Inzerce
Inzerce
Inzerce

IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen s.r.o.

Naše motto „dát lásce život“ krásně vystihuje podstatu naší práce. Jen řekněte sami, kdo by nechtěl pomoci přijít děťátku, tedy zhmotnělé lásce dvou lidí, na svět?

Stále častěji dnes ovšem páry docházejí k zjištění, že naplnění takového přání může být problematické. Náš tým staví na více než třicetiletých zkušenostech a je tak schopný vybrat pro každý pár tu nejvhodnější variantu terapie. A škála je opravdu široká, od jednoduchých zákroků po výkony složitější, které probíhají za pomoci naší laboratoře. Víme, že situace může být pro mnohé páry, u kterých se vytoužené štěstí z narození dítěte nedostavuje, velmi deprimující. Ve většině případů jsme ovšem díky přesným vyšetřením schopni odhalit příčinu neplodnosti a následně se zaměřit na její léčbu. Výsledkem naší práce je nadstandardní úspěšnost léčby, přičemž si dáváme za cíl páru pomoci již v prvním léčebném cyklu.

Inzerce

V IVF centrech profesora Zecha je tedy největší důraz kladen na nejmodernější techniku, vysoký standard kvality a na individuálně uzpůsobené terapie.

Našemu týmu záleží na každém páru – proto se snažíme co nejvíce vyjít vstříc vašim požadavkům, abychom usnadnili cestu k vytouženému dítěti.

Inzerce

KLINIKA

IVF centrum prof. Zecha v Plzni vzniklo v roce 2003 jako pracoviště odborníků v oblasti asistované reprodukce. Navázalo tak na úspěšnou tradici rakouského IVF centra prof. Zecha v Bregenz, které svým klientům nabízí pomoc v oblasti neplodnosti již od roku 1984. Je tedy jasné, že máme s léčbou neplodnosti již dlouholeté zkušenosti a můžeme se opírat o roky vlastních vědeckých výzkumů. To ovšem neznamená, že u nás zůstáváme pozadu – naopak, díky systému pravidelných tréninků a zaškolování se celý náš tým neustále dovzdělává a pracuje na nových metodách, které by mohly přispět k úspěšnosti léčby neplodnosti. Nejmodernější vybavení je pro nás samozřejmostí. Jsme také velmi hrdí na naši vlastní genetickou laboratoř, která má díky nabízeným preimplantačně-genetickým vyšetřením velký vliv na úspěšnost celé léčby.

 

Inzerce

PROČ IVF CENTRUM PROF. ZECHA - PLZEŇ

30 – Náš lékařský tým se opírá o více než 30 let zkušeností a výzkumu v oboru. Celý lékařský tým se v oboru reprodukční medicíny pohybuje již řadu let a je tedy možné je považovat za odborníky v daném oboru.

Krátká čekací doba – Jako naši pacienti jistě oceníte, že jak na úvodní pohovor, tak na samotnou terapii, máme minimální čekací doby. S léčbou u nás můžete začít ihned, vždy ovšem záleží na menstruačním cyklu pacientky. 

Inzerce

Úspěšnost léčby – Naše klinika dosahuje již dlouhodobě excelentních výsledků. Díky vysoce vyškolenému personálu, zkušenému týmu lékařů, vlastnímu výzkumu a moderní technice zaručujeme vysokou úspěšnost v počtu dosahovaných těhotenství

Smlouvy se zdravotními pojišťovnami – Naše centrum má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR.

Vlastní genetická laboratoř - V rámci léčby neplodnosti slouží genetická analýza k vyšetření neoplozeného či oplozeného vajíčka na možné genetické vady ještě před jeho zavedením do dělohy matky. Naše centrum se může chlubit svou vlastní genetickou laboratoří, která tyto vyšetření nabízí. Veškeré bližší informace o průběhu vyšetření a možných rizicích, stejně jako o lékařské indikaci či legislativní úpravě, vám budou podrobně vysvětleny během lékařské konzultace.

Citlivý a osobní přístup - Ke každému páru přistupujeme citlivě s ohledem na jeho individuální situaci a vždy volíme nejlepší postup v rámci našich možností a odborných znalostí. Během celé léčby je pro nás nejdůležitější, aby pacient cítil, že je v dobrých rukou, a samozřejmě zdravotní aspekt všech zúčastněných.

Podpora 24/7 – Po celou dobu terapie je pro pacienty během pracovní doby k dispozici naše infocentrum – jak na emailu, tak telefonicky. Vaše dotazy budou vždy obratem zodpovězeny našimi zdravotními sestrami, případně budou předány na lékaře. Pokud se vyskytnou akutní potíže mimo pracovní dobu našeho centra, budete mít k dispozici pohotovostní číslo přímo na lékaře. Naše centrum je otevřeno od pondělí do pátku, ale v případě, že Vám zákrok spadá na víkend, jsme tu pro Vás samozřejmě i o víkendu. 

Lokalita – Naše centrum se nachází přímo v historickém centru města Plzně. Z většiny hotelů to k nám budete mít pár minut pěšky, což po jakémkoliv zákroku jistě oceníte. Autem se k nám dostanete také bez problémů - díky blízkému parkovacímu domu nemusíte řešit problémy s parkováním.

Srozumitelné ceny – Na začátku terapie od nás obdržíte ceník, který si můžete v klidu prostudovat a v případě dotazů projít s jedním z našich koordinátorů. Naším cílem je, aby Vám byla cena terapie od začátku jasná. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků nebo dodatečných výdajů, které by v ceníku nebyly uvedeny.

5 – 5 je průměrný počet embryí, které dostane pár při léčbě s darovanými oocyty. Náš program smluvně garantuje minimální počet dvou embryí, ale průměrně dostává příjemkyně 5 embryí za jeden dárcovský cyklus. Naše centrum pracuje s garancí blastocyst, tedy již oplozených vajíček, což je pro pacientku mnohem výhodnější, než garance neoplozených vajíček.

NÁŠ LÉKAŘSKÝ TÝM:

  • MUDr. Libor Hradecký, Ph.D. – vedoucí lékař
  • MUDr. Renáta Krmíčková, Ph.D. – zástupkyně vedoucího lékaře, vedoucí IVF laboratoře
  • MUDr. Pavel Vlček
  • MUDr. Markéta Píclová

JSME TU PRO VÁS:

Kontaktujte naše IVF centrum a domluvte si konzultaci na tel.: 377 279 350 nebo emailem na: office@ivf-institut.cz.

Po-Pá vždy od 08:00 do 16:00 hodin.

IVF Zentren Prof. Zech – Pilsen s.r.o.

B. Smetany 2, 301 00 Plzeň; www.ivf-institut.cz

 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

IVF Zentren Prof. Zech - diskuze

Poradna

Po revizi neprobíhá ovulace

| uplavala | 05.11.2021, 10:04

Dobrý den, na začátku června jsem prodělala ZT v 16 týdnu. Příčina se nezjišťovala, prý se to stává. Po vyvolávaném potratu a revizi jsem dostala menzes po 28 dnech, od té doby pravidelně po 28 dnech. Sliznice je prý krásně dorostlá(10), ale bohužel od revize neovuluji (pravidelně a pečlivě testuji). Dle paní doktorky to mám nechat na vesmíru, že se třeba jednou cyklus upraví sám a za rok mám přijít, kdyby se neupravil a když k nám dítě bude chtít přijít, tak přijde. Hormonální profil se mi nedělal, jen vnitřní ultrazvuk. Myomy a cysty nemám, ani jsem nikdy neměla, jiné gynekologické problémy jsem taky nikdy neměla, ovulaci s menstruací jsem vždy měla normálně(28 dní). Je mi 34 a léčím se se štítnou žlázou (Letrox 50, testy jsem teď měla v pořádku), mám už osmiletého syna. Byla jsem tedy dvakrát těhotná a vždy se zadařilo do 2 měsíců. Piju celou dobu kontryhel, beru Nosifol, jsem štíhlá a snažím se udržovat zdravý životní styl. Už z toho začínám být smutná, čekat rok mi přijde dlouho. Proč není ovulace, když cyklus je pravidelný? Jaký by měl být postup dle Vašeho názoru? Opravdu neexistuje ve 21.století jiná možnost než čekat až se samo tělo dá dohromady? Děkuji moc za odpověď

Dobrý den,
nutno pro začátek podotknout, že pokud absenci ovulace jste si diagnostikovala sama na základě volně prodejných ovulačních testů, tak Vaše obavy, že ovulace neprobíhá, mohou být podloženy nepravdivými údaji. Pokud Váš ošetřující lékař neshledal při gynekologickém vyšetření žádnou patologii, tak bych nedělala ukvapené závěry a dala věcem volný průběh, k otěhotnění může být někdy cesta různě dlouhá. Nicméně při déletrvajícím nezdaru můžete využít péče center asistované reprodukce a podrobit se podrobnému vyšetření Vy i Váš partner, případně zvolit nějakou strategii dalšího postupu. Hodně štěstí!
MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 11.11.2021, 19:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×