REPROMEDA

REPROMEDA

REPROMEDA je klinika pro léčbu neplodnosti a preimplantační genetickou diagnostiku. Naším mottem je “Pomáháme založit rodinu” a naším hlavním cílem je, aby asistovaná reprodukce úspěšně pomáhala stále více párům. 

REPROMEDA

Děláme asistovanou reprodukci jinak. Zásadně se neřídíme heslem – „Začneme od těch nejjednodušších metod“. Naši lékaři jsou zkušení odborníci a specialisté v oblasti reprodukční medicíny, kteří Vám doporučí bezpečné a nejméně zatěžující metody, které povedou k vytouženému cíli v nejkratším možném čase. Jednoduše, léčbu Vám ušijeme na míru.  

REPROMEDA

Kromě odbornosti klademe důraz na lidskost, vřelost, vstřícnost a vše ostatní, co Vám zpříjemní návštěvy u nás. Nové prostory REPROMEDA Biology Parku jsou zařízeny v souladu s Feng Shui a Wu Xing a i zde se nám podařilo vytvořit diskrétní zázemí pro každý krok Vaší léčby, kde se můžete cítit dobře i přes náročnou situaci, ve které se nacházíte. 

REPROMEDA

Kromě kompletních služeb asistované reprodukce, poskytujeme i poradenskou péči v oblasti klinické genetiky, imunologie, hematologie či sexuologie. Již delší dobu Vám také nabízíme alternativní metody ke zvýšení úspěšnosti vaší léčby – od akupunktury až po fytoterapii podle Tradiční čínské medicíny. 

REPROMEDA

Máme toho za sebou opravdu hodně, podívejte se. 

1999 – Otevření centra REPROMEDA v Brně Židenicích.

2000 – První provedení PGD cyklu s využitím metody FISH.

2003 – Zavedení preimplantačního vyšetřování monogenních chorob jako první pracoviště v ČR.

2004 – Zavedení diagnostiky translokací pomocí FISH jako první pracoviště ve střední a východní Evropě.

2010 – Zavedení mikročipové technologie jako první ve střední Evropě.

2012 – Akreditování mikročipové metody PGS (screening) jako první na světě.

2014 – Zavedení metody Karyomapping pro PGD monogenních onemocnění jako první ve střední Evropě. 

2015 – Zavedení metody VeriSeq PGS pro screening aneuploidií a PGD translokací do běžné praxe.

2016 – Stěhovaní do nových prostor Biology Parku v brněnských Bohunicích. 

Naše zásady

  • Kvalita, na kterou se můžete spolehnout.
  • Usměvavý personál, kterému můžete důvěřovat.
  • Nejmodernější technologie, které pomáhají.
  • Přátelské prostředí, které Vám zpříjemní léčbu.

REPROMEDA

Pracoviště a kontakty

REPROMEDA Biology Park

Studentská 812/6

Brno-Bohunice

dále máme transportní centra v 7 dalších městech

tel recepce: 511 158 222

e-mail: recepce@repromeda.cz

www.repromeda.cz

REPROMEDA

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

REPROMEDA - diskuze

Poradna

Endiometróza a neplodnost

| Michaela001 | 10.03.2018, 19:49

Dobrý den paní doktorko, nemohu otěhotnět již 2 roky. Byla mi provedena diag.laparoskopie, při které přišli na endometriózu peritoneum. a mini cystu u vejcovodu. Bylo mi doporučeno otěhotnět. Je šance, že nyní čerstvě po odstranění endiom.dojde k přirozenému otěhotnění? Řeším, jestli čekat, nebo ihned na IVF, dokud je endiom.čerstvě odstraněná. Manzel má skvělý spermiogram. Ja mám vše průchodné, žádné srůsty, průchodné tuby. Moje sliznice na UZ byla vždy připravena na ovulaci a byl i dominantní folikul. Ovu testy mi ale nevychází. Mám i pravidelnou menstruaci (je bolestivá). Když není nic neprůchodné a endiometroza odstraněna, není ivf zbytečne? Bojím se ale, aby nerostla a nebyl pak problém i s ivf, případně zda tedy má imunita spermie neničí. Nechapu, pokud mám vše průchodne, jak mohla endiom.ovlivnit neplodnost. Je mi 33 let. Moc děkuji.

Dobrý den, endometrioza může ovlivnit plodnost v mnoha směrech. Endometrioza v oblasti vaječníků může ovlivnit kvalitu vajíček. To může být důvod vašeho problému, pokud jsou vejcovody průchodné a problém tam tedy evidentně není. Obecně, vzhledem k věku a 2 letému snažení bych příliš dlouho nečekala. Můžete tomu dát třeba 3 měsíce spontánního snažení, ale pokud by se nezadařilo, volila bych cestu IVF.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 13.03.2018, 15:17
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce