Bolest v krku po odstranění nosní mandle

Dobrý den, paní doktorko, chtěla bych se zeptat, jestli je možné, aby syna (3 roky) 3. den po vyndání nosní mandle bolelo v krku? Může to spolu souviset? Při propouštění bylo všechno v pořádku, nic nekrvácelo. Děkuji. A ještě bych se chtěla zeptat, kdy můžu jít s 5měsíčním miminkem ven, když má neštovice - resp. už má stroupky, dnes je to 10. den od výsevu. Moc děkuji za odpovědi. Vaňková

Odpověď

Bolest v krku po odstranění nosní mandle se může objevovat v souvislosti s hojením tkáně.
Po týdnu jste pozváni na kontrolu - lékař ORL zkontroluje stav sliznice.
Na procházku po neštovicích, pokud jsou zaschlé a dítě nemá teplotu, můžete jít, nechoďte ale do kolektivu dětí, je spousta viróz.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Bolest v krku po odstranění nosní mandle - diskuze


Bolest v krku po odstranění nosní mandle - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | dnes, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce