Rodíme ONLINE

   

Přinášíme vám oblíbený seriál, ve kterém budeme sledovat těhotenství 4 sympatických maminek doslova v přímém přenosu. Maminky Adriana, Jana, Lucie a Aleny se s vámi podělí o své pocity, nálady, události aktuálních týdnů těhotenství.

Které maminky se projektu účastní?

Adriana

Adriana - 5. týden těhotenství, druhé těhotenství

Adrianě bude 27 let a čeká druhé miminko. Pečuje o dceru Emily a stafordšírského bulteriéra. Ráda chodí s rodinou na procházky do přírody a na výlety. Její těhotenství budeme sledovat od úplného začátku. Právě bylo její těhotenství potvrzeno lékařem. Bohužel je doprovází nevolnost, nechutenství a únava. 

Jana

Jana - 10. týden těhotenství, druhé těhotenství

Janě je 32 let,  termín porodu vychází na říjen, kdy slaví narozeniny. Pracuje jako učitelka na střední škole, ale teď si „užívá“ doma na nemocenské kvůli rizikovému těhotenství. Bydlí s manželem v krásném rodinném domě. Na miminko se v něm už těší tříletý rarášek Ondrášek.

Lucie

Lucie - 23. týden těhotenství, třetí těhotenství

Lucii je 27 let a vždycky chtěla velkou rodinu. Dříve pracovala jako asistent logistiky, ale nyní je již pár let na mateřské. Má totiž 6letou Stázinku a 2 a půl letého Igora. Aby těch novinek nebylo málo, Lucka si letos podala přihlášku na vysokou školu. 

Alena

Alena – 22. týden těhotenství, první těhotenství 

Alena je naší jedinou provorodičkou v 22. týdnu těhotenství. Miminko s přítelem sice neplánovali, ale také Alena nechtěla skončit jako mnohé kamarádky, kterým se nedaří otěhotnět. Pracovala jako prodavačka ve sportovním obchodě, nyní už je doma. S přítelem pro příchod miminka hledají prostornější byt. Svatbu zatím neplánují.

 

(Testy holek Bolek)                 (Rodíme ONLINE 2016)

Na Baby On Line to žije

Kdo je přihlášen ONLINE?

(v seznamu se objevíte, jste-li přihlášen/a a v nastavení máte tuto funkci zakliknutou)

Baby On Line vám nabízí mnohem více

 • Školkáček ONLINE

  Jak Hanička zvládla nástup do školky? Maminka popisuje nástup dcery do mateřské školy.

 • Soutěže

  Soutěž Happy psaní nám přinesla mnoho zajímavých textů. Podívejte se, kolik spisovatelů tu mezi námi je.

 • Celebrity na BOL

  Rozhovor s MUDr. Vladimírem Dvořákem. Jaký je jeho názor na domácí porody a péči v ČR?

 • Pejsci z ponožek

  Originální nápad na výrobu dětských hraček. Pejsi jsou krásní a jejích výroba není náročná.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace