Inzerce
Inzerce
Inzerce

Europe IVF

Europe IVF je špičková reprodukční klinika, sídlící v Praze. Díky dlouhodobě skvělým výsledkům se řadí mezi světovou špičku v léčbě neplodnosti. Spolupracuje se všemi českými zdravotními pojišťovnami a léčba je tak dostupná všem párům.

Inzerce

Komplexní péče od kapacit v oboru

Na klinice Europe IVF pracuje přes 30 specialistů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti asistované reprodukce. Párům, které k nám přicházejí, poskytujeme komplexní péči. Kombinace práce zkušených odborníků, špičkové techniky a nejmodernějších přístupů k asistované reprodukci nám umožňuje detailně diagnostikovat příčiny neplodnosti a navrhnout tak optimální způsob léčby. Každý léčený pár u nás navíc může využít poradenství v oblastech imunologie, gynekologie a andrologie. Ve spolupráci s genetickou laboratoří rovněž nabízíme možnost preimplantačního genetického testování (PGT).

Vysoká úspěšnost 

Během více než desetileté existence kliniky jsme provedli přes 9 tisíc transferů embryí – s velkým poměrem úspěchu, který nás katapultoval na poli reprodukční medicíny mezi světovou špičku. Tisícům párům jsme už pomohli splnit přání stát se rodiči. Budete další? 

Prvotřídní technologie 

Pracujeme s nejmodernějšími a nejpokrokovějšími technologiemi. Vybavení laboratoře našim embryologům umožňuje nepřetržitě monitorovat vývoj embryí v průběhu jejich kultivace, díky čemuž získáváme přesnou informaci o tom, která jsou nekvalitnější a nejvhodnější k transferu. Speciální atmosféra v embryoskopech dokáže vytvořit téměř identické prostředí a podmínky, které by embryu poskytlo tělo matky.

Vaše IVF koordinátorka 

Po celou dobu léčba vás bude mít v péči jedna IVF koordinátorka, která bude znát váš příběh a bude vás provázet na vaši cestě za vysněným dítětem. Vaše koordinátorka bude vaše jistota. Váš partner. Erudovaný a empatický průvodce léčbou. Stejně jako zbytek našeho týmu vám v náročném období poskytne podporu a péči. 

Inzerce

Social freezing a pozdější rodičovství 

Díky metodě social freezing umíme ženám i mužům pomoci při plánovaném odložení rodičovství. Podstatou metody je zmražení vajíček nebo spermií a jejich uchování k pozdějšímu použití. Nutně to přitom nemusí být z vlastního rozhodnutí. Plány na založení rodiny mohou narušit třeba zdravotní komplikace. Například před započetím onkologické léčby je uchování vajíček a spermií ve stávající kvalitě velmi důležité.  

Finanční spoluúčast zdravotních pojišťoven 

V léčbě neplodnosti dosahujeme dlouhodobě výborných výsledků, díky čemuž máme možnost spolupracovat se všemi zdravotními pojišťovnami, které klientům hradí část nákladů spojených s léčbou.

Výborná dopravní dostupnost

Od ledna 2022 sídlíme v nových prostorách, kam se vejde dostatek empatie, porozumění a osobního prostoru pro příběh každého páru, který u nás vyhledá pomoc. Najdete nás na Praze 6, Evropská 859/115, přímo u stanice metra A „Nádraží Veleslavín“. Máme i vlastní podzemní parkoviště, na kterém pohodlně zaparkujete.   

Domluvte si osobní konzultací co nejdříve:

+420 257 225 751 

info@europeivf.com

Inzerce

https://europeivf.com/cz/

Naše adresa:

Evropská 859/115 (Budova AFI Vokovice)

Inzerce

160 00 Praha 6

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Europe IVF - diskuze

Poradna

Po revizi neprobíhá ovulace

| uplavala | 05.11.2021, 10:04

Dobrý den, na začátku června jsem prodělala ZT v 16 týdnu. Příčina se nezjišťovala, prý se to stává. Po vyvolávaném potratu a revizi jsem dostala menzes po 28 dnech, od té doby pravidelně po 28 dnech. Sliznice je prý krásně dorostlá(10), ale bohužel od revize neovuluji (pravidelně a pečlivě testuji). Dle paní doktorky to mám nechat na vesmíru, že se třeba jednou cyklus upraví sám a za rok mám přijít, kdyby se neupravil a když k nám dítě bude chtít přijít, tak přijde. Hormonální profil se mi nedělal, jen vnitřní ultrazvuk. Myomy a cysty nemám, ani jsem nikdy neměla, jiné gynekologické problémy jsem taky nikdy neměla, ovulaci s menstruací jsem vždy měla normálně(28 dní). Je mi 34 a léčím se se štítnou žlázou (Letrox 50, testy jsem teď měla v pořádku), mám už osmiletého syna. Byla jsem tedy dvakrát těhotná a vždy se zadařilo do 2 měsíců. Piju celou dobu kontryhel, beru Nosifol, jsem štíhlá a snažím se udržovat zdravý životní styl. Už z toho začínám být smutná, čekat rok mi přijde dlouho. Proč není ovulace, když cyklus je pravidelný? Jaký by měl být postup dle Vašeho názoru? Opravdu neexistuje ve 21.století jiná možnost než čekat až se samo tělo dá dohromady? Děkuji moc za odpověď

Dobrý den,
nutno pro začátek podotknout, že pokud absenci ovulace jste si diagnostikovala sama na základě volně prodejných ovulačních testů, tak Vaše obavy, že ovulace neprobíhá, mohou být podloženy nepravdivými údaji. Pokud Váš ošetřující lékař neshledal při gynekologickém vyšetření žádnou patologii, tak bych nedělala ukvapené závěry a dala věcem volný průběh, k otěhotnění může být někdy cesta různě dlouhá. Nicméně při déletrvajícím nezdaru můžete využít péče center asistované reprodukce a podrobit se podrobnému vyšetření Vy i Váš partner, případně zvolit nějakou strategii dalšího postupu. Hodně štěstí!
MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 11.11.2021, 19:46
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
×