internetové poradny Vám těhotenství vyloučit či potvrdit opravdu nelze. Pravděpodobně z tohoto styku, co jste popsala, je šance otěhotnění nižší, ale není to nemožné. Doporučuji si udělat domácí těhotenský test z moči, pokud s tím máte problém, tak kontrolu u Vašeho gynekologa.

Vybraná anketa

Bylo vaše dítě očkováno proti pneumokokům? Jakou vakcínou?

20 %
31 hlasů

4 %
6 hlasů

16 %
24 hlasů

43 %
66 hlasů

17 %
26 hlasů

Celkem hlasovalo 153 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Set 5 dětských knížek 0–8 let

Předškolní vzdělávání
Včetně jediné komplexní předškolní přípravy s mnoha praktickými aspekty pro život. Předejte svému dítěti jedinečné kvalitní know-how lékařky-vzdělavatelky s vysokými nároky na všeobecné vzdělání. „Na prvních 6 letech extrémně záleží,“ říká Jana Martincová, matka ADHD dítěte, díky kterému se stala autorkou a vydavatelkou, a své dítě tak posunula ve vývoji.
cena pouze u nás: 1 759 Kč
Set 5 dětských knížek 0–8 let