Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2014

Rodíme ONLINE je oblíbený seriál, v němž pět rodiček popisuje každý týden své pocity, nálady a to nejzajímavější, co prožily. Kromě toho, že se dozvíme, jaká vyšetření maminky absolvovaly, můžeme sledovat proměnlivost a individuální prožívání těhotenství u každé z nich.

Které maminky se projektu účastní?

Inzerce

Rodíme ONLINE - BeruškaBeruska - Blanka čeká své třetí miminko. Celá rodina doufala, že by se mohla na potřetí povést holčička, ale ultrazvuk ukázal chlapečka. Na začátku seriálu byla Blanka ve 27. týdnu těhotenství a narozdíl od prvních dvou dětí ji tentokrát těhotenství přináší i neduhy - bolavé klouby a záda i tvrdnutí bříška. 

 

Inzerce

Rodíme ONLINE - LenižurkaLenižurka - Lence je 26 let a čeká své druhé dítě. Prvorozené holčice Sáře je jeden rok a Lenčino těhotenství přišlo nečekaně a neplánovaně. Lenka už prvotní šok překonala a na miminko se moc těší. První návštěva u lékařky dopadla dobře a Lenka má první fotku miminka. Stihla se už o radostnou novinu podělit i se svou maminkou.

Rodíme ONLINEMikeFree - Míše je 24 let a čeká své první miminko. Na začátku seriálu byla ve 24. týdnu těhotenství. Za začátku těhotenství měla problémy s krvácením, ale nyní si už těhotenství užívá. Oba screeningy dopadly dobře a Míša už ví, že čeká holčičku. Bude se jmenovat Kristýnka. 

Inzerce

 

Amálie - Amálce je 30 let, je těhotná poprvé a na úplném začátku těhotenství. Zatím o miminku nikdo neví a proto je prozatím její deníček bez fotek. Musíme vydržet do prvního velkého ultrazvuku. 

Inzerce

Rodíme ONLINE - RenieRenie - Poslední maminkou v seriálu je Renata, které je 28 let a také je prvorodička. Je ve 24. týdnu těhotenství a čeká chlapečka. Těhotenství má ukázkově pohodové - za celou dobu jí vůbec nebylo špatně. 

 

 

Sponzory seriálu Rodíme ONLINE 2014 jsou Hipp, Linola a vydavatelství Babyonline.

 

Sponzory ONLINE projektu Rodíme společně s BOL jsou společnosti:

 

Značka Linola věnuje kufříky s produkty pro miminka. 


 

Linola kompletní péče o pokožku vašeho miminka

Linola je určena k péči o suchou, citlivou, případně i atopickou pokožku dětí i dospělých. Díky jedinečné receptuře s obsahem kyseliny linolové doplňuje dětské pokožce lipidy, které ještě neumí sama produkovat v dostatečné míře. Obnovením ochranné kožní bariéry, tak snižuje svědění pokožky a její podráždění. Miminka si přece zaslouží tu nejjemnější péči.

LinolaKufřík pro miminka obsahuje:

Linola Fett Ölbad - olejová přísada do koupele, která chrání pokožku dítěte před vysušujícícm účinkem vody.
Linola Lotion - tělové mléko pro každodenní péči.
Linola Fett - krém pro extrémně suchá místa nebo jako regenerace a ochrana pokožky v plenkové oblasti
Linola Gesicht - krém pro citlivou pokožku obličeje

 

Společnost Hipp maminkám věnuje kosmetické taštičky.

Pokožka miminka je pětkrát tenčí a citlivější, než je tomu u dospělého člověka, proto potřebuje speciální, jemnou péči. Kosmetická řada HiPP Babysanft byla vyvinuta s cílem minimalizovat riziko vzniku alergií u citlivé pokožky již od narození. Proto se HiPP důsledně vyhýbá potenciálním alergenům a nežádoucím látkám. Navíc obsahuje přírodní BIO mandlový olej, který pečuje o jemnou pokožku a chrání ji.

Kosmetická taštička obsahuje následující produkty:

HippHiPP Šampon s výtažkem z BIO mandlí 200 ml – jemně myje, je šetrný k očím a velmi dobře snášenlivý s pokožkou – ideální pro citlivou pokožku dětské hlavy.

HiPP Pleťový olej s přírodním BIO mandlovým olejem 200 ml – Olej je vhodný k jemnému ošetření pokožky v oblasti plenek a k dětské masáži.

HiPP Sprchový gel na tělo a vlasy s výtažkem z BIO mandlí 400 ml – myje citlivou pokožku a jemné vlásky velmi šetrně a zachovává přirozený kyselý plášť pokožky. Proto není pokožka při mytí namáhána a zůstává hebká od prvního dne života.

HiPP Čistící vlhčené ubrousky 10 ks - Ubrousky jsou měkké a jemné, vhodné pro jemné očištění citlivé dětské pokožky a pokožky se sklonem k alergiím.

Společnost GS věnuje maminkám těhotenské vitamíny s vysokým obsahem kyseliny listové GS Mamavit a přípravek proti nadýmání v těhotenství Noball.

Tisíci maminek ověřený GS Mamavit nyní obohacen o Prefolin®, DHA a EPA
• pro období plánování těhotenstvíGS Mamavit
• pro období těhotenství
• pro období kojení

Kompletní a vyvážená kombinace 23 vitaminu a minerálu, jejichž součástí je Prefolin® – speciální 4-složkový komplex s obsahem kyseliny listové v přirozené formě (800 ?g kyseliny listové, 120 mg vitaminu C, 23,5 mg vitaminu E, 200 ?g jódu) - obzvláště důležitý v období před otěhotněním pro bezproblémové početí a správný vývoj plodu v 1. trimestru. To nejlepší pro maminky a miminka!


Noball je speciální přípravek, jehož složky účinně regulují nadměrnou a nežádoucí tvorbu střevních plynů. Je proto vhodný při nadýmání, pocitu tlaku a plnosti v podbřišku, zvýšeném odchodu střevních plynů apod. Noball obsahuje dvě složky, jejichž účinek se navzájem doplňuje:
Noball• Simetikon (simethiconum) je látka, která má protipěnivé účinky. Narušuje bublinky vzduchu ve střevech, a tak napomáhá jejich odchodu z těla. Simetikon se nevstřebává a nemá jiné účinky na organismus, jeho užívání je tedy naprosto bezpečné.
• Mátová silice – éterický olej z listů máty peprné (Mentha piperita) má skvělé karminativní účinky (zamezuje vzniku plynatosti) a je osvědčeným prostředkem na podporu trávení.

Výhody přípravku:
• pro optimální účinek stačí pouze 1 kapsle
• přípravek je bezpečný pro dlouhodobé užívání
• vhodný pro těhotné a kojící ženy

 Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.        

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Zajímavé články oddílu Rodíme ONLINE 2014

Rodíme ONLINE 2014 - Představení maminek

Rodíme ONLINE 2014 - Představení maminek

Rodíme společně s BOL - představení maminek Úspěšný seriál „Rodíme společně s BOL“ pokračuje! Představí se nám maminky v různých týdnech těhotenství. Každý týden se nám

Celý článek »

Únor/1

Únor/1

Maminky prožily zajímavý týden. Beruška se podrobila testu na těhotenskou cukrovku, Lenižurka se setkala s přáteli a má za sebou první prohlídku u lékaře, který potvrdil těhotenství. A MikeFree pokračuje s rekonstrukcí a přípravou domácnosti na miminko.

Celý článek »

Komerční sdělení
Březen/1 - tvrdnutí bříška, nevolnosti i první výlet na kole

Březen/1 - tvrdnutí bříška, nevolnosti i první výlet na kole

Maminky za sebou mají další týden. Berušku trápí těhotenské neduhy, Renie začala cvičit záda, aby se vyhnula bolestem, Lenka si užila první letošní projížďku na kole, MikeFree se podrobila testu na těhotenskou cukrovku a Amálie už má svou těhotenskou průkazku.

Celý článek »

Březen/2  - Gastro hockey tour, ples i vybrané jméno pro syna

Březen/2 - Gastro hockey tour, ples i vybrané jméno pro syna

Beruska pomáhala manželovi s přípravou charitativní akce, která měla velký úspěch. Lenižurka poprvé nechala dcerku přes noc u babičky a užila si podnikový ples. MikeFree už má doma vše téměř hotovo a těší se na návštěvu příbuzných. Amálie se stále ještě nezbavila těhotenských nevolností, i když už jí je občas lépe. Renie s manželem vybrali jméno pro jejich syna, bude to Tobiáš.

Celý článek »

Březen/3  - oslava narozenin, návštěvy a neschopenka

Březen/3 - oslava narozenin, návštěvy a neschopenka

Beruska připravila skvělou oslavu pro svého osmiletého syna Štěpánka. Lenižurka navštívila se Sárou další lekci Babysigns i cvičení v tělocvičně. MikeFree si užila návštěvu tety s dětmi a i u ní doma probíhala oslava narozenin. Amálie čeká, až přejdou těhotenské nevolnosti, které jí nyní trápí k večeru. Renie si kvůli nepříjemnému tlaku v práci nechala vystavit neschopenku.

Celý článek »

Březen/4  - nemocnice, výlet za dinosaury a velký ultrazvuk

Březen/4 - nemocnice, výlet za dinosaury a velký ultrazvuk

Beruska strávila kvůli tvrdnutí bříška tři dny v nemocnici a má nařízený klid. Lenižurka se Sárou a manželem zajeli do Karlových Varů na dinosaury. MikeFree se těšila na nařízené vycházky, ale počasí jí plány zhatilo. Amálie už ví, že čeká holčičku a co víc velký ultrazvuk dopadl na jedničku. Renie se poslední dobou hůř spí, ale i přesto si těhotenství užívá.

Celý článek »

Duben/1 - kontrola v porodnici, hokejové utkání i prozrazení tajemství

Duben/1 - kontrola v porodnici, hokejové utkání i prozrazení tajemství

Beruska kontrola v porodnici po propuštění dopadla dobře, vše je v pořádku. Lenižurka: Sárince se nelíbil klaun a maminka si užila mezinárodní hokejové utkání. MikeFree zmáhá dlouhé cestování, přesto jela za babičkou do Telče na oslavu narozenin. Amálie prozradila rodičům sladké tajemství, na jméno pro holčičku si musíme počkat. Renie navštívila svou oční lékařku, aby zjistila, zda bude moci rodit přirozeně.

Celý článek »

Duben/2 - už žádné bolesti zad, návštěva kina a plesu, porod kamarádky

Duben/2 - už žádné bolesti zad, návštěva kina a plesu, porod kamarádky

Beruska se díky fyzioterapeutce zbavila bolestí zad a moc si užila fotbalový zápas syna. Lenižurka byla celý víkend bez Sárinky, návštívila For Kids a s manželem zvládli kino i ples. MikeFree se cítí čím dál tím lépe. Rodina už je z nadcházejícího porodu jak na trní. Amálie oznámila těhotenství šéfovi i kolegům v práci. Jak to přijali? Renie vzpomíná na kamarádčin porod a při hlídání Honzíka ji trochu jímá hrůza.

Celý článek »

Duben/3 - kontroly u lékaře, UTZ, screening

Duben/3 - kontroly u lékaře, UTZ, screening

Beruska si domů pořídila nové zvířátko, roztomilého křečka a také má vylepšenou koupelnu. Lenižurka - má za sebou prvotrimestrový screening, který nedopadl nejlépe, musí na další UTZ. MikeFree už má vyhlídnutý kočárek a pomalu se chystá na jeho koupi, zatím zůstane u rodičů. Amálie se stále ještě nezbavila nevolností a proto jí lékař vzal krev na jaterní testy. Renie byla na pravidelné kontrole u své lékařky, miminko už je hlavou dolů a váží 1760 g.

Celý článek »

Duben/4 - ve znamení Velikonoc

Duben/4 - ve znamení Velikonoc

Beruska už začíná být unavená, v noci nemůže pořádně spát a to ji zmáhá. Lenižurka s manželem oslavila výročí seznámení a užila si víkend v Jizerských horách. MikeFree byla na kontrole, kde jí paní doktorka sdělila, že malá už má přes 1900 g. Amálie má prima kamarádku, která jí pomáhá s výbavičkou pro miminko. Renie - pokračovala v nákupech věcí pro miminko a doma zvládli i zabijačku

Celý článek »

Duben/5 - divadlo, koncert, těhotenské cvičení

Duben/5 - divadlo, koncert, těhotenské cvičení

Beruska byla na kontrole a ona i miminko jsou v pořádku, také zvládla návštěvu divadla. Lenižurka si tento týden velmi užila, zúčastnila se gospelu i koncertu Robbieho Williamse. MikeFree se konečně dostala na hodinu těhotenského cvičení, jak se jí líbilo? Amálie si užívá prvních "kopanců" od miminka, na které odpovídá škrábáním bříška. Renie už má nachystanou hromadu věcí pro miminko a moc se těší na jeho příchod.

Celý článek »

Květen/1 - ne příliš dobré zprávy

Květen/1 - ne příliš dobré zprávy

Beruska jela do porodnice, protože měla obavy z úniku plodové vody, naštěstí se nepotvrdil. Lenižurka má doporučený odběr plodové vody, na UTZ se dozvěděla pohlaví miminka. Mikefree oficiálně nastoupila na mateřskou dovolenou a potrápily ji nevolnosti Amálie podstoupila hematologické vyšetření, které bohužel potvrdilo trombofilii. Renie skončila kvůli tvrdnutí bříška, zánětu močového měchýře a krvácení v nemocnici.

Celý článek »

Květen/2 - celostátní sraz, nachystané věci, velký ultrazvuk

Květen/2 - celostátní sraz, nachystané věci, velký ultrazvuk

10.5. se Berusce narodil syn Tobiáš. Již brzy přineseme vyprávění z porodu. Lenižurka s rodinou vyrazila na celostátní sraz Babyonline do Bohuslavic u Telče. MikeFree už má vše nachystáno a na naléhání tatínka již zabalila i tašku do porodnice. Amálie má od paní doktorky potvrzeno, že čeká holčičku. Druhý velký UTZ dopadl výborně. Renie už je z nemocnice doma, má ale nakázaný absolutní klid po dobu 14 dní.

Celý článek »

Květen/3 - porod, odběr plodové vody, kontroly u lékaře

Květen/3 - porod, odběr plodové vody, kontroly u lékaře

10.5. se Berusce narodil syn Tobiáš. Četli jste už jaký byl její porod? Lenižurka se pro jistotu chystá podstoupit odběr plodové vody (amniocentéza). MikeFree již netrpělivě vyhlíží porod, na poslední kontrole u lékaře se nic nechystalo. Amálie si koupila nové těhotenské oblečení, ve kterém se cítí příjemně. Renie začala hodně myslet na porod, zažívá strach z neznámého.

Celý článek »

Květen/4 - dvě maminky se chystají na porod, která porodí dřív?

Květen/4 - dvě maminky se chystají na porod, která porodí dřív?

Lenižurka odběr plodové vody nakonec nepodstoupila, doktor jí nabídl jiné řešení. MikeFree po vysazení magnézia začalo tvrdnout bříško, na porod však stále čeká. Amálie se poprala s nemocí a moc si užívá pohyby miminka, které jsou čím dál citelnější. Renie už je připravená na porod a teď už jen čeká, až bude připravené i miminko.

Celý článek »

Červen/1 - porod na spadnutí

Červen/1 - porod na spadnutí

Lenižurka má za sebou opět akční týden - plavání se Sárou, narozeninovou oslavu i návštěvu chalupy. MikeFree zažívá psychicky náročné poslední dny těhotenství, snad hádky pročistily vzduch. Amálie už před okolím neutají své rostoucí bříško a také přemýšlí o změně pojišťovny. Napište do diskuze své zkušenosti. Renie je také ještě 2v1, ale o slovo se stále častěji hlásí poslíčky, občas zazlobí i v noci.

Celý článek »

Červen/2 - nastávající maminky trápí vedra

Červen/2 - nastávající maminky trápí vedra

Lenižurka špatně snáší nynější vedra a nelíbí se jí poznámky o těhotných a matkách. MikeFree už má porod za sebou! Kristýnka se narodila 3. 6. s mírami 48 cm a 3000 g. Amálie na kontrole u lékaře bylo vše v pořádku, jen při větší námaze Amálce tvrdne bříško. Renie byla také na pravidelné kontrole a nechala si udělat váhový odhad miminka.

Celý článek »

Červen/3 - Renie porodila

Červen/3 - Renie porodila

Lenižurka se raduje z negativního testu na vývojové vady a mimi bude opravdu kluk! MikeFree už má porod za sebou! Připravujeme pro Vás podrobnosti. Amálie si nemůže zvyknout na větší bříško, které jí začalo docela překážet. Renie se 10. 6. v 15:43 narodil syn Tobiáš. Měří 49 cm a váží 3 480 gramů.

Celý článek »

Červen/4 - glukózový zátěžový toleranční test, náročný týden

Červen/4 - glukózový zátěžový toleranční test, náročný týden

Lenižurka si užila pár stresových zážitků s autem, ale vše bravurně zvládla. Amálie absolvovala zátěžový glukózový toleranční test, koncem týdne skončila v nemocnici s podezřením na zánět močových cest.

Celý článek »

Červen/5 - Amálie vypráví o nemocnici

Červen/5 - Amálie vypráví o nemocnici

Lenižurky miminko je v noci poměrně dost aktivní a tak toho Lenka moc nenaspí. Amálie popisuje své zdravotní problémy, kvůli kterým byla v nemocnici

Celý článek »

Související články

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×