Zahlenění krku

20ti měsíční dcera je neustále zahleněná a má vlhký kašel už 4 týdny. Poslech je v pořádku, krk také, teploty nemá, jenom rýmu, která je ráno zbarvená, přes den už čirá. Nepomáhají sirupy jako Hedelix či Mucosolvan, ani Spiropent. Poradila byste, co jiného zkusit? Kašel je přes den i v noci a je tak silný, že vyvolává i zvracení, jsou přitom slyšitelné hleny.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Vaše dcera má kašel z rýmy, zkuste Sterimar Cu, pokud po týdnu zůstane, domluvte se s obvodním lékařem na dalším postupu.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Zahlenění krku - diskuze


Zahlenění krku - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | 27.10.2016, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce