Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nutrilon vám jistě bude nápomocným průvodcem ve vašem rodičovství

Kojení představuje to nejlepší, co může maminka svému miminku dát. Světová zdravotnická organizace doporučuje výlučné kojení alespoň po dobu prvních šesti měsíců a poté pokračovat v kojení až do dvou let. Přesto existuje mnoho scénářů, kdy rodiče pokračovat nemohou, ať už ze zdravotních nebo jiných důvodů. Pak je čas obrátit se na pediatra, který vám s výběrem mléka pomůže. Nejprodávanější značka na českém trhu je Nutrilon1. Proč se Nutrilon těší tak skvělé reputaci a jaké produkty nabízí?

Značka s historií a vědeckým know-how

Nutrilon rozhodně není na trhu žádný nováček. Výzkumu mateřského mléka se věnuje již 50 let tým s více než 500 vědci a odborníky. Znalostí mateřského mléka se pak inspiruje při výrobě pokračovacích mlék. Ty pak Nutrilon vyrábí z vysoce kvalitního mléka od kraviček z kontrolovaných chovů. Mléko obsahuje pouze pečlivě vybrané ingredience, přizpůsobené výživovým potřebám dětí.

Nutrilon šikovně kombinuje důraz na nejvyšší kvalitu produktu, šetrnost k přírodě a jednoduchost použití. Příprava mlék je tak jednoduchá, že ho bez problémů zvládne každá maminka jednou rukou, i když na druhé nosí svého broučka.

Mléko přizpůsobené potřebám dětí

, stejně jako jeho výživové potřeby. A to zohledňuje i Nutrilon. Jaké speciální řady najdete v jeho nabídce mlék pro zdravé děti od ukončeného 6. měsíce života?

  • Nutrilon 2-5 Advanced s recepturou pro podporu imunity2 obsahující vitamíny C a D, které přispívají k normální funkci imunitního systému, vitamín D potřebný pro normální růst a vývoj kostí, a omega-3 ALA (kyselina alfa-linolenová) podporující rozvoj mozku a nervové soustavy. Tato řada patří k nejpopulárnější volbě rodičů kupujících Nutrilon. Seženete ji v několika baleních. Nejoblíbenější je 800gramové balení v praktické dóze. To má navíc odměrku pro správné dávkování s úchytkou pro její hygienické uložení.
  • Nutrilon 2-4 Profutura DuobiotikTM s vysoce kvalitním mléčným tukem dodávajícím mléku lahodnou, krémově mléčnou chuť, kterou ocení i ti náročnější malí strávníci. Kromě zmíněného vitamínu C a D obsahuje také oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2´fukosyllaktóza) a HMO 3'GL3 i klinicky testovanou směs prebiotik GOS/FOS inspirovaných funkcí oligosacharidů v mateřském mléce. Tato řada je pokladem mezi kojeneckými mléky, specifická svojí nejpokročilejší recepturou.
    Pohodlí při přípravě mléka je také důležité. Odměrka se snadno a bez námahy zacvakne zpět na své místo, jakmile ji použijete. Můžete si to prohlédnout v tomto videu . Zároveň plechovky splňují přísné standardy bezpečnosti a hygieny a jsou plně recyklovatelné.
  • Nutrilon 2 Profutura CesarbiotikTM pro malé „císaře a císařovny“, tedy děti narozené  , které nemohou být kojené, od uk. 6. měsíce. Tato receptura obsahuje jedinečnou kombinaci probiotik Bifidobacterium breve, kmenu, který se přirozeně nachází ve střevě kojených dětí, a prebiotik GOS/FOS, které jsme zmínili už v předchozím bodě.
  • Nutrilon 2-3 ProsyneoTM H.A. – Hydrolysed Advance nabízí recepturu s částečně naštěpenou syrovátkovou bílkovinou a kombinací probiotik Bifidobacterium breve a prebiotik GOS/FOS.

2 hrnečky denně pro podporu imunity*

Batolata rostou rychle, a proto ke svému růstu a vývoji potřebují pestrou a vyváženou stravu, bohatou na energii. Bez ohledu na to, jestli je batole ještě kojeno, neměli byste podceňovat roli mléka a mléčných výrobků v jídelníčku. Pokud kojeno už není, jsou vhodnou volbou i tzv. batolecí mléka, která jsou přizpůsobena výživovým potřebám dětí od 1 roku.

Právě   (2×166 ml) mlék Nutrilon 3 a 4 Advanced nebo Profutura DUOBIOTIKTM obsahují denní dávku důležitých živin pro podporu imunity*, včetně již zmíněného vitamínu D. Kromě prebiotik GOS/FOS obsahují také další důležité živiny – vápník, železo a jód, které podporují normální růst a vývoj4 vašeho děťátka.

Inzerce

Zajímají vás zkušenosti maminek?  .

Horká linka pro rodiče 

Rodičovská role je vzrušující, ale také nesmírně náročná. Množství výchovných přístupů a zdrojů informací umí novopečeným maminkám a tatínkům pěkně zamotat hlavu. Komu a čemu věřit? Kde si rady z internetu spolehlivě ověřit?

Inzerce

Obrátit se můžete na horkou linku Nutriklubu, tzv. careline. Na té jsou vám zdarma k dispozici odborníci z řad pediatrů, laktačních poradkyní, nutričních specialistů nebo porodních asistentek. Infolinku můžete kontaktovat telefonicky na čísle 800 110 000, na e-mailu nebo na chatu.  je k dispozici od pondělí do pátku v čase 8:30 až 16:00. Takovou pomocnou ruku jistě v náročných životních situacích oceníte!

Důležité upozornění:

Inzerce
1.Nutrilon je nejprodávanější řada pokračovacích a batolecích mlék na českém trhu v součtu dat dle Nielsen Czech Republic a IQVIA Solutions a.s., souhrnný objem za období 10/2022 – 11/2023. 2.Vitamíny C a D přispívají k normální funkci imunitního systému. 3.HMO 3´GL (3´galaktosyllaktóza), oligosacharid mateřského mléka, pochází z našeho unikátního procesu. 4.Železo přispívá k normálnímu rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí. Jód přispívá k normálnímu růstu dětí. Kyselina alfa-linolenová podporuje rozvoj mozku a nervové soustavy.

1 hrneček = 166 ml Nutrilon 3-4 Advanced nebo Profutura DUOBIOTIKTM. Denní dávka podle hodnot referenčního příjmu podle vyhlášky č. 54/2004 Sb.

Kojení je nejlepším způsobem výživy dětí. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Batolecí mléka mají být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Způsob použití a další informace na obalech. Potravina pro zvláštní výživu.

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Nutrilon vám jistě bude nápomocným průvodcem ve vašem rodičovství - diskuze

Poradna

Stolice kojence

| VeronikaKK | 02.07.2024, 14:13

Dobrý den,
prosím o posouzení stolice kojence.
Podezření na ABKM kvůli ekzému v obličeji, bezmléčná dieta držena již cca 3 týdny, ekzém z obličeje vymizel po cca 5 dnech.
Dítě je plně kojené, stolice po narození byla žlutá, konzistence míchaných vajíček, později řidší, přidal se hlen (dle mého názoru), posledních pár dní i nazelenalá barva. Syn 2 měsíce, od včera vyžaduje velmi časté kojení (možná růstový sprut?), nově vkládá často pěsti a palec do úst (téměř jakoby značilo růst zubů, ale to se mi zdá velmi brzo). Bez teplot, prospívá. Stolice je ale častá, myslím, že i dost řídká a také častá.

Dobrý den,

omlouvám se, podle fotky nelze spolehlivě posoudit, navštivte s plenkou se stolicí svého pediatra, vhodná kontrola váhy a úst, zda nerostou zoubky.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 09.07.2024, 18:13
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×