Inzerce
Inzerce
Inzerce

Ferticare Clinics - Praha, Karlovy Vary, Znojmo

O nás

Ferticare Clinics je síť klinik zaměřených na reprodukční medicínu, gynekologii a zdraví ženy. Již od roku 2007 pomáháme neplodným párům na cestě k dítěti.Nabízíme vyladěný mix špičkových odborníků, nejmodernější techniky a přístupu a prostředí založeného na osobním kontatu a vzájemné důvěře.

Naším cílem je patřit mezi kliniky nabízející péči odpovídající světovým standardům při zachování rodinného prostředí. 

Ferticare Clinics je součástí skupiny GeneraLife, která sdružuje několik klinik reprodukční medicíny po celé Evropě (Španělsko, Itálie, Švédsko a další).

Inzerce

Ferticare založil a vede MUDr. Petr Uher, Ph.D., který se již přes 30 let věnuje reprodukční medicíně v České republice i v zahraničí, zejména více než desetiletou praxí v Rakousku. Mezi další země, kde MUDr. Petr Uher působil, patří Německo, Rakousko, Švýcarsko, Finsko nebo USA. 

Inzerce

Naše vize

  • Přístup založený na důvěře a informovanosti
  • Rodinné prostředí a empatie na prvním místě
  • Neustálé inovace a nejmodernější technické vybavení. 
  • Pomáhat v co nejrychlejším čase párům k dítěti
  • Být k dispozici po celý průběh léčby.

Naše služby

  • Poradenství a diagnostika v oblasti neplodnosti a jejích příčin
  • Individuálně vedené terapie
  • Metody asistované reprodukce IUI, IVF, ICSI a další
  • Program darovaných vajíček, embryí a spermií bez čekání
  • Služby genetické ambulance a laboratoře, prenatální genetická diagnostika a další genetické služby

Náš tým

Spolu s vedoucím lékařem se o vás bude starat pečlivě složený tým zkušených lékařů v oblasti asistované reprodukce a gynekologie, tým IVF koordinátorek připravených kdykoli odborně pomoci a na místě zdravotní sestry a personál také s letitou zkušeností v oboru. Za tím stojí moderní embryologická a genetická laboratoř. Každý jeden člen týmu Ferticare je připraven vám pomoci na cestě k dítěti. 

Inzerce

Naše kliniky

Ferticare clinis nabízí tři plně vybavená pracoviště: Nejstarším pracovištěm je klinika v Karlových Varech. Několik let již funguje klinika v Praze a nejnovějším pracovištěm je klinika v jihomoravském Znojmě. Každé z pracovišť má k dispozici plně vybavené ambulance, laboratorní komplex, operační sál a komfortní zázemí pro klienty.

Kromě hlavních pracovišť aktivně udržujeme kontakt se zahraničím mimo jiné tím, že nabízíme osobní kontakt v rámci konzultačních pracovišť v Německu a Rakousku. 

Inzerce

Pracoviště:

FERTICARE PRAGUE

Radlická 3185/1c, 150 00 Praha 5 

FERTICARE KARLSBAD FERTILITY

Bělehradská 1042/14, 360 01 Karlovy Vary 

FERTICARE ZNAMED

MUDr. Jana Jánského 2675/11, 669 02 Znojmo 

Kontaktní údaje:

https://www.ferticare.eu/cz/ 

https://www.ferticare.eu/cz/kontaktujtenas/ 

Tel.: +420 222 997 100 (Praha) / +420 353 433 950 (Karlovy Vary) / +420 530 350 260 (Znojmo)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Ferticare Clinics - Praha, Karlovy Vary, Znojmo - diskuze

Poradna

Dobrý den,

snažíme se o miminko rok a půl. Cykly byli pravidelně (28 dní),avšak poslední pol rok je každý cca druhý docela zvláštní. Hormonální profil byl cca rok dozadu v normě. Otázka zní, jak rozpoznat ovulaci, když sledování ov. testu, hlenu a nárastu bazální teploty vůbec nekorešponduje.

Příklad 1: 1-4DC menstruace; 6-8DC - plodný hlen, test neg.; 10 DC pozit. ov. test (hlenu minimálně, resp. hustý); 15-16DC postupný nárast baz. teploty (hlen hustý, test neg.); cyklus trval 25 dní

Příklad 2: 1-3DC slabá menstruace (povětšinou tmavé zraženiny); 5 DC plodný hlen; 6DC pozit.ov. test; 7-10 DC nárast baz. teploty; po 10. DC pokles baz. teploty, hlen málo, test neg. cyklus trvá

Je možné při tak brzké ovulaci otěhotnět? Čím se vlastně řídit? Styk obden 10 dní po sebe (např. od 5. do 10. DC) je v našem případě problém.

Mockrát děkuji za odpověď

Dobrý den, detailnější probrání čím se ovulace řídí je nad rámec této diskuze. Nicméně pro otěhotnění je klíčovým úspěchem pohlavní styk v době ovulace, kterou můžete sledovat i pomocí zmiňovaných ovulačních testů. Ostatní metody jsou závislé na subjektivní zkušenosti hodnotícího, proto bych se řídila v domácích podmínkách ideálně jedním ukazatelem a více nekombinovala. V případě přetrvávajících nezdarech je na místě navštívit Centrum asistované reprodukce, kde celou strategii rozebereme lépe. Hezký den.

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 15.05.2023, 17:01
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Inzerce
×