Nosní mandle - režim po zákroku

Jaká jsou omezení po odstranění nosní mandle? Jak dlouho je potřeba jíst kašovitou stravu? Jsou nějaká omezení pohybu, pobytu venku?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Po odstranění nosní mandle: http://www.babyonline.cz/nemoci-deti/odstraneni-nosni-mandle se doporučuje týden kašovitá strava a rekonvalescenční režim v klidu, v prvních dnech na lůžku, po 3-4 dnech může dítě i na lehkou procházku. Po týdnu proběhne kontrola na ORL a pokud je dítě v pořádku, může již normální zátěž.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Nosní mandle - režim po zákroku - diskuze


Nosní mandle - režim po zákroku - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | dnes, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce