Dítě ONLINE

Dítě ONLINE je dalším z projektů Baby on line. V něm se budeme pravidelně setkávat s Evulikem25, kterou můžete znát z jejího vyprávění v Rodíme ONLINE, kdy čekala dceru Julii Evu.

Eva své těhotenství trávila velice aktivně a navíc své zážitky uměla velice barvitě a akčně vylíčit, proto si myslíme, že ani u jejího vyprávění týkajícího se péče o malou dcerku se nebudete nudit. :-)

Eva nám bude každý týden líčit, jak se uplynulé dny s rodinou měla, co je u nich nového a jak malá Julinka roste.

Náhoda tomu chtěla, že se Julinka narodila právě do probíhajícího Měsíce s Happy. Sponzor Happy Clubu společnost Bella Bohemia nejen mamince blahopřejeme k narození dcery a přeje pevné zdraví, ale své přání se rozhodl doprovodit věcným darem, plenami Happy na dobu prvního půlroku života její dcery.

Eva tak bude mít možnost jako jedna z prvních maminek vyzkoušet pleny Happy s revolučními NOVINKAMI. 


Komerční sdělení

Dítě ONLINE - nejzajímavější články

Beatka 6 měsíců

Beatka 6 měsíců

Dítě ONLINE
Beatka má již 6 měsíců! Možná si pamatujete na to, jak se před půl rokem jezurce narodila Beatka: https://www.babyonline.cz/maminka/rodime-online/rodime-spolecne-s-bol/jak-p

Celý článek »

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce