Moje Babyonline

Bonus pro registrované

Služba pro naše zaregistrované a přihlášené čtenáře. Můžete otevřít, příp. vytisknout kterýkoliv ze souborů v Bonusu pro registrované.

Jsem na BOL poprvé

Poradíme vám, jak využít všechny výhody portálu, pomůžeme vám zorientovat se v menu a najít potřebné informace.

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

sobota

 

neděle

Ráno jsme nakrmili zvířectvo u tchýně a vyrazili na pouť. Bylo to moc fajn. V podvečer dorazila neteř. Stav dětí se mi rozrůstá  . Teď odpočíváme u telky a plánujeme dny další. Mám pocit, že místo dovolené, mě čeká sprint a dohánění restů. Ale já to zvládnu.

Spolu na vždy i ve stáří :-)

Jo s Martinem jsme to tak plánovali,jaké budeme mít hezké stáří ,no doufám,že k tomu nikdy nedojde. S Pavlem plánujeme vyhrát ve sportce a pak si to úžívat. Sranda,že společné stáří byl jejich hlavní pilíř v tom jejich vztahu.Měl jí jen ,protože nechtěl zůstat na stáří sám,že by umřel a hnil by tam bo by ho nikdo nenašel.Ale ona už mu několikrát zdůraznila,že s ním nikdy nebude bydlet,nebude se o něho starat a neplánuje s ním společnou budoucnost,natož zestárnutí. Tak uvidíme jak to nakonec u nás všech dopadne.

skládací kolo

když jsem bydlela v anglii, tak tam měli lidi hodně skládací kola. taková, která snadno složíš do vlaku a pak po nich můžeš jezdit po městě. zkus mrknout, jestli ti to pomůže, hledat něco jako "skládací kolo anglie"... snad ti to nasměrování pomůže...

Mapa části Pro ženyTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce