Předkožka u dětí

Dobrý den, mám 8měsíčního syna, včera jsme byli na preventivní prohlídce a paní doktorka bez jakéhokoliv upozornění synovi přetáhla předkožku. Nyní má kůžičku natrhlou a celou růžovou a popraskanou. Už od vidění bylo jasné, že ji má ještě hodně úzkou a volně přetáhnout nepůjde. Co s tím teď mohu dělat? Dr. říkala, že máme doma přetahovat, ale mně samotné to nejde, mám strach, abych mu neublížila ještě víc. Skoro všude se píše, že by se na předkožku nemělo do 1. roku (někde dokonce až do 3 let) vůbec sahat, jsem na sebe naštvaná, že jsem nestihla zakročit... Děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Pokud se Vám předkožka nelíbí, kontaktujte chirurga, aby zhodnotil stav, zkuste proplachy borovou vodou a promazání Framykoinem mastí.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Předkožka u dětí - diskuze


Předkožka u dětí - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | 27.10.2016, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce