Inzerce
Inzerce
Inzerce

Ferticare Clinics - Praha, Karlovy Vary, Znojmo

O nás

Ferticare Clinics je síť klinik zaměřených na reprodukční medicínu, gynekologii a zdraví ženy. Již od roku 2007 pomáháme neplodným párům na cestě k dítěti.Nabízíme vyladěný mix špičkových odborníků, nejmodernější techniky a přístupu a prostředí založeného na osobním kontatu a vzájemné důvěře.

Naším cílem je patřit mezi kliniky nabízející péči odpovídající světovým standardům při zachování rodinného prostředí. 

Ferticare Clinics je součástí skupiny GeneraLife, která sdružuje několik klinik reprodukční medicíny po celé Evropě (Španělsko, Itálie, Švédsko a další).

Inzerce

Ferticare založil a vede MUDr. Petr Uher, Ph.D., který se již přes 30 let věnuje reprodukční medicíně v České republice i v zahraničí, zejména více než desetiletou praxí v Rakousku. Mezi další země, kde MUDr. Petr Uher působil, patří Německo, Rakousko, Švýcarsko, Finsko nebo USA. 

Inzerce

Naše vize

  • Přístup založený na důvěře a informovanosti
  • Rodinné prostředí a empatie na prvním místě
  • Neustálé inovace a nejmodernější technické vybavení. 
  • Pomáhat v co nejrychlejším čase párům k dítěti
  • Být k dispozici po celý průběh léčby.

Naše služby

  • Poradenství a diagnostika v oblasti neplodnosti a jejích příčin
  • Individuálně vedené terapie
  • Metody asistované reprodukce IUI, IVF, ICSI a další
  • Program darovaných vajíček, embryí a spermií bez čekání
  • Služby genetické ambulance a laboratoře, prenatální genetická diagnostika a další genetické služby

Náš tým

Spolu s vedoucím lékařem se o vás bude starat pečlivě složený tým zkušených lékařů v oblasti asistované reprodukce a gynekologie, tým IVF koordinátorek připravených kdykoli odborně pomoci a na místě zdravotní sestry a personál také s letitou zkušeností v oboru. Za tím stojí moderní embryologická a genetická laboratoř. Každý jeden člen týmu Ferticare je připraven vám pomoci na cestě k dítěti. 

Inzerce

Naše kliniky

Ferticare clinis nabízí tři plně vybavená pracoviště: Nejstarším pracovištěm je klinika v Karlových Varech. Několik let již funguje klinika v Praze a nejnovějším pracovištěm je klinika v jihomoravském Znojmě. Každé z pracovišť má k dispozici plně vybavené ambulance, laboratorní komplex, operační sál a komfortní zázemí pro klienty.

Kromě hlavních pracovišť aktivně udržujeme kontakt se zahraničím mimo jiné tím, že nabízíme osobní kontakt v rámci konzultačních pracovišť v Německu a Rakousku. 

Inzerce

Pracoviště:

FERTICARE PRAGUE

Radlická 3185/1c, 150 00 Praha 5 

FERTICARE KARLSBAD FERTILITY

Bělehradská 1042/14, 360 01 Karlovy Vary 

FERTICARE ZNAMED

MUDr. Jana Jánského 2675/11, 669 02 Znojmo 

Kontaktní údaje:

https://www.ferticare.eu/cz/ 

https://www.ferticare.eu/cz/kontaktujtenas/ 

Tel.: +420 222 997 100 (Praha) / +420 353 433 950 (Karlovy Vary) / +420 530 350 260 (Znojmo)

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Ferticare Clinics - Praha, Karlovy Vary, Znojmo - diskuze

Poradna

Po revizi neprobíhá ovulace

| uplavala | 05.11.2021, 10:04

Dobrý den, na začátku června jsem prodělala ZT v 16 týdnu. Příčina se nezjišťovala, prý se to stává. Po vyvolávaném potratu a revizi jsem dostala menzes po 28 dnech, od té doby pravidelně po 28 dnech. Sliznice je prý krásně dorostlá(10), ale bohužel od revize neovuluji (pravidelně a pečlivě testuji). Dle paní doktorky to mám nechat na vesmíru, že se třeba jednou cyklus upraví sám a za rok mám přijít, kdyby se neupravil a když k nám dítě bude chtít přijít, tak přijde. Hormonální profil se mi nedělal, jen vnitřní ultrazvuk. Myomy a cysty nemám, ani jsem nikdy neměla, jiné gynekologické problémy jsem taky nikdy neměla, ovulaci s menstruací jsem vždy měla normálně(28 dní). Je mi 34 a léčím se se štítnou žlázou (Letrox 50, testy jsem teď měla v pořádku), mám už osmiletého syna. Byla jsem tedy dvakrát těhotná a vždy se zadařilo do 2 měsíců. Piju celou dobu kontryhel, beru Nosifol, jsem štíhlá a snažím se udržovat zdravý životní styl. Už z toho začínám být smutná, čekat rok mi přijde dlouho. Proč není ovulace, když cyklus je pravidelný? Jaký by měl být postup dle Vašeho názoru? Opravdu neexistuje ve 21.století jiná možnost než čekat až se samo tělo dá dohromady? Děkuji moc za odpověď

Dobrý den,
nutno pro začátek podotknout, že pokud absenci ovulace jste si diagnostikovala sama na základě volně prodejných ovulačních testů, tak Vaše obavy, že ovulace neprobíhá, mohou být podloženy nepravdivými údaji. Pokud Váš ošetřující lékař neshledal při gynekologickém vyšetření žádnou patologii, tak bych nedělala ukvapené závěry a dala věcem volný průběh, k otěhotnění může být někdy cesta různě dlouhá. Nicméně při déletrvajícím nezdaru můžete využít péče center asistované reprodukce a podrobit se podrobnému vyšetření Vy i Váš partner, případně zvolit nějakou strategii dalšího postupu. Hodně štěstí!
MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 11.11.2021, 19:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×