Dlouhodobá vyrážka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je normální, aby dítě po 3. dávce Hexavakcíny mělo vyrážku už 4 týdny, která je na bříše. Navíc jsou to dva týdny, co syn přodělal virózu a vyrážka se mu rozšířila i na přední stranu nožiček, zezadu vyrážku nemá jenom zepředu. S vyrážkou tak bojujeme už měsíc. Předtím na Hexavakcínu takové reakce neměl. Jak postupovat? Odezní vyrážka časem? Samozřejmě náš pediatr syna viděl. Děkuji za odpověď

Odpověď

Vyrážka pravděpodobně není v souvislosti s očkováním, tak malé děti mohou vyrážkou zareagovat na cokoliv - voda, prací prášek, teplo, většinou časem odezní.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Dlouhodobá vyrážka - diskuze


Dlouhodobá vyrážka - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce