Inzerce
Inzerce
Inzerce

Weleda - experti v oboru přírodní kosmetiky

Populární přírodní značka, která od svého počátku propojuje člověka s přírodou, slaví 100. narozeniny.

Již od roku 1921 společnost Weleda objevuje vitalitu a sílu přírody, která přispívá ke zdraví těla, jak zevnitř, tak zvenku. Weleda používá pouze nejlepší přírodní a organické suroviny, které pěstuje v jejich vlastních biodynamických zahradách nebo je získává od jejich fair trade partnerů. Vždy v souladu s pravidly etického a udržitelného obchodu.

Inzerce

To, co výrobky společnosti Weleda odlišuje, není jen vysoká kvalita používaných surovin, ale také způsob, jakým s láskou sklízí, destiluje a zpracovává suroviny. Jsou to desetiletí výzkumu a vývoje v oblasti péče o pokožku. Výrobky společnosti Weleda jsou nejen vysoce účinné, ale také oblíbené po celém světě.

Netestováno na zvířatech

Weleda je společnost, která dodržuje etické principy, a proto je testování na zvířatech v rozporu s hodnotami a přesvědčením. Označení NATRUE je striktně proti tomuto přístupu a každý výrobek s tímto označením je jasným důkazem toho, že nebyl testován na zvířatech.

Inzerce

Biodiverzita v akci

Pro výrobu léčivých a kosmetických produktů používá přibližně 1 000 různých surovin. Weleda a její obchodní partneři pěstují organické suroviny na ploše o rozloze přibližně 248 čtverečních kilometrů, což odpovídá téměř 35 000 fotbalových hřišť. Weleda pečuje o biodiverzitu, zdraví půdy a kvalitu vody. Tím získává úrodné půdy, které jsou bohaté na humus. Výsledkem jsou silné a vitální rostliny, což je základ pro zdravé produkty.

Fair Trade

Mnohé z přírodních surovin pro Weledu jsou získávány od dodavatelů z celého světa, spolupracuje s více než 50 partnery, kteří se řídí principy ekologického zemědělství a certifikovaného sběru.

Weleda pomáhá zlepšit jejich ekonomickou situaci a podporuje je v průběhu přechodu z konvenčního na biodynamické zemědělství a také během zavádění metod, které chrání biologickou rozmanitost.

Tento přístup je jedním z hlavních důvodů, proč se Unie pro etický BIO obchod (UEBT) rozhodla společnosti Weleda, jako jedné z prvních na světě, udělit certifikaci, která dokládá, že suroviny získáváme v souladu s etickými principy.

Inzerce

Vytváříme podporu pro kvalitní život

Společnost Weleda aktivně spolupracuje se svými partnery v jednotlivých zemích a snaží se najít řešení pro konkrétní problémy, například tím, že poskytuje vzdělání v malých vesnických oblastech.

V Rumunsku společnost Weleda financovala rekonstrukci malé školy, aby podpořila místní komunitu a zajistila obyvatelům horské oblasti Apuseni lepší budoucnost. Více jak 30 let se zde sbírají květy arniky. Weleda prostřednictvím programu s názvem ‚Ochrana prostřednictvím péče‘ poskytuje místním farmářům a sběračům průběžné vzdělávací kurzy. Tento přístup umožňuje pěstování mnoha druhů arniky na rozsáhlých loukách a zároveň zajišťuje budoucnost této oblasti, protože snižuje počet osob, kteří by odešli z hor do města.

Inzerce

Biodynamické pěstování

Weleda ve všech jejích zahradách – v Evropě a po celém světě – dodržuje tradiční principy biodynamického pěstování. Weleda vybudovala biodynamické zahrady plné léčivých rostlin, které patří k největším v Evropě. Jsou domovem pro více než 1 000 druhů rostlin, které rostou na ploše o rozloze 23 hektarů. Vyskytuje se zde navíc 50 druhů ptáků a více než 30 druhů divokých včel.

www.weleda.cz

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Weleda – experti v oboru přírodní kosmetiky - diskuze

Poradna

Neklidné dítě

| veronika001 | 03.01.2022, 22:06

Dobrý den paní doktorko,
mám syna, kterému bylo nyní 5 měsíců a poslední dobou má problém s usínáním a pak i spaním v noci. Myslím si, že ho bolí bříško, protože vždy před spaním, když ho kojím, tak hodně tlačí, propíná se a je dost neklidný, ale nejde mu se vykakat a ani moc neprdí. Pak za hodinu usne ale o půlnoci se vzbudí, tak ho nakojím a pak usne, ale budí se asi ještě 2-3x za noc. Několik dní po sobě spal v noci cca, jen 3 hodiny a pak až ráno se mu ulevilo, když se vykakal a takhle je to podobně i jiné dny. Jinak stolici má už jen tak 1-2x za den (předtím kakal skoro po každém kojení). Nevím, jak mu mám pomoct. Dostává probiotika, před spaním i espumisan, zkouším cvičit s nožičkama, ale nic nepomáhá. Mám doma ještě takovou tu rektální trubičku, ale zatím jsem ji ještě nepoužila. Nevíte,co s tím? Myslela jsem,že už v 5 měsících tyto obtíže vymizí, u nás asi teprv začaly, protože od narození s bříškem a prdíkama neměl téměř žádné problémy. Ještě tedy začal dostávat asi 4 dny zeleninové příkrmy (zatím tedy měl jen kombinaci mrkev-brambor),ale skoro nic nesnědl - cca jen 3 lžičky, tak mě napadlo, jestli mu obtíže nezpůsobuje třeba ta zelenina.Tak snad mi poradíte,co s tím. Děkuji!

Dobrý den, podle popisu to spíš ukazuje, že by potřeboval na noc sytivější dávku - ne jen kojení, ale i kaši. Potíže nebudou s meteorismem, ale i menší počet stolic ukazuje, že ze stravy spotřebovává maximum a nejsou odpady do stolice. Běhen dne nabídněte ovocný příkrm, zeleninový příkrm a na noc kaši, kterou muže zapít čajem, nebo vodou a v noci 1 - 2 kojení dle chuti dítěte.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 05.01.2022, 12:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×