Jak a čím podpořit imunitu dětí?

Poradila byste, jakým způsobem podpořit/zvýšit imunitu dětí? Existují nějaké přípravky, které mohou již třeba dvouleté děti? Doporučujete užívání takových přípravků?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Podporujte imunitu dětí běžným otužováním a pobytem venku za každého počasí. Podávejte dostatek ovoce a zeleniny pro přísun přirozených vitamínů. K podpoře imunity lze dodat Imunoglukan sirup dle příbalového letáku.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Jak a čím podpořit imunitu dětí? - diskuze

  • imunita
    Já se hodně snažím dětem podporovat imunitu přirozeným způsobem, ale zjistila jsem, že to někdy nestačí. Zkusila jsem jim proto dávat každý den Hlívu mickey mouse, která je podle mě úplně super. Děcka jsou v pohodě, zdrvé a taky sbírají dárečky..
    Anežka444   | 18.10.2012 14:13:40
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekVšechny diskuze

Jak a čím podpořit imunitu dětí? - poradna

Antikoncepce

| Blaanka | 20.10.2016, 11:57
Dobrý den,
začala jsem špinit 8 dní před menstruací. Myslela jsem, že přišla menstruace. Špinění s křehkou krví bylo 2 dny. Začínám brát hormonální antikoncepce a tudíž jsem si v den špinění vzala 1. prášek. Je to problém? Mám pokračovat dál v uživání HA (hormonální antikoncepce)? Bude i tak fungovat 100% ochrana?

Dobrý den, ano, už v užívání pokračujte, pokud jste začala, jen se chraňte raději 14 dní od začátku užívání ještě jinou metodou.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.10.2016, 07:10
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce