Blinkání

Dobrý den, mám 4měsíční holčičku a při kojení mi ublinkává, což by mělo být normální - i u kojení je hrozně aktivní. Ale co mě zaráží, že i třeba hodinu po kojení je schopna blinknout. Vypadá to jako zdrclé mléko a někdy do žluté barvy. Je to normální? Hodně si cucá ručičky - někdy jako by je chtěla sníst celé. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Ublinkávání do 6 měsíců bývá časté, nejčastěji to upraví zavedení zeleninových příkrmů.
Pokud dítě dobře přibývá na váze, není třeba se znepokojovat. U Vašeho dítěte může blinkání způsobovat cucání ručiček - zkuste nabídnout dudlík.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Blinkání - diskuze


Blinkání - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | dnes, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce