Inzerce
Inzerce
Inzerce

Měsíc se značkou Nutrilon

Danone – spojení chutí, zdraví i péče

Společnost Danone patří k světovým lídrům ve výrobě dětské a kojenecké výživy a v Čechách i na Slovensku jí v této kategorii patří prvenství1. Hlavní misí společnosti s více jak stoletou historií je přinášet zdraví co největšímu počtu lidí. Základ celoživotního zdraví a správných stravovacích návyků se buduje právě v raném dětství, v období prvních tisíci dnech života. 

Danone se dlouhodobě věnuje vzdělávání a osvětě o správné výživě kojenců a batolat v rámci Iniciativy prvních tisíc dnů. Rodičům tak dává k dispozici odborně podložené a praktické rady a tipy související s výživou jejich malých dětí, začínající kojením, prvními příkrmy až po stravování batolat, které jsou dostupné na webové stránce 1000dni.cz.

Kromě toho Danone provozuje poradnu, na kterou se rodiče mohou obrátit se svými dotazy. K dispozici jim je zdravotní sestra a laktační poradkyně Lucia a také spolupracující externí tým specialistů. Pokud se rodiče chtějí dozvědět některé informace sami, mohou navštívit webové stránky  Nutriklub, kde si sami vyhledají témata, která je zajímají.

Inzerce

Proč důvěřovat značce Nutrilon?

Pokračovací i batolecí mléka jsou vytvořena s láskou k našim nejmenším, z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů a inspirovaná tím největším zázrakem, mateřským mlékem. Společnost Danone/Nutricia, s více než 120 lety zkušeností v péči o nejmenší, zkoumá tajemství mateřského mléka a přizpůsobuje výživu miminek. 

Pro podporu imunity* každého miminka

Nutrilon nabízí širokou škálu pokračovacích a batolecích mlék – Nutrilon 2-5 Advanced, Nutrilon 2-4 Profutura DUOBIOTIKTM nebo Profutura 2 CESARBIOTIKTM. Jejich receptury nejen obsahují vitamíny C a D, které podporují imunitu každého miminka*, ale také jsou ideální jako poslední lahvička před spaním – Nutrilon 2 Advanced GoodNight nebo batolecí mléka s jemnou vanilkovou příchutí Nutrilon 3-4 Advanced Vanilla.

Nejen pro zdravé děti, ale také pro děti se specifickými výživovými potřebami

Nutrilon také nabízí široké portfolio mlék pro děti se specifickými výživovými potřebami – pro děti s alergií na bílkovinu kravského mléka, pro děti se zažívacími potížemi a pro předčasně narozené děti. Produkty obsahují látky, jejichž účinky byly potvrzeny klinickými studiemi. Jejich použití je potřeba konzultovat s dětským lékařem. 

1.Nutrilon je nejprodávanější řada pokračovacích a batolecích mlék na českém a slovenském trhu v součtu dat dle Nielsen Czech Republic a IQVIA Solutions a.s., souhrnný objem za období 10/2022 – 11/2023.

Inzerce

* Všechna pokračovací mléka obsahují vitamíny C a D dle požadavků legislativy. Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému.

Kojení je nejlepším způsobem výživy dětí. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Batolecí mléka mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu. 01/2024.

Inzerce

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Měsíc se značkou Nutrilon - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×