Posílení imunity

Dobrý den, paní doktorko. Chtěla jsem se zeptat jak ještě podpořit imunitu syna - 4 roky. Loni bral imunoglukan a i přesto první rok ve školce měl každý měsíc zelenou rýmu a kašel. Letos než jsem stihla imunoglukan zavčasu nasadit, opět si žlutou rýmu donesl ze školky. Proto imunoglukan dostal týden ve zvýšené dávce a pak normální, k tomu marťánky a po necelém měsíci opět stejný problém. Nechci mu pořád dávat sirup na kašel, proto jsem teď zkusila mazat Psím sádlem a do nosu zatím pomáhala mořská voda s Cu. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Někdy budování imunitního systému malých dětí trvá déle než jednu sezónu. Správně jste nasadila Imunoglukan a multivitamín, stejně jako mořskou vodu s Cu. Pokud dítě nemá horečnaté infekty vyžadující antibiotika, není třeba nasazovat další imunostimulancia. Doporučuje se vyčkat ještě jednu zimní sezónu. Pokud by se stav neupravil, požádejte o alergologické a imunologické vyšetření.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Posílení imunity - diskuze


Posílení imunity - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | 25.10.2016, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívá v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Dobrý den, krvácení uprostřed menstruačního cyklu může být považováno za ovulační, ale to by rozhodně nemělo trvat 11 dní. Může se jednat o nějakou hormonální nevyrovnanost - někdy se to tak stává. Pokud je vyloučeno těhotenství, pak bych asi počkala - krvácení zřejmě zanedlouho ustane, pokud není silné a uvidíte, jak bude vypadat další cyklus. Nic vážného by to být ale nemělo.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 08:19
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce