Moje Babyonline

Bonus pro registrované

Služba pro naše zaregistrované a přihlášené čtenáře. Můžete otevřít, příp. vytisknout kterýkoliv ze souborů v Bonusu pro registrované.

Jsem na BOL poprvé

Poradíme vám, jak využít všechny výhody portálu, pomůžeme vám zorientovat se v menu a najít potřebné informace.

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Ani nevím

Už mám po klidu.Jela za rodinou a on přišel za mnou.U ní nebyl ani doma,jen mu dala ty tyčky na rajčata.ale jde dnes k němu spát,tak jsem si dělala srandu a ptala se ho,jestli budeme dnes spát ve třech.Nebo jestli ona bude spát v obýváku.      Podle mě ani nepřijde,bo bude večer ožralá. Ošpici ona musí mít taky pořádnou. 

Tohle se může stát je u nás :-)

Jsme ted jeli pod ním a schválně jsme se dívali a P taky říkal,že to má logiku,že to jsou 3 mosty.Že mají 3x pilíře.

Pomoc! Kotnik.

však uvidíš, třeba něco vymyslíte... My jezdíme na dovolenou taková hodně různorodá skupina lidí, někteří taky na tom zdravotně nejsou nejlíp, někteří neřídí, a vždycky se to nějak udělá... Jeden den třeba jsou sami na chalupě, další den se pak právě tak různě šachuje s autama.. Já to beru tak, že příště klidně můžu být chromá já, a budou se přizpůsobovat mě...

Hranice možností

Když jsme u toho zhroucení. Jídlo-Vždycky jsem vydržela v pohodě bez jídla i celý den. Ted jak jsem zhubla na hranice svých možností,tak už se musím občas najíst.Fakt je mi hodně blbě ,když nejím.Někdy ,když celou noc nespíme,musím něco sníst i v noci,abych přežila. Spánek-nejhorší ani tak pro mě není nespat,jako být vzbuzená.Spím a P mě vzbudí at jdeme spát nahoru.A mi je v tu chvíli strašně špatně od žaludku,když se prudko vzbudím asi z REM spánku. Chození-tak tam naopak jsem na tom líp.Asi trénink.Co by mě dřív zabilo ,ted v pohodě zvládnu a nejsem unavená. Slunce-nevěřila bych ,že dokáže nabíjet.Ale fakt. Psychika-tak to je asi nejhorší oblast.Myslela jsem si vždy ,že jsem dost silná a taky,že jsem.Ae jsou hranice za které už to nejde.Dřív jsem se těm hranicím ani nepřiblížila. Jak to máte vy?

Mapa části Pro ženyTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce