Je nutné jezdit na alergologii?

Dobrý den, mám téměř dospělého syna. Od malička s ním jezdívám na alergologii z důvodu časté nemoci ve školce. Většinou býval nemocný tak, že začal kašlat a ono mu to sedlo na průdušky, tak míval často ATB. Postupem let se nemocnost hodně spravila. Mívá tak 2x do roka kašel a nemocný s horečkou bývá tak 1x za rok. Byla u něj tedy zjištěna menší alergie na břízu, ale potíže u něj žádné nepozoruji. Spirometrii má v normě. Zajímalo by mě, zda je nutné ještě jezdit na alergologii?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Doporučuji domluvit se a alergologem, zda jsou ještě nutné kontroly, myslím, že by mohl býv vyřazený z evidence.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Je nutné jezdit na alergologii? - diskuze


Je nutné jezdit na alergologii? - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce