Inzerce
Inzerce
Inzerce

14 dní se značkou Mamavit

Ať už plánujete stát se maminkou, jste v očekávání, nebo držíte miminko v náručí, vždy je potřeba dbát na správnou výživu. GS Mamavit vám pomůže doplnit všechny důležité vitaminy, minerály a omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které v těchto důležitých obdobích potřebujete ve zvýšené míře vy i vaše miminko! 

Tisíce spokojených maminek 

GS Mamavit je doplněk stravy s více než dvacetiletou historií na českém trhu. Jeho unikátní složení bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí na základě nejnovějších poznatků o výživě těhotných a kojících žen. Nabízí kompletní a vyvážené složení 23 vitaminů a minerálů v jediné tabletě a vysokou dávku omega-3 nenasycených mastných kyselin DHA a EPA v jediné kapsli.  

Proč GS Mamavit? 

  • Pro všechna důležitá období – plánování těhotenství, těhotenství i kojení
  • Nejbohatší složení na trhu – 23 vitaminů a minerálů, DHA a EPA. 
  • 800 μg kyseliny listové v přirozené formě, jejíž užívání doporučuje Světová zdravotnická organizace.1   
  • 150 mg hořčíku, který je důležitý pro správnou funkci svalů, včetně svalstva děložního. Zároveň působí proti únavě a vyčerpání.  
  • 250 mg DHA a EPA v přírodní formě s vysokou vstřebatelností. Kapsle jsou navíc díky speciální technologii bez typického rybího zápachu a pachuti – komfort při užívání pro nastávající maminky!  
  • Vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí.
  • Bez barviv a konzervačních látek. 
  • Bez cukru – vhodný i pro diabetičky. 

 Zjistěte více na www.mamavit.cz.    

Inzerce

1. Blencowe H, Cousens S, Modell B, Lawn J. Folic acid to reduce neonatal mortality from neural tube disorders. Int J Epidemiol. 2010 Apr; Suppl 1:i110-21. Prevention of neural tube defects. IMPAC. WHO. 2006  

Zajímavé články

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

14 dní se značkou Mamavit - diskuze

Poradna

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak to funguje s PPM po neschopnosti. Do práce jsem nastoupila 1.9.22 a od 20.2.23 jsem z důvodu častých nemoci v těhotenství doma. Tak jsem se chtěla zeptat zda mám nárok na celých 28 týdnu PPM a nevíte jak je to s nevyčerpanou dovolenou? Mám vlastně nárok na dovolenou ikdyz jsem dlouhodobě v neschopnosti? A jak to řešit? Sice mám termín porodu až po půlce srpna ale jelikož jsem těhotná poprvé tak s tím nemám žádné zkušenosti a chtěla bych být připravena

Dobrý den, pracovní neschopnost nemá vliv ne délku čerpání peněžité pomoci v mateřství. Podle uvedených informací byste měla splňovat potřebných 270 dní nemocenského pojištění (neuvádíte, že by pracovní poměr měl končit), a budete mít tedy nárok na celých 28 týdnů peněžité pomoci v mateřství. Dovolenou můžete vyčerpat po skončení mateřské dovolené před nástupem na rodičovskou dovolenou. Nárok na dovolenou vzniká i za dobu mateřské dovolené. Jako výkon práce pro nárok na dovolenou se při splnění podmínek započítává i pracovní neschopnost v rozsahu max. 20 týdnů (dvacetinásobku stanovené týdenní pracovní doby).

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 21.03.2023, 15:59
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×