Inzerce
Inzerce
Inzerce

Dítě: 1. - 6. rok

Milí rodiče (i ti nastávající), po podrobném vývoji během prvního roku života miminka, ve kterém naleznete spoustu užitečných informací týkajících se Vašeho právě narozeného dítěte, se nově můžete dočíst i o péči, pokrocích dítěte v dalších letech.

Oddíl 1.-6. rok dítěte se svoji strukturou podobá Těhotenství týden po týdnu, po textu odborníka se můžete na tvorbě oddílu podílet i Vy! Můžete vkládat fotky Vašich dětí podle jednotlivých období a podělit se s ostatními rodiči o cenné zkušenosti z tohoto období.

Postupně zveřejníme kapitoly až do 6 let věku dítěte. Těšit se můžete na informace týkající se růstu a váhového přírůstku dítěte, co by mělo Vaše miminko v daný týden či měsíc umět, jaká jsou nezbytná vyšetření, kdy je nutné absolvovat prohlídky u lékaře a mnoho dalšího.

Podrobně pak jednotlivá témata najdete v oddílech Péče o dítě, který se věnuje hygieně, koupání, kdy s miminkem ven apod. O kojení a výživě dětí se dočtete více ve stejnojmenném oddíle, o očkování se blíže dovíte v Očkování dětí, o nemocech v Nemoci dětí, vč. horečky, angíny, atopického ekzému, řešení bolestí nejrůznějšího typu. Nezapomeňte se podívat do Vývoje dítěte, který Vám blíže popíše jednotlivá vývojová stádia a možnou stimulaci dítěte cvičením.

Doufáme, že pro Vás tento nový oddíl bude přínosem a najdete zde všechny informace, které hledáte. Budete-li mít pro nás další náměty, pište, prosím, na: info@babyonline.cz.

Inzerce

Dítě ONLINE

Navštivte také projekt Dítě ONLINE a přečtěte si, jak maminka Eva popisuje první měsíce života svého dítěte.

Inzerce
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Zajímavé články oddílu Dítě: 1. - 6. rok

Související články

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×