Inzerce
Inzerce

Suavinex rozšiřuje sortiment Zerø.ZerøTM

Suavinex rozšiřuje sortiment Zerø.ZerøTM s uvedením novorozeného dudlíku na trh. Uvedení dudlíku Zerø.ZerøTM na trh je logickým důsledkem úspěchu kojenecké láhve proti kolice Zerø.ZerøTM. Touto inovací Suavinex posiluje svůj závazek respektovat rodičovství.

Alicante, srpen 2021 – Uvedením antikolikové láhve Suavinex Zerø.ZerøTM znamenalo zlom na trhu s dětskými kojeneckými láhvemi. Poté, co se stala nutností v péči o děti, přirozeně se rozvinula do dalších produktů ve stejném duchu a pro konkrétní potřeby: dudlík Zerø.ZerøTM je tu proto, aby rodinám stále usnadňoval život. Zerø.ZerøTM  dudlík byl speciálně navržen pro novorozence, včetně předčasně narozených dětí nebo dětí s podváhou, což je fáze, pro kterou existuje velmi málo vhodných produktů. Díky své mini velikosti (-2 až 2 měsíce) dudlík Zerø.ZerøTM splňuje základní potřebu přirozeného vývoje předčasně narozených dětí nebo dětí s nízkou porodní hmotností.

Inzerce
 

Co znamenala antikoliková láhev Zerø.ZerøTM?

Od doby, kdy byla společnost se sídlem v Alicante poprvé založena před více než 40 lety, je výzkum neustálým motivem, jak je vidět například u patentovaném sáčku proti kolice určeného pro láhev Zerø.ZerøTM, který byl také navržen pro kojence se slabší schopností sání. Tento antikolikový váček, který funguje podobně jako mléčná žláza, se při sání dítěte smršťuje, aniž by bylo nutné nasávat vzduch zvenčí, aby se kompenzovalo vakuum vytvořené uvnitř. 

Díky němu se zabrání polykání vzduchu a vzniku tolik obávané koliky. Tento mechanismus také brání pronikání vzduchu a následné oxidaci mléka a ničení živin. Díky skvělé reakci spokojených rodin, které konečně našly produkt, který vyhovuje jejich potřebám, se antikoliková láhev Zerø.ZerøTM stala ve španělských lékárnách lahví proti kolice číslo 1, což vedlo k rozšíření řady Zero Zero nyní o produkt, kterým je dudlík Zerø.ZerøTM.

Inzerce

Dudlík Zerø.ZerøTM: prohlubuje náš závazek respektovat rodičovství

Vyrobený ze 100% lékařského silikonu, jehož vlastnosti zahrnují odvětrávaný design, který zajišťuje menší kontakt s jemnou pokožkou novorozenců a díky své malé velikosti a nízké hmotnosti je přizpůsobivější k drobnému obličeji dítěte.

Tvůrci tohoto dudlíku zdůrazňují důležitost jeho textury, barvy a tvaru, které jsou podobné mateřskému prsu a díky čemu nedochází při jeho používání k odstavení od kojení.

Dudlík Zerø.ZerøTM obsahuje savičku SX Pro, kterou vytvořil Suavinex před rokem, a který schválila Španělská společnost dětské stomatologie. Dudlík SX Pro, je navržený tak, aby byl pro ústní dutinu neinvazivním a poskytoval dětem stejný pocit, jaký zažívají v přirozeném stavu, když nepoužívají dudlík, je výsledkem let výzkumu se základním cílem respektovat ústní vývoj dítěte.

Inzerce

Suavinex odsávačka mateřského mléka

Patří mezi nezbytné doplňky pro ulehčení kojení, a především pro okamžiky, kdy matka není pro krmení dítěte k dispozici, a nebo pokud se na krmení dítěte podílí jiný člen rodiny, má Suavinex řešení v podobě prvotřídní elektrické odsávačky mléka, jejíž součástí je kojenecká láhev proti kolikám Zerø.ZerøTM.

Suavinex, lídr na trhu drobných kojeneckých produktů péče o dítě především v lékárnách ve Španělsku, Itálii a Francii nabízí široký sortiment kojeneckých láhví, dudlíků, kosmetiky pro děti a dalších produktů prvotřídního designu a brilantní funkčnosti. Mimo jiné hlavní referencí je členství firmy Suavinex v Evropském výboru pro „Child Use and Care Articles“, jakožto orgánu odpovědného za vypracování předpisů a norem týkajících se kojeneckých produktů péče o děti.

Inzerce

Více na: www.crystalbaby.cz

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Suavinex rozšiřuje sortiment Zero Zero - diskuze

Poradna

Hlen ve stolici

| Veronika J | 28.03.2024, 14:31

Dobrý den, občas se nám objeví tohle ve stolici , je to hlen ? Dítě 4,5 měsíce , od 3 měsíce na um. Dítě jinak bez problému kaká, nemá žádné potíže , bolesti bříška apod, mám trošku sušší pokožku promazáváme leniens. A často ublinkáváme. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

ve stolici je lehce hlen, ale pokud dítě prospívá, není třeba měnit mléko, doporučila bych přidat zeleninový  příkrm.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 28.03.2024, 18:44
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×