Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rozhovor s Petrou Vojtkovou o dětství, kariéře, mateřství i manželství

Rozhovor byl pořízen v únoru 2024

Petra pro mě znamená nový začátek. Šňůry rozhovorů, které jsem začala na podzim roku 2011 a z nedostatku času ukončila 2019. Rozhovorů, které mě nesmírně bavily, jak ty osobní, tak i vedené online, ale těch bylo tehdy na prstech jedné ruky.

Ještě více mě pak bavily reakce okolí, zejména holek BOLek (označení maminek na Babyonline – zkráceně BOL), ale i těch, kteří na BOL v životě nebyli a při hledání určitého jména jim to nabídlo náš rozhovor. Právě ti mi následně psali, že takto nic rozsáhlého o životě dotyčných ještě nečetli. 

Inzerce

Asi v tom nezapřu vzdělavatelku. :-) Podat vše co nejsrozumitelněji, s nadhledem a z různých úhlů pohledu.

Velmi mile mě pak potěšil přístup zpovídaných a jejich vstřícnost. Nikdy se nestalo, že by mi v určitých chvílích řekli nebo naznačili „už dost“, to už by stačilo :-) a trpělivě zodpověděli všechny mé otázky. Mně i vám tak dali možnost nahlédnout do zákulisí jejich života a v mnohém nás inspirovali.

Inzerce

Nejinak je to i při online povídání s Petrou Vojtkovou.

S Petrou jsme se daly dohromady na dálku na sklonku roku 2022, kdy jsem jí pro syna Nathaniela posílala naše dětské knížky. Naši prvotinu Říkačky. Od té doby jsme v kontaktu, kdy si slibujeme rozhovor. Nejdříve to vázlo na mé straně. Trpím silnou intuicí, určitě jsem již tehdy tušila, že mě Petra potěší dalším těhotenstvím :-) a rozhovor bude pro maminkovský portál ještě stylovější.

Inzerce

Pak už měla Petra těsně před porodem a z dnešního pohledu bylo moc dobře, že ty otázky nechala ještě chvíli uležet a vy se s ní na našich stránkách setkáváte jako s čerstvě „druhopečenou“ maminkou.

Petře děkuji z celého srdce za čas, který si na nás našla, protože v situaci, ve které se zrovna nachází, to nebývá úplně jednoduché. Ona to ale krásně zvládla, ostatně jako všechno dosud ve svém životě. Vše ji perfektně vychází, ve všem exceluje a já ji za celý tým nejen děkuji, ale přeji, ať se jí i celé její rodině vše daří takto krásně a hladce i nadále.

Inzerce

Části rozhovoru:

1. Dětství v Brně

2. Přechod do Prahy

3. Rodičovství

4. Manželství

5. Kariéra vs. mateřství

Rozhovor pořídila: Jana Martincová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Petra Vojtková - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×