Inzerce
Inzerce
Inzerce

REPROMEDA BRNO

REPROMEDA

Repromeda je klinika pro léčbu neplodnosti nacházející se v Brně a Ostravě. Kromě asistované reprodukce se věnujeme také prekoncepčnímu a preimplantačnímu genetickému testování, darování a uchování reprodukčních buněk, léčbě s využitím náhradní matky, ale i využití celostní medicíny v léčbě neplodnosti.

Kliniku založili a doposud vedou odborný zástupce MUDr. Jan Veselý, CSc. a ředitelka MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D. Jako celý tým společně věříme, že nejúčinnější způsob léčby neplodnosti zahrnuje nejmodernější metody, technologie a postupy, ale i individuální přístup a celostní pohled na lidské tělo. 

Ať už je důvod vašeho neúspěšného snažení o miminko jakýkoliv, rádi se staneme vaším průvodcem na cestě k úplné rodině. 

Inzerce

Proč si vybrat Repromedu

Zkušenosti a výsledky mluví za nás 

Pro úspěšnou léčbu jsou rozhodující zkušenosti, ty získáváme již od roku 1999. Abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší péči, využíváme nejmodernější vybavení, neustále sledujeme nové vědecké poznatky z oboru a zavádíme je do praxe. Za dobu naší existence se díky nám narodilo více než 5 tisíc dětí a 450 rodinám se vzácnými onemocněními jsme pomohli.

Pečlivé testování a léčba na míru

Naším cílem je, aby pro vás byla léčba co nejméně zatěžující. Léčebný postup proto doporučujeme párům individuálně až po důkladném vyšetření. Víme, že opakované absolvování IVF cyklů je náročné a nemá smysl vkládat čas, naději a energii do metod, které u daného páru nemohou být úspěšné.

REPROMEDA

Inzerce

Vlastní genetická laboratoř

Součástí naší kliniky je špičková genetická laboratoř specializující se na prekoncepční a preimplantační genetické testování. Vyvinuli jsme a nabízíme celou řadu unikátních metod. Velkou výhodou léčby na naší klinice je také přítomnost několika klinických genetiků, díky kterým vám můžeme poskytnout lepší návaznost léčby i rychlejší postup.

REPROMEDA

Inzerce

Česká rodinná klinika

Jako jedna z mála klinik v České republice jsme stále českou rodinnou firmou, která není členem žádné velké skupiny. Hlavním motivem k založení kliniky byl sen zakladatelů provádět léčbu neplodnosti a asistovanou reprodukci tím nejkvalitnějším způsobem, kterým to na úrovni současných poznatků lze. 

Příjemné prostředí a personál, kterému můžete důvěřovat

Moderní a komfortní interiér kliniky je navržen tak, aby se zde klienti, i přes náročnost situace, cítili dobře. Ambulance s názvy Dřevo, Země, Voda a Oheň jsou zařízeny podle staročínského učení FengShui. Kromě příjemného prostředí na vás čeká i tým usměvavých profesionálů, který je vždy připraven pomoci. Jsme si vědomi toho, že stejně důležitá jako naše odbornost je i naše lidskost, vřelost a hluboké pochopení.

Kombinace moderní a tradiční medicíny

Věříme, že nejefektivnější léčbu neplodnosti představuje kombinace metod moderní medicíny a tradičních postupů, jako jsou masáže, cvičení, bylinná terapie, správné stravování, biorezonance či akupunktura. Rádi povedeme v tomto duchu i vaši léčbu. 

Zahájení léčby bez oddalování

Rychlost a včasné zahájení je při léčbě neplodnosti zásadní. Proto se pro vás vždy snažíme najít optimální termín vaší první konzultace a následně individuálně navrhnout léčebný plán. Zavedli jsme do běžné praxe také náhodné neboli random starty, tedy počátek hormonální stimulace, který není vázaný na menstruační cyklus ženy. 

Databáze dárců a kontakty na náhradní matky 

Programu darování pohlavních buněk věnujeme velkou pozornost již od samého počátku vzniku našeho pracoviště. Disponujeme širokou databází dárkyň vajíček a dárců spermií. Vhodné dárce i dárkyně pro klienty pečlivě vybíráme tak, aby splňovali přísná kritéria. Realizujeme také léčbu s využitím náhradní matky. 

Kontaktní informace: 

Brno

Studentská 812/6, 625 00, Brno, Česká republika

+420 511 158 222 brno@repromeda.cz 

 

Ostrava 

Dr. Slabihoudka 6232/11, 708 00, Ostrava, Česká republika 

+420 597 822 122 ostrava@repromeda.cz 

 

Adresa

Studentská 812/6

62500 Brno

Bohunice

Česká republika

Ordinační hodiny

Pondělí 07:00 - 18:00  
Úterý 07:00 - 18:00  
Středa 07:00 - 18:00  
Čtvrtek 07:00 - 18:00  
Pátek 07:00 - 18:00  

 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

REPROMEDA BRNO - diskuze

  • dakujeme
    Pred dvomi rokmi sme absolvovali liečbu a následne IVF na brnenskej Repromede. Ťažké životné obdobie, ale perfektný výsledok a cesta k nášmu bábätku bola vďaka nim znesiteľná a snažili sa robiť všetko pre nás a naše budúce bábo, aby bolo zdravé - hlavne sa zamerali na genetiku, aby sa náhodou neprenieslo na bábätko niečo "zlé" a tak mohlo poškodiť bábo ... DAKUJEME
    kacenkaR   | 03.07.2024 22:47:48
    Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den, před 2lety jsem po cca 10 letech jsem vysadila antikoncepci Nuvaring. Bohužel menstruace se ani po 7měsících nevrátila, doktorka mi předepisovala různé hormonální léky, aktuálně beru již několik měsíců tablety Trisequens, po kterých mám velmi velmi slabou menstruaci, ale bohužel se mi stále nedaří otěhotnět. Nyní jsem 2 cykly zkoušela ovulační testy, zda vůbec probíhá ovulace, ale marně, negativní. Mohu se zeptat jestli Trisequens nějak brání ovulaci?
Už jsem trochu zoufalá, myslím že vedu kvalitní zdravý živostní styl, vyvarovávám se stresu co to jde, ale nemožnost otěhotnět na psychice moc nepřidává.. Děkuji moc za radu.

Dobrý den,

vzhledem k tomu, že se o početí snažíte již dlouhodoběji, tak by nejvhodnější byla konzultace IVF centra. Mohou Vám poradit, jaké léky apod. jsou vhodné, a jaké nikoliv. Řešit takovýto komplexní problém v rámci internetové poradny je prakticky nemožné. Držím palce.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 26.11.2023, 09:56
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×