Posílení imunity po mononukleoze

Dobrý den, paní doktorko, mám 10letého syna a před měsícem prodělal mononukleozu a od té doby je stále nastydlý, kašle a má rýmu. Chtěla bych poradit jakým způsobem posílím jeho imunitu. Myslíte že by bylo vhodné jít na imunologii, aby mu něco napsali? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď MUDr. Ludmila Vomelová, pediatr:

Infekční mononukleóza oslabí imunitu dítěte, protože protilátky proti CMV a EBV v těle přetrvávají dlouho. Imunologické vyšetření a následné nasazení imunomodulátoru je vhodné.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Posílení imunity po mononukleoze - diskuze


Posílení imunity po mononukleoze - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | dnes, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce