Mnutí očí u dítěte

Syn si neustále mne oči. Dělá to již od narození. Nyní je mu 7,5 měsíce a dělá to stále častěji. Před spaním, po vyspání a zejména při jídle, kdy si mne ručičkami od pusy směrem do očí a pak si dlouze mne oči. Též nevím, zda s tím může souviset časté škrábání za ušima i v uších. Pediatr tvrdí, že je prostě jen unavený. Co máme, prosím Vás, dělat?

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Pokud mnutí trvá dále, může to znamenat, že ho svědí pokožka. Jakou používáte kosmetiku? Zkuste ji vyměnit.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Mnutí očí u dítěte - diskuze


Mnutí očí u dítěte - poradna

Krvácení uprostřed menstruačního cyklu

| moni0062 | 25.10.2016, 20:26
Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám obvykle pravidelnou menstruaci cca po 30 dnech. Nyní se u mě objevilo krvácení již 12. den cyklu a trvá již 11 dní. Zpočátku se jednalo pouze o špinění, které ale dnes zesílilo v krvácení. Trochu mě také pobolívává v podbřišku. Gynekologa jsem navštívila 5. den špinění udělal ultrazvuk a vše je podle něj v pořádku a jedná se pravděpodobně o ovulační krvácení. Nicméně mne znepokojuje délka krvácení. Jsem rok po císařském řezu. Myslíte, že mám gynekologa znovu navštívit nebo počkat po skončení dalšího cyklu? Může se jednat o něco vážného, co by ultrazvuk neukázal? Děkuji za radu.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce