Malování

Většina dětí ráda maluje a kreslí. Proto jsme pro Vás a hlavně pro Vaše děti připravily různé zajímavé nápady a návody pro malování.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Zajímavé články oddílu Malování

Jak se kreslí...?

Jak se kreslí...?

Jak se kreslí...? Jak se kreslí beruška? (po kliknutí na nadpis se Vám otevře pdf k vytištění) Jak se kreslí houba?   Jak se kreslí jablíčko?

Celý článek »

Související články

Komerční sdělení

Malování - diskuze

Poradna

Dobrý den,
momentálně jsem na RD a mám smlouvu na dobu neurčitou. Ráda bych při RD začala pracovat v jiné firmě na poloviční úvazek. Pokud by mi byla ukončena smlouva v původním zaměstnání, budu mít i s polovičním úvazkem případně nárok na PPM na druhé dítě? Nebo musím mít smlouvu na HPP a pracovat pro nového zaměstnavatele nějakou dobu?
Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den, zásadní pro nárok na PPM je to, jestli za vás zaměstnavatel odvádí nemocenské pojištění a v jaké výši. Pokud ho tedy odvádět bude, nárok na PPM budete mít i z částečného úvazku. Je ale třeba si toto ohlídat a domluvit se, protože oběcně je RD brána jako "hlavní prac. poměr" práce jako vedlejší - tudíž za matku platí pojištění stát a ne zaměstnavatel. Limit příjmu pro VPP je cca 60.000,- za rok.

Mgr. Věra Tautová, DiS. | Babyonline | dnes, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce