Alergie na kravské mléko

Dobrý den, paní doktorko. Náš syn má alergii na bílkovinu kravského mléka. Já se ptám: co mu dávat na chleba? Je to hodně těžké.... 

Odpověď

Máte pravdu, v tomto případě je řešení velmi náročné. Doporučila bych návštěvu a poradu s alergologem, alergologové dovolují částečně podávat kysané mléčné výrobky, to jest ve Vašem případě Lučina, žervé nebo máslo. Také je možné využít Ramy. Ale je opravdu konkrétní případ dle výsledků konzultovat s alergologem Vašeho syna.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Alergie na kravské mléko - diskuze


Alergie na kravské mléko - poradna

Lezení

| haloka | dnes, 08:53
Dobrý den, mám dvojčátka narozená o 7 týdnů dříve, dnes je jim 10 měsíců a stále se nám nechce lozit... Od čtyř měsíců cvičíme Vojtu. Teď už je ale cvičení nad mé síly, kluci se brání, z daných pozic mi "utíkají". Má takové cvičení vůbec smysl? Kluci se od 6 měsíců přetáčí, plazit se začali mezi 8.-9. měsícem a tohle jim zatím zůstává. Žádná další dovednost se jim nechce. Je ještě nějaká možnost, jak podpořit k lezení?
Děkuji za váš čas!

Doporučuji pokračovat ve cvičení - jak Vám to čas a děti dovolí, cvičení podporuje rozvoj a zapojování správných svalových skupin k danému pohybu - tedy i k lezení. U předčasně narozených dětí jde rozvoj pohybu pomaleji, vytrvejte. Doporučuji kontrolu na rehabilitaci.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 09:20
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce