Rýma u miminka

Dobrý den, paní doktorko, chci se zeptat, jestli je normální, že můj syn má už 3 týdny rýmu? Jsou mu teď 2 měsíce. Vysávám bílé hustší hleny. Přijde mi, že jí má až někde vzadu, v noci (spíš k ránu je slyšet, jak mu to tam chrčí, někdy se z toho i zakucká. Prokapáváme Libenarem na radu naší paní doktorky. Poslech byl čistý. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ano, děti v tomto období mívají dlouhodobější rýmu, pokud je poslechový nález na plicích normální, není třeba radikálně řešit. Prokapávejte Libenarem, odsávajte jen pokud je nutno, i nadměrné odsávání může vést k zvýšenému hlenění.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Rýma u miminka - diskuze


Rýma u miminka - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce