Žlutá místa na uších

Dobrý den, mám 6týdenní holčičku a v obočích se jí začaly dělat takové ty žluté suché stroupky. Vím, že se to má zvlhčit olejem a pak odstranit, v obočí mi to šlo, jenže ona má osypkaná ouška a teď jsem si všimla, že se jí z toho dělají taky tato žlutá suchá místa, má to na boltci, pod lalůčkem i nahoře a jakoby se jí natrhávají ouška. Jak to mám odstranit? Děkuji moc.

Odpověď

Toto je příznak kojenecké seborey, ouška promažte olejem, kterým jste mazala obočí. Prasklý lalůček promažte Framykoinem mastí - předepíše dětský obvodní lékař.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Žlutá místa na uších - diskuze


Žlutá místa na uších - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | 27.10.2016, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce