Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2015: Martina z Anglie porodila

Které maminky se projektu účastní? 


Které společnosti věnují maminkám užitečné přípravky a potřeby pro miminka?

Feminella Hereditum Rotarix
GS Mamavit Pink or Blue Synflorix

 

Jasko (22. týden těhotenství, čeká třetí miminko)

Ahoj holky BOLky,

Tak máme za sebou další týden, který byl opět velice nabitý, a v jeho závěru nás ničila neskutečná horka.

Inzerce

Odměna za vysvědčení

V pondělí jsme dětem vyplnili přání a šli jsme na společný oběd do restaurace U kata (některé z vás si ji možná vybaví z kutnohorského srazu před několika lety). Oběd byl takovým završením školního roku a odměnou za vysvědčení, již od loňska, kdy Vašík skončil první třídu, se z toho stala nejspíš naše tradice. Cestou z oběda jsme se zastavili v lego muzeu a v hračkárně, kde si oba vybrali podle svých přání a potřeb další odměnu za vysvědčení. Vašík si vybral lego star wars, droida, přívěsek na klíče a od babičky dostal MP4. Kačenka si koupila přívěsek na klíče, plyšovou Fifinku a Nerfku pro holky. Od babičky dostane dáreček později.

Velké ultrazvukové vyšetření - už víme, kdo se v bříšku schovává

V úterý nás čekalo brzké vstávání a cestování do Prahy na velký ultrazvuk do Gennetu. Jelikož u nás právě byla babička a pohlídala nám děti, nemuseli jsme je brát s sebou a vydali se jen s tatínkem. Jelikož jsme tam jeli už po třetí, tak jsme nemuseli až tak cestu hledat a krásně jsme to stihli. Vyšetřoval mě stejný pan doktor jako již podvakrát a tentokrát byl snad nejpříjemnější. Hned na začátku jsme se ptali na pohlaví miminka, ale to nám pan doktor až do posledních minut tajil. Nejprve jsme se dozvěděli, že je miminko zdravé, že má vše co má mít a kde má mít a že mu správně pracuje srdíčko. Váží 495 g a je předpisově veliké. A že to bude kluk. :-)

Rodíme ONLINE 2015

Po návratu z Prahy jsme byli tak ucaprtaní a unavení, že jsme sedli na náměstí do kavárny v parku U tří pávů a zavolali dětem a babičce, ať za námi dorazí. Manžel ještě běžel na jeden úřad kvůli záboru parkovacích míst pro stěhováky a já si dala zmrzlinu a ledové pití a čekala, kdy kdo dorazí. Odpoledne jsme si krásně užili.

Inzerce

Ve středu jsme s babičkou nakoupili v Tescu a manžel ji dovezl domů. Původně s ní měli odjet i děti, ale měli jsme ještě naplánované na pátek rodinné focení u fotografa, tak jsme je ještě nechali doma.

Focení

Rodíme ONLINE 2015

V pátek proběhlo již zmíněné focení, trvalo více jak dvě hodiny, ale bylo to velice zábavné a rychle to uteklo. Ale řeknu vám, že modelkou bych teda fakt být nechtěla. :-)

Inzerce

Rodíme ONLINE 2015

Z focení jsme rychle spěchali domů, cestou nakoupili něco k jídlu s sebou k babičce. Děti se rozloučily s domečkem a naložili jsme je do auta a odvezli k babičce na prázdniny. Budou tam nejspíš až do našeho přestěhování do nového, pokud to tedy babička vydrží. :-)

Inzerce

Rodíme ONLINE 2015

Začalo balení

A nastal víkend a nám začalo období intenzivního balení všeho. V sobotu jsme sbalili dětský pokojíček a v neděli pracovnu, i když tu ne úplně celou. Je toho strašně moc a začínáme propadat zoufalství a pocitu, že to prostě nemůžeme stihnout.

Mě stále víc bolí záda v kříži a kyčel, takže se mi i špatně sedí, natož chodí, ale věřím, že to vše zvládneme a stihneme. Držte nám palce, prosím.

Ahoj Jana.

Silvia (29. týden těhotenství, prvorodička, termín porodu září)

Milé holky Bolky,

teploty nám šplhají na 34°C, což je pro nás už tzv. hic. Jelikož venku peklo sluníčko jako blázen, že se člověk hned po pár minutách zpotil a do toho bylo totálně nedýchatelno, protože vzduch byl teplý a stál na místě, tak jsem pár dní nevylezla ani z domu a zůstala v chládku.

S rostoucím bříškem mě začínají bolet záda

Po chvíli umývání nádobí mne chytne křeč a špatně se mi dýchá, začínám tak umývat nádobí po částech. Nohy a prsty mi zatím moc nenatýkají, začala jsem si mazat speciální krém na křečové žíly, na které mne upozornila moje obvodní paní lékařka. Gel zatím vypadá, že zabírá, jenom po namazání mám nohy jako v ohni, tak mám co dělat, abych si to hned nesmyla, ale vždy to nakonec nějak vydržím.

Auto skončilo v servisu

Auto se ocitlo u pana automechanika, protože mi už delší dobu klepalo čím dál tím více. Pan automechanik mi opravil silentblok, vyčistil zkorodovanou zásuvku na vlečku, vyměnil svíčky a při té příležitosti také vyměnil novou sportovní sedačku, aby se mi lépe sedělo. A můj tatínek mi koupil bezpečnostní těhotenský pás, který udržuje boční pás mimo pod bříškem a tak mám bříško v bezpečí a pohodlně se mi řídí.

