Moje Babyonline

Bonus pro registrované

Služba pro naše zaregistrované a přihlášené čtenáře. Můžete otevřít, příp. vytisknout kterýkoliv ze souborů v Bonusu pro registrované.

Jsem na BOL poprvé

Poradíme vám, jak využít všechny výhody portálu, pomůžeme vám zorientovat se v menu a najít potřebné informace.

Diskuzní klub BabyONLINE - Kde to žije

Stěhování se "za někým"...

To je osud.Někdy se to tak proplete,že to jinak nejde. Jak mají naši chalupu tak tam je sedlák co má grunt.A jednou kolem něho šla výprava ženských z Holandska a mezi nimi i jedna co se zamilovala a se a už zůstala a z bohaté paničky se stala selka.No ona byla česka,za prachy se provdala po revoluci do Holandska,tam měla dítě s Holanďanem a i s ním se přestěhovala do těch beskyd.A on si vzal holku z vedlejšího statku a mají spolu 3 děti.Tak,že holandský zbhohatlický chlapeček je sedlák.Tomu říkám osud. Já jsem si k P ještě našla na začátku Tomáše a ten je ze Sokolova od Karlových varů a on sám bez baby se přestěhoval do Havířova ,kvůli prací.Ted už se zas přestěhoval do Prahy.Tak ten by se třeba za babou i přestěhoval a to je workoholik a vždycky nějaký ředitel.Mu třeba nedělá problém ,jen aby mohl jít se mnou na kafe přijet z té Prahy.No to čumím. Tak jo,nějací takový jsou. Já nevím,já se stěhovat za nikým nechci.To by musela být láska.

Pokušení

Já už jsem zase doma,už jsem byla s tím tatkou a ajaj,za všecko mě seřval.

Náklady

Má 50 a vypadá na 100 let. Než poznala P dělala recepční na hoteláku a tam si hledala milence co jí dávali za sex prašule,měla i 3 denně.Tak,že toto období má ona už za sebou.

Ochlupení - přirozeně nebo bez chlupů

jsem brunetka, v roce 2004 jsem zahájila laserovou depilací svého klínu, pak přidala i stydké pysky, takže někdy od roku 2006 jsem dole zcela bez chloupků - pocit, pohoda jediným slovem SUPER. Pak následovalo podpaždí s chloupky objevujícími se občas nad rty pod nosem. Opět s jediným konstatováním SUPER. Na rukách jsem si nechala chloupky odstranit laserem asi před 5 roky a loni jsem se zbavila chlupů i na svých nohách. Žiletku s pěnou jsem s velikou radostí vyhodila a dnes mohu potvrdit, že rozhodnutí mít své ženské tělo bez chloupků bylo jedním z nejlepších které jsem ve svém životě učinila. Žádný z partnerů se kterými jsem v minulosti žila, i současný manžel mé ochlupení nepostrádal a nepostrádá a i já se svlečená všude cítím velmi dobře. Hygiena super, průhledné spodní prádlo super, opalování na nudapláži super - mohu jen doporučit !! Nevěřím tedy na trendy hlásající "návrat chlupatých žen a dívek" !

Mapa části Pro ženyTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace