Nejnovější diskuze

Předmět příspěvku Počet reakcí Čas vložení
končí mi klid :-)
Za chvíli tu mám dítko :-) Uděláme spolu úkoly, dáme si večeři a bude pomalu čas jít do postele     Já dneska konečně uklidila lednici a skříň na potraviny, něco málo navařila a pak si už jen četla... Večer budu ale muset ještě něco dodělat do práce, zítra na to nebude čas  
2 23.04.2017 17:23:17
moninif
Depka z práce
Ahoj holky, nějak se to na mě valí a asi potřebuji slyšet, že v tom nejsem sama a třeba to přejde. Po mém nástupu do práce po RD mi přijde, že nezvládám vůbec nic. Práci mám na 30 hodin týdně (reálně i s prací z domova mi to dává tak 35 plus každý den dvě hodiny na cestě). Původně ta pozice, kde nyní pracuji, byla vypsána na plný úvazek, ale šéf při pohovoru tvrdil, že to na zkrácený půjde zvládnout. Skutek je takový, že dle mého názoru by i plný byl málo a už teď se doslýchám, jak nastane práce o víkendech... Bohužel tomu fakt nezvládám dávat víc, i když šéf by si představoval, že budu dělat po nocích doma. Tchýně sice slibovala, jak bude pomáhat, ale skutek utek. Kdykoli je skutečně potřeba, tak jí do toho něco vleze, poplete to atd., ale o tom už jsem tu psala. V práci mám blbý pocit,protože v daném čase vím, že to fakt nezvládám dělat tak, jak bych si představovala, šéf je navíc trošku chaotik, takže hrozně moc času pálíme tím, že neustále řešíme dokola to samé a já pak nemám čas na svoji práci, děti si vůbec neužívám, jsem nevyspalá, nervní, doma binec. Teď jsem ještě chytla rapl z toho, že jsem za ty dva měsíce,co pracuji, přibrala skoro pět kilo, protože nestíhám vůbec cvičit, s jídlem je to taky na pytel. Vůbec si nedovedu představit, jak to skloubím s nástupem staršího syna do školy a úkoly. Navíc, jak už byli kluci docela zdraví, tak od mého nástupu do práce už jsou potřetí nemocní, pytlíkujeme to za pomoci mé mamky, mé práce z domova, abych nemusela na OČr, prostě děs. A to jsem tam dva měsíce.Chvílemi mám chuť skončit ve zkušebce a hledat něco na kratší úvazek, ale pak mám blbý pocit je tam v tom nechat a vzdávat se předčasně. Navíc když se kouknu kamkoli na pracovní portály, tak částečné úvazky prostě nejsou. Nevím, jak z toho. Máte někdo podobnou zkušenost, bude lépe?
3 23.04.2017 17:15:07
káka1
Neděle
A já jsem opět v práci. Je to tu děs a hrůza - klienti podráždění, protivní a sprostí. Nejraději bych šla domů. Zbytek rodiny poklidil, uvařil a jede stěhovat Cukříka. Večer snad doma u nějakého filmu či pohádky.
8 23.04.2017 12:16:22
tygřímáma
neděle
Já mám v práci vepřo-knedlo-zelo, rodina doma brambory a rybí prsty.
2 23.04.2017 10:42:47
tygřímáma
Časté močení
Ahoj holky, jsem poprvé těhotná - 14 týden, skoro to na mě nejde vidět a chci se zeptat jestli je normální chodit už teď mnohokrát denně čůrat a to i několikrát za noc kdy mě probudí až palčivá bolest (dnes v noci mě šíleně bolela i jedna ledvina a podbřišek..odeznělo to až po vyčůrání..) A ráno už se mi chtělo zase i když jsem nic nepila :-/ 
1 23.04.2017 09:51:02
RaŠ
neděle
pstruh na másle,brambory.
1 22.04.2017 22:59:38
markíla
sobota
Vařila restaurace - my jsme s Dančou měly tortillu plněnou kuřecím masem a zeleninou + hranolky. Já navrch ještě zelňačku. Evča v rámci diety zeleninový salát s kuřecím masem. Byla to porce jak pro horníka. Radek měl klasiku - hovězí guláš s knedlíkem a taky zelňačku. V Muzeu čokolády jsme zhřešili horkou hořkou čokoládou a čokoládovým dortem.
1 22.04.2017 20:40:31
tygřímáma
Nahrávání fotek
Test
4 22.04.2017 20:13:34
Calamity J.
Dnes jsem skoro celý den prospala
Sofi přivezla z Moskvy nějaký bacil, který ve spojení s 10 stupňovým teplotním rozdílem dost mou imunitu potrápil. Ještě jsem k tomu měla strašně nabitý týden, ve čtvrtek jízda do Prahy. Každý den jsem vstávala v 5 a někdy nervozitou, že nevstanu, jsem nespala už od 3. Začalo to včera, kdy jsem v pozdním odpoledni na 2 hodiny vytuhla, pak šla spát normálně po 10. Dnes jsem vstala, šla si zacvičit, uvařila oběd a po něm jsem opět usnula. Pak jsem se vzbudila, byly přivezeny zákusky, tak jsem trochu ochutnala a zase šla spát. Teď jsem uvařila večeři, měli jsme výborný chřest a vypadá to, že už zase zalehnu. Tedy, ještě musím vyvenčit ty naše hlodavce. To jsem měla v plánu dnes dohnat práci. ...tak až zítra. Snad nebudu zase tak unavená.
3 22.04.2017 20:05:02
Calamity J.
sobota
My dnes výletili. Bylo by to skvělé, kdyby nepršelo. To byla jediná vada na kráse. Navštívili jsme Muzeum čokolády v Táboře a ZOO ve Větrovech. Domů jsme dorazili kolem 16.hodiny zmrzlí jako sněhuláci. Čaj byl nutností. Doma jsme udělali pár maličkostí a teď v pohodě sedíme u TV. Zítra jdu do práce a zbytek rodiny stěhuje Cukříka do nového bytu.
6 22.04.2017 20:04:13
tygřímáma
Díky asistentům konec jízdy na černo v Ostravě
Tato zpráva mě dost v dnešních novinách pobavila. Než jsem začala číst, pod pojmem asistent v dopravě jsem si nedokázala nic konkrétního představit. Pak se z toho vyklubal člověk, který učí lidi, resp. pouze určitou skupinu lidí - cikány v Ostravě tomu, že za svezení se platí. Také popisovali, jak je plná zastávka, ale pak z ní odjíždí pouze z poloviny plně obsazený autobus. Zatímco řidiči a slušní lidé, kteří za svezení platí, si pochvalují pořádek v autobusu, že je konečně bez odpadků a jízda probíhá v klidu, tak cikáni mluví o diskriminaci - to mě pobavilo asi nejvíce  . Takže oni nejen jezdili zadarmo, ale ještě tam v tom dopravním prostředku dělali doslova "bordel"!
2 22.04.2017 18:59:06
Calamity J.
Francouzské volby - sledujete?
Ahoj holky, sledujete francouzské volby? Probíhají zítra. Fandíte někomu?
10 22.04.2017 18:49:12
Calamity J.
Já si nemůžu nic říct
Bo se to hned změní. Už vlastně večer-poprvé jsem si řekla,že se nebudu se vysvlékat,at se pak nemusím oblékat,až půjdeme spát nahoru.No usla jsem oblečená a spali jsme u nás.Ráno se P vzbudil v 6h a chtěl kadit,ale na záchodě byl Honza,tak šel k sobě.Zase jsem si řekla-budu spinkat tak do 10h než on přijde. Jo přišel za 5minut.Nechal mě spát,ale volal mi můj tatka ,že mi vezou výslužku ze svatby.Super.Tatka měl sladké řeči at si dolů pro to zajdu já,že mě dlouho neviděl.Polichocena jsem si řekla,že to je hezké.Ale prd,přišla jsem dolů a tatka mě pěkně seřval.Sakra,proč já neposlala Honzu.A v podobném duchu se to vleče dál.Řekla jsem si,že rýže bude chutnější s máslem.Prd,byla pěkně hnusná.Už si raději dnes nic neříkám. 
3 22.04.2017 17:02:01
Honafa
Sobota
Ha slyšíte to ticho ? Nestává se často abych byla doma a nemusela fakt nic dělat. Dnešek je pohoda, venku už není taková zima ale stále fouká. Já dnes měla budíček v 6hod, ale to je docela pěkné. Dopoledne taťka vyrazil na poštu a nákup, vzal sebou Ondru. My s holkama mezi tím uvařili a zaměstnali pračku. Po obědě jsem padla myslím rychleji jak holky a dokonce i dýl  . Noa teď odpolko vzal tatínek děti ven a já sedím s nohama na stole a s háčkem v ruce. Večer mě čeká udělat pizzu a oběd na zítra.
4 22.04.2017 16:32:05
Ady.S
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce