Inzerce
Inzerce
Inzerce

IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen s.r.o.

Naše motto „dát lásce život“ krásně vystihuje podstatu naší práce. Jen řekněte sami, kdo by nechtěl pomoci přijít děťátku, tedy zhmotnělé lásce dvou lidí, na svět?

Stále častěji dnes ovšem páry docházejí k zjištění, že naplnění takového přání může být problematické. Náš tým staví na více než třicetiletých zkušenostech a je tak schopný vybrat pro každý pár tu nejvhodnější variantu terapie. A škála je opravdu široká, od jednoduchých zákroků po výkony složitější, které probíhají za pomoci naší laboratoře. Víme, že situace může být pro mnohé páry, u kterých se vytoužené štěstí z narození dítěte nedostavuje, velmi deprimující. Ve většině případů jsme ovšem díky přesným vyšetřením schopni odhalit příčinu neplodnosti a následně se zaměřit na její léčbu. Výsledkem naší práce je nadstandardní úspěšnost léčby, přičemž si dáváme za cíl páru pomoci již v prvním léčebném cyklu.

V IVF centrech profesora Zecha je tedy největší důraz kladen na nejmodernější techniku, vysoký standard kvality a na individuálně uzpůsobené terapie.

Našemu týmu záleží na každém páru – proto se snažíme co nejvíce vyjít vstříc vašim požadavkům, abychom usnadnili cestu k vytouženému dítěti.

KLINIKA

IVF centrum prof. Zecha v Plzni vzniklo v roce 2003 jako pracoviště odborníků v oblasti asistované reprodukce. Navázalo tak na úspěšnou tradici rakouského IVF centra prof. Zecha v Bregenz, které svým klientům nabízí pomoc v oblasti neplodnosti již od roku 1984. Je tedy jasné, že máme s léčbou neplodnosti již dlouholeté zkušenosti a můžeme se opírat o roky vlastních vědeckých výzkumů. To ovšem neznamená, že u nás zůstáváme pozadu – naopak, díky systému pravidelných tréninků a zaškolování se celý náš tým neustále dovzdělává a pracuje na nových metodách, které by mohly přispět k úspěšnosti léčby neplodnosti. Nejmodernější vybavení je pro nás samozřejmostí. Jsme také velmi hrdí na naši vlastní genetickou laboratoř, která má díky nabízeným preimplantačně-genetickým vyšetřením velký vliv na úspěšnost celé léčby.

 

PROČ IVF CENTRUM PROF. ZECHA - PLZEŇ

30 – Náš lékařský tým se opírá o více než 30 let zkušeností a výzkumu v oboru. Celý lékařský tým se v oboru reprodukční medicíny pohybuje již řadu let a je tedy možné je považovat za odborníky v daném oboru.

Krátká čekací doba – Jako naši pacienti jistě oceníte, že jak na úvodní pohovor, tak na samotnou terapii, máme minimální čekací doby. S léčbou u nás můžete začít ihned, vždy ovšem záleží na menstruačním cyklu pacientky. 

Úspěšnost léčby – Naše klinika dosahuje již dlouhodobě excelentních výsledků. Díky vysoce vyškolenému personálu, zkušenému týmu lékařů, vlastnímu výzkumu a moderní technice zaručujeme vysokou úspěšnost v počtu dosahovaných těhotenství

Smlouvy se zdravotními pojišťovnami – Naše centrum má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Vlastní genetická laboratoř - V rámci léčby neplodnosti slouží genetická analýza k vyšetření neoplozeného či oplozeného vajíčka na možné genetické vady ještě před jeho zavedením do dělohy matky. Naše centrum se může chlubit svou vlastní genetickou laboratoří, která tyto vyšetření nabízí. Veškeré bližší informace o průběhu vyšetření a možných rizicích, stejně jako o lékařské indikaci či legislativní úpravě, vám budou podrobně vysvětleny během lékařské konzultace.

Citlivý a osobní přístup - Ke každému páru přistupujeme citlivě s ohledem na jeho individuální situaci a vždy volíme nejlepší postup v rámci našich možností a odborných znalostí. Během celé léčby je pro nás nejdůležitější, aby pacient cítil, že je v dobrých rukou, a samozřejmě zdravotní aspekt všech zúčastněných.

Podpora 24/7 – Po celou dobu terapie je pro pacienty během pracovní doby k dispozici naše infocentrum – jak na emailu, tak telefonicky. Vaše dotazy budou vždy obratem zodpovězeny našimi zdravotními sestrami, případně budou předány na lékaře. Pokud se vyskytnou akutní potíže mimo pracovní dobu našeho centra, budete mít k dispozici pohotovostní číslo přímo na lékaře. Naše centrum je otevřeno od pondělí do pátku, ale v případě, že Vám zákrok spadá na víkend, jsme tu pro Vás samozřejmě i o víkendu. 

Lokalita – Naše centrum se nachází přímo v historickém centru města Plzně. Z většiny hotelů to k nám budete mít pár minut pěšky, což po jakémkoliv zákroku jistě oceníte. Autem se k nám dostanete také bez problémů - díky blízkému parkovacímu domu nemusíte řešit problémy s parkováním.

Srozumitelné ceny – Na začátku terapie od nás obdržíte ceník, který si můžete v klidu prostudovat a v případě dotazů projít s jedním z našich koordinátorů. Naším cílem je, aby Vám byla cena terapie od začátku jasná. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků nebo dodatečných výdajů, které by v ceníku nebyly uvedeny.

5 – 5 je průměrný počet embryí, které dostane pár při léčbě s darovanými oocyty. Náš program smluvně garantuje minimální počet dvou embryí, ale průměrně dostává příjemkyně 5 embryí za jeden dárcovský cyklus. Naše centrum pracuje s garancí blastocyst, tedy již oplozených vajíček, což je pro pacientku mnohem výhodnější, než garance neoplozených vajíček.

NÁŠ LÉKAŘSKÝ TÝM:

  • MUDr. Libor Hradecký, Ph.D. – vedoucí lékař
  • MUDr. Renáta Krmíčková, Ph.D. – zástupkyně vedoucího lékaře, vedoucí IVF laboratoře
  • MUDr. Pavel Vlček
  • MUDr. Markéta Píclová

JSME TU PRO VÁS:

Kontaktujte naše IVF centrum a domluvte si konzultaci na tel.: 377 279 350 nebo emailem na: office@ivf-institut.cz.

Po-Pá vždy od 08:00 do 16:00 hodin.

IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen s.r.o.

B. Smetany 2, 301 00 Plzeň; www.ivf-institut.cz

 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

IVF Zentren Prof. Zech - diskuze

Poradna

Délka luteální fáze

| Majdulak | 24.01.2019, 07:46

Dobrý den paní Ťápalová,

ráda bych se s Vámi poradila ohledně délky luteální fáze a medikaci.

V současnou dobu mám cyklus 32-33 dní, ovulace pravidelně 20DC (pozitivní ovulační testy a všechny další příznaky). V tomto období (20DC) mi doktor potvrdil folikul o velikosti 24,8mm a sliznice 9,8mm.
Doktor mi předepsal Clostillbegyt (5DC-9DC po 1 tabletě), z důvodu že mi údajně nestačí 2.fáze cyklu na úspěšné uhnízdění a cílem je mi posunout ovulaci na dřívější den cyklu.
V současnou chvíli je tedy má 2.fáze cca 12-13 dní. Dle internetu je minimum 10 dní. Může to opravdu stačit?
Popravdě trochu pochybuji jestli je v mém případě Clostillbegyt opravdu potřeba. Hormonální profil mi z krve nedělali.

Včera jsem byla na přeměření v 13DC (po užívání Clostillbegytu) a výsledky dle slov lékaře mizerné. Žádný dominantní folikul, sliznice jen 4,8mm. Nyní mi chce zvýšit dávku.

Ráda bych slyšela i jiný názor, jelikož po Clostillbegytu mám šílené noční návaly horka, skoro nespím. Závěr je takový, že pochybuji, zda je "léčba" zvolena správně.

Zdravotní stav mám dobrý, přítel také. Žádné léky neužíváme.

Děkuji za Vaši odpověď

Djobrý den, domnívám se, že pokud máte ovulační cykly (potvrzeno ovulačnímu testy a hlavně ultrazvukem), pak délka vaší luteální fáze po ovulaci je dostatečná, neměla by zapříčinovat problémy s otěhotněním. Neuvádíte, zda se snažíte o těhotenství a případně jak dlouho, ale problém může být v případě neuspěchu zcela někde jinde (spermiogram, špatná kvalita vajíček atd..) Bylo by tedy vhodné v takovém případě začít pátrat jinde.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 21.02.2019, 14:09
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce