Inzerce
Inzerce
Inzerce

Europe IVF

Europe IVF je špičková reprodukční klinika, sídlící v Praze. Díky dlouhodobě skvělým výsledkům se řadí mezi světovou špičku v léčbě neplodnosti. Spolupracuje se všemi českými zdravotními pojišťovnami a léčba je tak dostupná všem párům.

Inzerce

Komplexní péče od kapacit v oboru

Na klinice Europe IVF pracuje přes 30 specialistů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti asistované reprodukce. Párům, které k nám přicházejí, poskytujeme komplexní péči. Kombinace práce zkušených odborníků, špičkové techniky a nejmodernějších přístupů k asistované reprodukci nám umožňuje detailně diagnostikovat příčiny neplodnosti a navrhnout tak optimální způsob léčby. Každý léčený pár u nás navíc může využít poradenství v oblastech imunologie, gynekologie a andrologie. Ve spolupráci s genetickou laboratoří rovněž nabízíme možnost preimplantačního genetického testování (PGT).

Vysoká úspěšnost 

Během více než desetileté existence kliniky jsme provedli přes 9 tisíc transferů embryí – s velkým poměrem úspěchu, který nás katapultoval na poli reprodukční medicíny mezi světovou špičku. Tisícům párům jsme už pomohli splnit přání stát se rodiči. Budete další? 

Prvotřídní technologie 

Pracujeme s nejmodernějšími a nejpokrokovějšími technologiemi. Vybavení laboratoře našim embryologům umožňuje nepřetržitě monitorovat vývoj embryí v průběhu jejich kultivace, díky čemuž získáváme přesnou informaci o tom, která jsou nekvalitnější a nejvhodnější k transferu. Speciální atmosféra v embryoskopech dokáže vytvořit téměř identické prostředí a podmínky, které by embryu poskytlo tělo matky.

Vaše IVF koordinátorka 

Po celou dobu léčba vás bude mít v péči jedna IVF koordinátorka, která bude znát váš příběh a bude vás provázet na vaši cestě za vysněným dítětem. Vaše koordinátorka bude vaše jistota. Váš partner. Erudovaný a empatický průvodce léčbou. Stejně jako zbytek našeho týmu vám v náročném období poskytne podporu a péči. 

Inzerce

Social freezing a pozdější rodičovství 

Díky metodě social freezing umíme ženám i mužům pomoci při plánovaném odložení rodičovství. Podstatou metody je zmražení vajíček nebo spermií a jejich uchování k pozdějšímu použití. Nutně to přitom nemusí být z vlastního rozhodnutí. Plány na založení rodiny mohou narušit třeba zdravotní komplikace. Například před započetím onkologické léčby je uchování vajíček a spermií ve stávající kvalitě velmi důležité.  

Finanční spoluúčast zdravotních pojišťoven 

V léčbě neplodnosti dosahujeme dlouhodobě výborných výsledků, díky čemuž máme možnost spolupracovat se všemi zdravotními pojišťovnami, které klientům hradí část nákladů spojených s léčbou.

Výborná dopravní dostupnost

Od ledna 2022 sídlíme v nových prostorách, kam se vejde dostatek empatie, porozumění a osobního prostoru pro příběh každého páru, který u nás vyhledá pomoc. Najdete nás na Praze 6, Evropská 859/115, přímo u stanice metra A „Nádraží Veleslavín“. Máme i vlastní podzemní parkoviště, na kterém pohodlně zaparkujete.   

Domluvte si osobní konzultací co nejdříve:

+420 257 225 751 

info@europeivf.com

Inzerce

https://europeivf.com/cz/

Naše adresa:

Evropská 859/115 (Budova AFI Vokovice)

Inzerce

160 00 Praha 6

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Europe IVF - diskuze

Poradna

Dobrý den,

snažíme se o miminko rok a půl. Cykly byli pravidelně (28 dní),avšak poslední pol rok je každý cca druhý docela zvláštní. Hormonální profil byl cca rok dozadu v normě. Otázka zní, jak rozpoznat ovulaci, když sledování ov. testu, hlenu a nárastu bazální teploty vůbec nekorešponduje.

Příklad 1: 1-4DC menstruace; 6-8DC - plodný hlen, test neg.; 10 DC pozit. ov. test (hlenu minimálně, resp. hustý); 15-16DC postupný nárast baz. teploty (hlen hustý, test neg.); cyklus trval 25 dní

Příklad 2: 1-3DC slabá menstruace (povětšinou tmavé zraženiny); 5 DC plodný hlen; 6DC pozit.ov. test; 7-10 DC nárast baz. teploty; po 10. DC pokles baz. teploty, hlen málo, test neg. cyklus trvá

Je možné při tak brzké ovulaci otěhotnět? Čím se vlastně řídit? Styk obden 10 dní po sebe (např. od 5. do 10. DC) je v našem případě problém.

Mockrát děkuji za odpověď

Dobrý den, detailnější probrání čím se ovulace řídí je nad rámec této diskuze. Nicméně pro otěhotnění je klíčovým úspěchem pohlavní styk v době ovulace, kterou můžete sledovat i pomocí zmiňovaných ovulačních testů. Ostatní metody jsou závislé na subjektivní zkušenosti hodnotícího, proto bych se řídila v domácích podmínkách ideálně jedním ukazatelem a více nekombinovala. V případě přetrvávajících nezdarech je na místě navštívit Centrum asistované reprodukce, kde celou strategii rozebereme lépe. Hezký den.

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 15.05.2023, 17:01
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Inzerce
×