Inzerce
Inzerce
Inzerce

14 dní se značkou Mamavit

Ať už plánujete stát se maminkou, jste v očekávání, nebo držíte miminko v náručí, vždy je potřeba dbát na správnou výživu. GS Mamavit vám pomůže doplnit všechny důležité vitaminy, minerály a omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které v těchto důležitých obdobích potřebujete ve zvýšené míře vy i vaše miminko! 

Tisíce spokojených maminek 

GS Mamavit je doplněk stravy s více než dvacetiletou historií na českém trhu. Jeho unikátní složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí na základě nejnovějších poznatků o výživě těhotných a kojících žen. Nabízí kompletní a vyvážené složení 23 vitaminů a minerálů v jediné tabletě a vysokou dávku omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA v jediné kapsli.  

Proč GS Mamavit? 

  • Pro všechna důležitá období – plánování těhotenství, těhotenství i kojení
  • Nejbohatší složení na trhu – 23 vitaminů a minerálů, DHA a EPA. 
  • 800 μg kyseliny listové v přirozené formě, jejíž užívání doporučuje Světová zdravotnická organizace.1   
  • 150 mg hořčíku, který je důležitý pro správnou funkci svalů, včetně svalstva děložního. Zároveň působí proti únavě a vyčerpání.  
  • 250 mg DHA a EPA v přírodní formě s vysokou vstřebatelností. Kapsle jsou navíc díky speciální technologii bez typického rybího zápachu a pachuti – komfort při užívání pro nastávající maminky!  
  • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí.
  • Bez barviv a konzervačních látek. 
  • Bez cukru – vhodný i pro diabetičky. 

 Zjistěte více na www.mamavit.cz.    

Inzerce

1. Blencowe H, Cousens S, Modell B, Lawn J. Folic acid to reduce neonatal mortality from neural tube disorders. Int J Epidemiol. 2010 Apr; Suppl 1:i110-21. Prevention of neural tube defects. IMPAC. WHO. 2006  

Zajímavé články

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

14 dní se značkou Mamavit - diskuze

Poradna

Dobrý večer mela bych dotaz. Ve čtvrtek jsem byla u gynekologa a zjistil mi myom o velikosti 5 cm a trochu zvětšenou delohu . Nemám děti a chtěla bych založit rodinu co se dá proti tomu dělat? Je naka možnost abych mohla otehotnet děkuji za odpověď Jana

Dobrý den,

myomy mohou i nemusí tvořit překážku v těhotenství. Záleží nejen na velikosti, ale i jejich lokalizaci atd. Více musíte daný problém řešit s Vaším gynekologem, takto se to zhodnotit nedá.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 26.02.2024, 09:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×