Pravidelná kontrola na gynekologii

V průběhu týdne jsem byla na měsíční kontrole u paní doktorky na gynekologii. Tentokrát jsem čekala v čekárně přes hodinu, ale měla jsem s sebou časopis miminko a tak jsem si v klidu pročítala články než jsem přišla na řadu. Paní doktorka mi udělala kontrolní ultrazvuk. Malá zase o dost vyrostla. Prý má zhruba kilo, přesnější kilogramy se dozvím na větší kontrole, která mě čeká na konci července. Paní doktorka mi řekla, že se malá má v bříšku moc dobře, a že se jí zřejmě nebude chtít jen tak vylézt. Větší bříško mám díky většímu množství plodové vody.

Konec týdne jsme zakončili seznamovací grilovačkou u našich sousedů a setkání se známými na brněnské přehradě. A byli jsme se podívat na první oficiální soutěži agility naší Arienky, která se konala v Antroposu v Pisárkách, které se zúčastnila moje mamka také s našimi knírači Angie a Aishou. S Angie se bohužel diskvalifikovali, ale s Aruškou a se umístili na 5. místě v kategorii large a Aisha obsadila celkově skvělé 3. místo v kategorii small.

 

Martina z Anglie (39. týden těhotenství, čeká druhé miminko, termín porodu červenec)

Od Martiny jsme obdrželi krásnou zprávu:

30.6. ve 20:45 jsem přivedla na svět krásnou princeznu Naomi, 3 250g. Ještě tu noc, okolo druhé nás pustili domů. Obě jsme zdravé, daří se nám dobře a hlavně jsme to konečně zvládly. 

Martině moc gratulujeme a Naomi přejeme hodně štěstí a zdraví. 

Již zítra se o narození malé Naomi dozvíte více.

Podle deníčků maminek zpracovala Naďa Barochová.

Jaké produkty sponzoři vyrábějí a co rodičkám věnují?

Gaga´s pleny

Přebalujte zdravě a hravě. Úspora pro Vaši peněženku může být až 15000 Kč.

Kvalita prověřená maminkami je zaručena. www.gagapleny.cz.

Gaga´s pleny našim rodičkám věnují balíček v hodnotě 600 Kč.

Feminella Hereditum

Feminella Hereditum obsahuje speciální lactobacilární kmen Lactobacillus fermentum Lc40 izolovaný přímo z mateřského mléka (látka tělu vlastní). Tyto organismy zajišťují první osídlení střev kojence a zdravou střevní mikroflóru důležitou pro vývoj imunitního systému. Lactobacillus fermentum Lc40 po užití kapsle Feminelly Hereditum matkou prostupuje ze střev matky do mateřského mléka a podporuje proces kojení přirozenou cestou. Feminella Hereditum je doplněk stravy.

Každé rodičce věnujeme 3 balení Feminelly Hereditum.

GS Mamavit

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminu, minerálu, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:

  • Období plánování těhotenství
  • Období těhotenství
  • Období kojení

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

http://www.mamavit.cz

http://www.gsklub.cz/c/pro-zeny/

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA.

Doplněk stravy

Pink or Blue

Pinkorblue.cz je jeden z největších internetových obchodů v České republice nabízející vše pro miminka, děti zhruba do 8 let i maminky. Za skvělé ceny u nás nakoupíte autosedačky, kočárky, nosítka, bezpečnostní zábrany, chůvičky, módu, spoustu hraček a vybavení do dětského pokoje.  Vyberte si z 40000 výrobků skladem a my Vám je obratem doručíme s poštovným od 850 Kč zdarma. Pinkorblue.cz je obchod, na který nedá dopustit ani zlatá olympijská oštěpařka Bára Špotáková se synem Jankem.

Společnost Pinkorblue.cz věnuje rodičkám kupón v hodnotě 500 Kč.

Rotarix

Chraňte své miminko před neviditelnými hrozbami.

Vakcíny Rotarix a Synflorix pomohou Vašemu potomkovi v boji proti rotavirům a pneumokokům a sníží riziko hospitalizace. Rotarix je díky ústnímu podání pro Vaše děťátko naprosto šetrný, Synflorix je plně hrazený a šetří tak Vaši peněženku. Ptejte se na Rotarix a Synflorix u svého pediatra. 

Společnost GSK rodičkám věnuje poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží v internetovém obchodě www.prochytrehlavicky.cz nebo v nově vznikajícím e-shopu na www.zdraveomlazeni.cz, který se věnuje péči o pleť i tělo. 


 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Martina z Anglie porodila - diskuze

Poradna

Dobrý den, dcera oslavila roční narozeniny a zhruba ve stejný den jsme zjistili, že dělá zvláštní tiky hlavou, vždy to trvá jen chvilinku, ale je to jakoby ji byla zima, prostě malinko vykulí očička a lehce pohybuje hlavičkou a hned zase nic a vše je v pořádku. Známí říkají, že by to nemělo být nic vážného, ale raději se ptám.. jinak je šikovná a vše v pořádku. Děkuji za každou radu, s pozdravem Vagner

Dobrý den,

toto nedovedu posoudit, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 14:27
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×