Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2017: Rodičky získaly dárky od Medely, Motherhood a Bella Bohemia

„Rodíme společně s BOL“ pokračuje! Maminky minulý týden obdržely zbývající dárky od sponzorů Rodíme ONLINE, a to balíček Medela s manuální odsávačkou, spací pytel Motherhood a balíček produktů pro maminky i miminka Bella Bohemia.

Barbora je v 38. týdnu a už mívá časté kontrakce, klidně i celou noc. Martina byla na kontrole na diabetologii, u gynekologa a již nastoupila na plánovanou dovolenou. Marcela absolvovala obávané vyšetření na těhotenskou cukrovku, které dopadlo dobře. 

Které společnosti věnují maminkám užitečné přípravky a potřeby pro miminka?

Feminella Hereditum
GS Mamavit
Pink or Blue
Rotarix
Synflorix
Pink or Blue
Rotarix
Synflorix

Které maminky se projektu účastní?

Barbora Martina Marcela

 

Inzerce

Barbora (38. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahoj,

zdravím všechny, co čtou naše deníčky.

Spací pytel Motherhood

V pondělí mi dorazily dárky od sponzorů. Dorazil spací pytel pro miminko od firmy Motherhood, zvolila jsem si design modrý ptáček a jsem s výběrem spokojená. Novorozenečka budu dávat klasicky do zavinovačky, ale až miminko trochu povyroste, tak akorát na zimu pytel myslím využijeme.

Inzerce

Spací pytel Motherhood a balíček Medela

Odsávačka a balíček péče o prsa Medela

Dále přišly výrobky od firmy Medela. Potěšila mě hlavně manuální odsávačka mléka. Když jsem byla s Toníčkem v porodnici před 7mi lety, měla jsem ze začátku problém s kojením, a to hlavně protože jsem měla velká prsa a velké vpáčené bradavky. Tehdy jsem to řešila odsávačkou, kterou bývalý manžel rychle zaběhl koupit do lékárny v porodnici, a ta teda nebyla nic moc. Bylo to takové provizorium. Takže jsem ráda, že tentokrát budu mít pořádnou kvalitní odsávačku a doufám, že mi pomůže v případě podobných problémů. Dále byly v balíčku Medela pomůcky na péči a ochranu bradavek, v případě nouze se myslím budou hodit.

Inzerce

Dárky od Bella BohemiaBalíček dětských hygienických výrobků a produktů pro maminky Bella Bohemia

V druhé krabici na mě čekaly výrobky od firmy Bella Bohemia - pomůcky na přebalovaní včetně plínek a ženské potřeby do porodnice. Po porodu bude probíhat testování těchto produktů a své zkušenosti s nimi vám následně popíši ve třech deníčcích, takže se můžete těšit. Já osobně jsem nejvíce zvědavá na plenky, protože s touto značkou nemám zatím žádnou zkušenost a svého favorita mezi jednorázovými plenami zatím nemám. Takže se vlastně budu rozhodovat, které plenky budu u miminka používat a ráda proto pleny Bella Happy a další věci vyzkouším.

Děkuji tímto sponzorům za dárky.

Inzerce

Oslava manželových 40. narozenin 

V úterý měl manžel 40 narozeniny. Už před několika měsíci jsem vymyslela, že mu dám poukaz na tetování. O tom, že chce tetování, mluví v podstatě od doby, co ho znám. Má vymyšleno i co chce a kam to chce. A jelikož chci mít muže krásného a bojím se, aby si tetování nenechal udělat u kámoše kámoše, co má kámoše tetujícího někde v garáži, rozhodla jsem se pro koupi toho poukazu. Jen jsem to teda odkládala a odkládala, až jsem to odložila na den jeho narozenin. Zrovna mi nebylo vůbec dobře a musela jsem jet na druhý konec Prahy v hrozném vedru, ale co se dalo dělat. Po zakoupení poukazu jsem jela ještě sehnat dort. Rozhodla jsem se koupit každému z nás kousek dortu, co má kdo rád. Tahle polovina roku je až moc slavící, všichni máme v první půlce roku narozeniny a až na mě i svátek. Ani ten Bohouš nám s tím moc nepohne. Takže mě slavení už moc nebaví a mám pocit, že jen sháním dárky a dorty. Kluci jedí jen čokoládový a já zase jen s jahodovým želé, manžel chtěl oříškový. Večer jsme jeho narozeniny oslavili. Od Pepíka dostal deodorant, Toník mu vyrobil a pomaloval lodičku z papíru a já darovala onen poukaz. Myslím, že jsme ho docela potěšili. I když dort mu moc nechutnal a večeře se mi taky moc nezadařila. Měla jsem toho už prostě za celý den dost.

Pouť

Ve čtvrtek a pátek jsem měla doma Pepíka, protože měli ředitelské volno. Ještě že jsem těhotná a pak budu doma s miminkem. Mám pocit, že kluci mají pořád samé prázdniny, volna apod. Aspoň mám vyřešené hlídání. Už se mnou ale není moc sranda. Polehávám, pohekávám a k vymyšlení zábavné výplně času jsem se neměla. Takže chudák své dva dny volna v podstatě provegetoval doma s tím, že jsem po něm občas houkla, ať si uklidí pokoj a udělá úkoly. Moc jsem ho myslím nepotěšila. V pátek odpoledne jsem kluky vzala aspoň na pouť. Musím si vymyslet jinou cestu, kudy je vozím do škol. Naše bydliště je v obležení poutí a je už těžké jet někudy, kde pouť není. Přestávají nám na ty poutě stačit finance, mělo by se to zakázat :-) Tentokrát v rámci omezování výdajů, škemrání a záchvatů vzteku na téma on byl na pěti atrakcích a já jen na čtyřech jsem dala každému 250 Kč s tím, že víc nemám (ukázala jsem prázdnou peněženku) a s touto sumou si prostě musí vystačit. Možnosti mají oba stejné a je jen na nich, jestli utratí víc za jídlo nebo za atrakce. Stížnosti ovšem neberu. V tomhle má navrch Toník, protože má hodně logické a matematické myšlení. Pepík jedná spíš pocitově. Takže bez pláče se celá záležitost nakonec stejně neobešla. Z poutě jsem odcházela značně vycukaná. Už dávám několikátou lahvičku krizové Bachovi esence, potřebovala bych to v barelu.

O víkendu si vzal manžel kluky na chatu

Já měla v plánu se jen válet a možná se jít jednou vykoupat do bazénu. Sobotní dopoledne jsem provegetovala jak bylo v plánu. Bohužel potom jsem se rozhodla uvelebit se na balkoně a trošku se opálit. Při tom jsem si všimla, jaký máme nepořádek na balkoně, takže jsem uklidila balkon. Při utírání parapetu jsem si všimla, jak máme špinavá okna, takže jsem umyla okna v celém bytě. Když už jsem myla ty okna, nelíbilo se mi, že nemáme úplně vygruntováno. To se k těm čistým oknům nehodilo, takže jsem vygruntovala. To by bylo něco k plánovanému odpočívání. Ještě to vedro do toho a byla jsem úplně mrtvá. Přesto jsem byla ráda, že jsem je vyhnala. Moc se muži nechtělo nechávat mě doma samotnou skoro rodící a někam odjet. Ale jsem už tak protivná, že se nakonec zdekoval rád i se dvěma nesnesitelnýma autisty. :-) Momentálně je vše lepší jak já.

Co se děje v bříšku

Nadpis bych měla změnit na Co se děje v mojí hlavě. Protože se ze mě stává nerudná přecitlivělá hysterka. Dneska jsem jako správná stará bába sjela dvě holčičky na přechodu, že se nerozhlédly a mohlo je srazit auto. :-) Doma se mi střídají nálady bezdůvodné sebelítosti s odůvodněnou sebelítostí. Brečím nad reklamou, v které se mamince konečně povedlo vyprat prádlo jejího dítěte a to je z toho šťastné a pochopitelně, jeho citlivá pokožka jásá. Brečím nad tím, jak miluju svého manžela, brečím nad tím, jak nesnáším svého manžela. Jsem nerudná na děti, protože jsou to kluci hluční a za chvíli brečím, že je třeba někdy srazí auto. Hrůza hrůz. Hrozně se snažím to ovládnout, ale nejde to. Manžel se snaží držet tak říkajíc hubu a krok a jen doufá, že už porodím. Ale vidím na něm, že už toho někdy má plné kecky. Doufám, že šestinedělí bude klidnější jinak nevím, nevím.

Mám pocit, že už rodím

Co se týká fyzična, tak mám pořád pocit, že rodím. Už mívám klidně celou noc kontrakce. Ale málo bolestivé a nepravidelné. Vždycky doufám, že se stanou pravidelnými anebo začnou víc bolet. Nebo že mi praskne voda, nebo prostě cokoliv. Celé mé tělo včetně mého mozku už se cítí nekomfortně a ty kontrakce-poslíčky mi vždy dávají naději, že už to skončí a že už bude miminko a nakonec nic. Už toho mám dost. 

Takže se s vámi pro dnešek loučím a přeji příjemné prožití, či přežití veder, co nás čekají v tomto týdnu.

Bára

Martina (31. týden těhotenství, čeká první miminko) 

Ahojky holky,

tak v pondělí odjel manžel do nemocnice na Kladno na plánované vyndání drátů z kolene a tak jsem doma po hrozně dlouhé době osiřela. :-)

Kontrola na diabetologii

V úterý jsem byla na kontrole na diabetologii, kde byly s výsledky spokojeni, tak se zatím injekcím s inzulinem úspěšně vyhýbáme a snad to tak zůstane až do konce. Stejně tak kontrola na štítnou žlázu z odběrů krve, na které jsem byla minulý týden, dopadla dobře a tak se mi staré onemocnění z dětství nevrátilo. 

Ten den také manžela operovali, tak jsem nedočkavě seděla na telefonu, jestli je vše v pořádku a ve středu už jsem si pro něj jela. :-)

Dárky od sponzorů

Tento týden také dorazily dvě velké bedny nádherných dárečků od sponzorů Rodíme ONLINE. ? Úžasný spacák, který kdyby byl větší, tak ho snad zabavím sama, odsávačka s příslušenstvím a vybavení pro první dny po porodu pro mě i miminko.

Dárky od sponzorů

Kontrola u gynekologa

Ve čtvrtek jsem si dala další cestovatelské kolečko, pro změnu do Benešova, kam jsem jela na pravidelnou kontrolu. Tady také všechny testy z krve dopadly dobře, jen stále drobný problém se železem, ale to beru tabletky a není to žádná zátěž.

Jsem ve 30. týdnu, takže tentokrát už mě doktor zkontroloval i čípek a případné otevření a přípravu k porodu, asi co kdyby a já nic netušila. :-) Zkoušeli jsme opět i 3D ultrazvuk a prý prostě máme dítě, co se bude odmítat fotit, ale nakonec alespoň nějaká fotka vyšla. Jinak Tobík už váží cca 1500 gramů.

3D Ultrazvuk

Konec v práci

V pátek jsem pak byla naposledy v práci a tak jsem si zabalila zbytek věcí, co jsem nestihla odnosit během týdne. To by člověk neřekl, kolik se toho zvládne nastěhovat za ty dva roky. :-)

Sice se každý diví, že končím už takhle brzo, ale mám ještě 20 dnů dovolené, takže 4 pracovní týdny a pak to akorát vyšlo na 6 týdnů před porodem. Tedy ne, že bych si v nastávajícím počasí stěžovala, že budu v klidu doma a v příjemném prostředí, případně v bazénu u rodičů. :-)

Víkendové akce

V sobotu jsme vyrazili i s rodiči a ségrou a jejím manželem do Říčan na pivní festival malých pivovarů, kde jsme zůstali tedy jen asi 3 hodinky, protože jsme byli ještě pozvaní k rodičům a v tom parném počasí to i bohatě stačilo a bohužel jsem to i trochu odnesla na večer v podobě pěkných nevolností a křečí v břiše, asi z přehřátí. 

Slavnosti malých pivovarů

Na půl šestou jsme tedy vyrazili opět k rodičům, tentokrát se grilovaly rybí špízy z několika druhů ryb, co jsme předtím byli koupit čerstvé v Makru, k tomu zeleninový salát a domácí zálivky, například z máty a olivového oleje. 

V neděli jsme se zašli vykoupat do bazénu k rodičům, tedy jen já, manžel ještě nohu máčet nemůže a pak jsme byli pozvaní opět s celou rodinkou na večeři do pěkné pizzerie s výborným jídlem na mamky svátek, který měla v týdnu. Doma u rodičů jsme pak ještě asi do půl desáté poseděli, předali dárečky a tím náš nabitý týden skončil. :-)

Martina

Marcela (27. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Zdravím,

v minulém týdnu mě čekal test na těhotenskou cukrovku v 26. týdnu těhotenství. Na testu jsem byla ve středu, a tak jsem se od pondělí psychicky připravovala, protože jsem se velmi bála tohoto testu. I když už jsem ho jednou prožila, vždy je to pro mě takové stresující, kdybych náhodou cukrovku měla, nechtěla bych někam chodit na kontroly, protože bych musela dávat Filípka pořád na hlídání. 

Výlet na Zelný trh

V pondělí jsem si tedy udělala s Filípkem výlet na Zelný trh, abych si mohla nakoupit nějakou zeleninu na saláty, protože se jich už nemůžu dočkat a na zahrádce máme stále jenom kedlubny a ředkvičky, ale na rajčátka, papriky a okurky si musím ještě počkat. Na Zelňáku, jak mu my Brňáci říkáme, jsem koupila i nějaké sazenice a kupu zeleniny. Táhla jsem to v batohu, takže pohoda. Na zpáteční cestě jsme se s Fífou stavili na zmrzku.

Hrad Špilberk

V úterý dopoledne jsem se věnovala vaření a třídění prádla, které jsem po dovolené vyprala a teď už mě čeká jenom ho všechno vyžehlit, ale to budu dělat po večerech. Filípkovi jsem na odpoledne slíbila výlet na Špilberk (brněnský hrad), odpoledne jsme tedy vyrazili. Počasí vypadalo všelijak, protože kousek od nás jezdí autobusek, který nás může vyvést až na kopec, tak jsme na něho čekali a v tom se obloha zatáhla a začalo pršet. No říkala jsem si, pláštěnku mám, zkusíme vyjet a zpátky hold z kopce můžeme seběhnout, kdyby náhodou přišla nějaká bouřka. Naštěstí to byla jenom menší přeháňka, před kterou jsme se schovali pod smrkem. Celý Špilberk jsme obešli a až jsme našli prolézačku, ze které jsem Filípka nemohla dostat, tak jsem si aspoň chvilku sedla a odpočinula. Ze Špilberku je krásný výhled na celé Brno. Dlouho jsem tam nebyla a tak jsem koukala, jak je všechno nově zrekonstruované a upravené. Dokonce podle starých záznamů se pod Špilberkem pěstovala vinná réva a tak jsou tam zasazené hlavy s révou a prý se z toho bude lisovat i víno. Z hradu jsme sešli na tramvaj a jeli jsme domů. Celý výlet potom vykládal Filípek tatínkovi dlouho do noci. I já jsem si ten den šla brzo lehnout, protože na zátěžovém testu jsem musela být již v 7:15.

Jak proběhl test na těhotenskou cukrovku

Ve středu ráno jsme byla domluvená s babičkou, že si půjde přilehnout k nám do ložnice k Filípkovi, aby když se probudí, neměl strach, že v posteli nikdo není. Podle babičky se asi dvakrát malinko rozplakal s dotazem, kde je maminka a tatínek, ale babička mu všechno vysvětlila a tak se uklidnil a po snídani, při které se koukal na pohádky, mu to už pak bylo jedno, kde jsme. Já jsem dorazila na pracoviště, kde mi nejprve chtěli odebrat krev, ale sestra byla ze mě naprosto vyřízená, protože já jsem bezžilnatá. Pozvala si k sobě asi ještě dvě sestry, které byly taktéž naprosto vykulené z toho, že mi nemůžou najít žílu. Nakonec se usnesly, že mi krev vezmou z prstu. Posadila jsem se do místnosti s lehátkem, kde se může člověk natáhnout, kdyby se necítil dobře. Po chvíli ke mně přibyly ještě další tři maminky a s těmi jsem si báječně sedla. Moc jsme si vykládaly a perfektně nám ubíhal čas. Po půl hodině přišla sestra s tím, že jsme všechny prošly a můžeme vypít glukózu. No fuj, takový humus. Snažila jsem se to vypít co nejrychleji. Po další hodině jsem opět šla na krev opět z prstu a za další hoďku zase. Moc příjemně ten čas s nastávajícími maminkami utekl. Bavily jsme se o porodech, o kojení, o stravování a o tom, jaké je to vychovávat v dnešní době děti. Shodly jsme se, že je to naprostý luxus, protože jednorázové plínky a automatické pračky ulehčí práci o 100% víc než našim maminkám. Zbytek dne jsem strávila na zahrádce.

Ve čtvrtek jsem hned ráno volala pro výsledky testu ke svojí gynekoložce a musím říct, že když mi setra řekla, že to mám v pořádku, jsem byla tak šťastná, že jsem snědla celou čokoládu Milka Oreo. Zbytek dne jsem uklízela v domě, a když přišel manžel z práce, jeli jsme na rodinný nákup.

Den dětí

V pátek po obědě dojely bráchovi děti Violka a Josífek, kteří s námi měli strávit celý víkend, protože u nás na zahrádkách se slavil Den dětí a já s manželem tam točíme pivo a limo. Je to vždy moc pěkný den, protože jsou pro děti připravené soutěže a nakonec všichni dostanou malou sladkost. Maminky od dětí napečou dobroty, které se pojídají, griluje se, zpívá se a je všeobecné dobrá nálada. Počasí vyšlo a tak se pilo a hodovalo až do 21 hodiny. V neděli jsme vytočili zbytek, co se nevypilo v sobotu a opět panovala dobrá nálada. Filípkovi jsem napustila kýbl s vodou, kde si napouštěl do pistolky vodu a stříkal po mě a po tátovi a po všem možném. Určitě v tom budeme opět pokračovat, protože meteorologové slibují již letní teploty. No hurá.

Dárky od sponzorů

Málem bych zapomněla napsat o naprosto úžasných dárcích, které jsem dostala, až jsem z toho měla slzy v očích. Moc za všechny dárečky děkuji. Vše dorazilo v naprostém pořádku a moc se těším, až budu používat spací pytel pro naší malou princeznu. Když píšu princeznu, myslím tím opravdu princeznu.

Balíček Medela Spací pytel Motherhood

 

Dárky Bella Bohemia Dárky Bella Bohemia Dárky Bella Bohemia

 

Dárky Bella Bohemia Dárky Bella Bohemia

V sobotu se k mému rostoucímu bříšku přitulil Filípek a pravil: ,,maminko, miminko bude Jasmína". Chvíli jsem to nechápala a nakonec mi to došlo, no jasně od Aladina princezna se jmenuje Jasmína a Aladin je Fífova nejmilejší pohádka. No a tak se asi tedy bude moje miminko jmenovat Jasmína. 

Marcela

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková.

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny

Gaga´s pleny

Přebalujte zdravě a hravě. Úspora pro Vaši peněženku může být až 15000 Kč.

Jednoduché použití bez žehlení, atraktivní designy, výroba dle návrhů samotných maminek - to vše splňují GaGa's pleny.

Kvalita prověřená maminkami je zaručena www.gagapleny.cz.

Gaga´s pleny našim rodičkám věnují balíček v hodnotě 600 Kč.

Mamavit

GS Mamavit Prefolin® + DHA

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace 23 vitamínů, minerálů, DHA a EPA. Vysoký obsah kyseliny listové v přirozené formě (800 µg), která je doporučovaná Světovou zdravotnickou organizací.

GS Mamavit Prefolin® DHA + EPA kapsle jsou zpracované speciální technologií DHA MMV Technology®, díky které nezanechávají rybí zápach a pachuť.
Kombinace vitamínů a minerálů, byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:
  • Období plánování těhotenství
  • Období těhotenství
  • Období kojení

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

http://www.mamavit.cz | http://www.gsklub.cz/c/pro-zeny/

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA.

Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami pro péči o prsy a manuální odsávačku - Ideální balíček již při nástupu do porodnice.

  • 1x manuální odsávačka Harmony light: Oblíbená 2-fázová odsávačka mateřského mléka, která byla vytvořena na základě technologie 2-fázového systému sání.
  • 1x balení (2 ks) Chrániče bradavek: Chrání bolavé a rozpraskané bradavky před nepříjemným kontaktem s prádlem. Pomáhá tak rychjelšímu hojení.
  • 1x hojivá mast Purelan 37 g: Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek.
  • 1x vzorkové balení (4 ks) vložek do podprsenky jednorázových: poskytují vyšší savost a vstřebatelnost díky novému absorbčnímu materiálu.
  • 2 ks hojivé Hydrogelové polštářky: léčí bolestivé a popraskané bradavky. Hydrogel obsažený v polštářcích pomáhá rychleji hojit ragády, udržuje bradavky optimálně hydratované aniž by byly vlhké.
  • 1 ks žlutá "kosmetická" Medela taštička
Weledea

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů, 1x Olej na masáž hráze, 1x Mandlový krém na ruce, 1x Mandlový hydratační krém.

Motherhood

Motherhood

Značka Motherhood, dodavatel těhotenských polštářů se zdravotní certifikací, věnuje rodičkám spací pytle v hodnotě 700 Kč.

Spací pytle Motherhood rostou spolu s miminkem, lze je využít až do 1,5 roku. Délku pytle lze upravit pro miminko od 3-9 měsíců, při rozepnutí do 18 měsíců. Spací pytel je rozepínatelný po celém obvodu pro snadnou výměnu pleny během spánku.

Výrobky Motherhood vlastní atesty Oeko-Tex Standard jsou tedy vhodné pro citlivou dětskou pokožku. Více o produktech Motherhood najdete na www.motherhood.cz.

Zdravé těhotenství

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky. Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy, vlhčené ubrousky Happy, podložky Happy, fixační kalhotky, prsní a poporodní vložky Bella Mamma, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, dětskou přítulku pejsek nebo kočička a svačinový box Happy.
 
Maminky tyto produkty ihned po porodu otestují.
Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Dárky od Medely, Motherhood a Bella Bohemia - diskuze

Poradna

Dobrý večer mela bych dotaz. Ve čtvrtek jsem byla u gynekologa a zjistil mi myom o velikosti 5 cm a trochu zvětšenou delohu . Nemám děti a chtěla bych založit rodinu co se dá proti tomu dělat? Je naka možnost abych mohla otehotnet děkuji za odpověď Jana

Dobrý den,

myomy mohou i nemusí tvořit překážku v těhotenství. Záleží nejen na velikosti, ale i jejich lokalizaci atd. Více musíte daný problém řešit s Vaším gynekologem, takto se to zhodnotit nedá.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 26.02.2024, 09:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×