Inzerce
Inzerce
Inzerce

REPROMEDA BRNO

REPROMEDA

Repromeda je klinika pro léčbu neplodnosti nacházející se v Brně a Ostravě. Kromě asistované reprodukce se věnujeme také prekoncepčnímu a preimplantačnímu genetickému testování, darování a uchování reprodukčních buněk, léčbě s využitím náhradní matky, ale i využití celostní medicíny v léčbě neplodnosti.

Kliniku založili a doposud vedou odborný zástupce MUDr. Jan Veselý, CSc. a ředitelka MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D. Jako celý tým společně věříme, že nejúčinnější způsob léčby neplodnosti zahrnuje nejmodernější metody, technologie a postupy, ale i individuální přístup a celostní pohled na lidské tělo. 

Inzerce

Ať už je důvod vašeho neúspěšného snažení o miminko jakýkoliv, rádi se staneme vaším průvodcem na cestě k úplné rodině. 

Inzerce

Proč si vybrat Repromedu

Zkušenosti a výsledky mluví za nás 

Pro úspěšnou léčbu jsou rozhodující zkušenosti, ty získáváme již od roku 1999. Abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší péči, využíváme nejmodernější vybavení, neustále sledujeme nové vědecké poznatky z oboru a zavádíme je do praxe. Za dobu naší existence se díky nám narodilo více než 5 tisíc dětí a 450 rodinám se vzácnými onemocněními jsme pomohli.

Pečlivé testování a léčba na míru

Naším cílem je, aby pro vás byla léčba co nejméně zatěžující. Léčebný postup proto doporučujeme párům individuálně až po důkladném vyšetření. Víme, že opakované absolvování IVF cyklů je náročné a nemá smysl vkládat čas, naději a energii do metod, které u daného páru nemohou být úspěšné.

REPROMEDA

Inzerce

Vlastní genetická laboratoř

Součástí naší kliniky je špičková genetická laboratoř specializující se na prekoncepční a preimplantační genetické testování. Vyvinuli jsme a nabízíme celou řadu unikátních metod. Velkou výhodou léčby na naší klinice je také přítomnost několika klinických genetiků, díky kterým vám můžeme poskytnout lepší návaznost léčby i rychlejší postup.

REPROMEDA

Inzerce

Česká rodinná klinika

Jako jedna z mála klinik v České republice jsme stále českou rodinnou firmou, která není členem žádné velké skupiny. Hlavním motivem k založení kliniky byl sen zakladatelů provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze. 

Příjemné prostředí a personál, kterému můžete důvěřovat

Moderní a komfortní interiér kliniky je navržen tak, aby se zde klienti, i přes náročnost situace, cítili dobře. Ambulance s názvy Dřevo, Země, Voda a Oheň jsou zařízeny podle staročínského učení FengShui. Kromě příjemného prostředí na vás čeká i tým usměvavých profesionálů, který je vždy připraven pomoci. Jsme si vědomi toho, že stejně důležitá jako naše odbornost je i naše lidskost, vřelost a hluboké pochopení.

Kombinace moderní a tradiční medicíny

Věříme, že nejefektivnější léčbu neplodnosti představuje kombinace metod moderní medicíny a tradičních postupů, jako jsou masáže, cvičení, bylinná terapie, správné stravování, biorezonance či akupunktura. Rádi povedeme v tomto duchu i vaši léčbu. 

Zahájení léčby bez oddalování

Rychlost a včasné zahájení je při léčbě neplodnosti zásadní. Proto se pro vás vždy snažíme najít optimální termín vaší první konzultace a následně individuálně navrhnout léčebný plán. Zavedli jsme do běžné praxe také náhodné neboli random starty, tedy počátek hormonální stimulace, který není vázaný na menstruační cyklus ženy. 

Databáze dárců a kontakty na náhradní matky 

Programu darování pohlavních buněk věnujeme velkou pozornost již od samého počátku vzniku našeho pracoviště. Disponujeme širokou databází dárkyň vajíček a dárců spermií. Vhodné dárce i dárkyně pro klienty pečlivě vybíráme tak, aby splňovali přísná kritéria. Realizujeme také léčbu s využitím náhradní matky. 

Kontaktní informace: 

Brno

Studentská 812/6, 625 00, Brno, Česká republika

+420 511 158 222 brno@repromeda.cz 

 

Ostrava 

Dr. Slabihoudka 6232/11, 708 00, Ostrava, Česká republika 

+420 597 822 122 ostrava@repromeda.cz 

 

Adresa

Studentská 812/6

62500 Brno

Bohunice

Česká republika

Ordinační hodiny

Pondělí 07:00 - 18:00  
Úterý 07:00 - 18:00  
Středa 07:00 - 18:00  
Čtvrtek 07:00 - 18:00  
Pátek 07:00 - 18:00  

 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

REPROMEDA BRNO - diskuze

Poradna

Po revizi neprobíhá ovulace

| uplavala | 05.11.2021, 10:04

Dobrý den, na začátku června jsem prodělala ZT v 16 týdnu. Příčina se nezjišťovala, prý se to stává. Po vyvolávaném potratu a revizi jsem dostala menzes po 28 dnech, od té doby pravidelně po 28 dnech. Sliznice je prý krásně dorostlá(10), ale bohužel od revize neovuluji (pravidelně a pečlivě testuji). Dle paní doktorky to mám nechat na vesmíru, že se třeba jednou cyklus upraví sám a za rok mám přijít, kdyby se neupravil a když k nám dítě bude chtít přijít, tak přijde. Hormonální profil se mi nedělal, jen vnitřní ultrazvuk. Myomy a cysty nemám, ani jsem nikdy neměla, jiné gynekologické problémy jsem taky nikdy neměla, ovulaci s menstruací jsem vždy měla normálně(28 dní). Je mi 34 a léčím se se štítnou žlázou (Letrox 50, testy jsem teď měla v pořádku), mám už osmiletého syna. Byla jsem tedy dvakrát těhotná a vždy se zadařilo do 2 měsíců. Piju celou dobu kontryhel, beru Nosifol, jsem štíhlá a snažím se udržovat zdravý životní styl. Už z toho začínám být smutná, čekat rok mi přijde dlouho. Proč není ovulace, když cyklus je pravidelný? Jaký by měl být postup dle Vašeho názoru? Opravdu neexistuje ve 21.století jiná možnost než čekat až se samo tělo dá dohromady? Děkuji moc za odpověď

Dobrý den,
nutno pro začátek podotknout, že pokud absenci ovulace jste si diagnostikovala sama na základě volně prodejných ovulačních testů, tak Vaše obavy, že ovulace neprobíhá, mohou být podloženy nepravdivými údaji. Pokud Váš ošetřující lékař neshledal při gynekologickém vyšetření žádnou patologii, tak bych nedělala ukvapené závěry a dala věcem volný průběh, k otěhotnění může být někdy cesta různě dlouhá. Nicméně při déletrvajícím nezdaru můžete využít péče center asistované reprodukce a podrobit se podrobnému vyšetření Vy i Váš partner, případně zvolit nějakou strategii dalšího postupu. Hodně štěstí!
MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 11.11.2021, 19:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×