Jak dlouho trvá horečka při angíně?

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, syn (4 roky) má hnisavou angínu, od včera užíváme antibiotika, ale horečky má už 4. den - přes den tak 37,2°C k večeru okolo 38°C? Je to normální? Jak asi tak dlouho bývají při angíně horečky? Děkuji.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Někdy při angínách trvají teploty i přes nasazená antibiotika až 7 dní. Je třeba zkontrolovat stav onemocnění u lékaře, zda nevyžaduje nějakou změnu v léčbě.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Horečka při angíně - diskuze


Horečka při angíně - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | dnes, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce