Dětské čaje na podporu imunity - kdy podávat?

Dobrý den, co si myslíte o dětských čajích na podporu imunity, echinaceových sirupech s fruktózou, vitamínech pro děti? Mají opravdu vliv na posílení organismu? A lze kombinovat vše najednou? Nehrozí nějaké zatížení vnitřních orgánů? Do jakého věku dítěte byste některou věc z výše uvedených raději nedoporučila.

Odpověď MUDr. Ludmily Vomelové, dětské lékařky:

Echinacea a vitamíny jsou pro děti jako potravinový doplněk velmi vhodné, pokud dítě mívá časté rýmy a nachlazení a pokud je starší než 1 rok. Echinaceové sirupy lze podávat v období podzimu a zimy vždy po 3 měsících ponechat 1 měsíc pauzu. Podávání vitamínů konzultujte s dětským lékařem, pokud dostává dítě adaptované kravské mléko, to je obohaceno vitamíny.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte článek
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Související články

Čaje na podporu imunity - diskuze

  • od té doby co pracuji s Colostrem a dávám ho dítěti i nám, nedám na něj dopustit.
    umpopo   | 04.12.2011 20:46:39
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekVšechny diskuze

Čaje na podporu imunity - poradna

PPM a povinnost zaměstnavatele

| hakro | dnes, 00:17
Dobrý den, nyní jsem na RD s 2. dítětem a čekám 3. dítě (rizikové těhotenství). RD a RP budu pobírat do tří let dítěte a měla jsem nárok na PPM. Mezi nástupem (návratem) do zaměstnání a nástupem na mateřskou se 3. dítětem mám 3 měsíce, po které budu pravděpodobně na nemocenské. Mám v tomto případě s 3. dítětem stále nárok na PPM a musí mi zaměstnavatel držet místo do tří let 3. dítěte (mám smlouvu na dobu neurčitou)? Děkuji za odpověď.

Lékař na tento dotaz prozatím neodpověděl.


Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce