banner

Marcela

Milé holky, BOLky,

živě jste se zajímaly o osud Marcely se Silvinkou. Přinášíme vám proto další pozitivní zprávu.  

 

Sdílejte stránku

Jak si vede Marcela se Silvinkou? - diskuze

Je krásná..

a velká bojovnice A cvičení, jo to oni umí řvát a hysterčit, ale za zdravé dítě to utrpení stojí

To jsou skvele zpravy!

To se krasne cte!! Silvinka je nadherna,ma podobny kukuc jako nase Hani. Tak jen tak dal,moc drzim pesti

Poradna

Bartholiniho zlaza
avatar Tutus 09. 06. 2025

Dobry den. Jiz 3x jsem podstoupila operaci zanetu Bartholiniho zlazy. Leva strana po druhe operaci je uz uplne v poradku, na prave strane citim mirne zdureni, ktere neboli a asi 3 roky je beze zmen. Kazdopadne uz to znam dobre a vim, ze se to muze zmenit ze dne na den. Doporucila byste mi vyoperovani teto zlazy, abych predesla komplikavim? V zanicenem stavu, jestli si dobre vzpominam, se tato operace neda provest. Dekuji, s pozdravem Linda 46 let

Dobrý den,

ano, máte pravdu, operace se provádí ve fázi, kdy není zánět apod., v případě abscesu se provádí pouze incize a výplachy.

Štítky:

Vybraná anketa

Souhlasíte s omezením odkladů za současného zrušení přípravných tříd?

18 %
3 hlasy

82 %
14 hlasů

0 %
0 hlasů

Celkem hlasovalo 17 unikátních návštěvníků

Diskuze 0

Mohlo by vás zajímat

Knihy vysoce hodnocené odborníky i rodiči zaštiťuje matka-lékařka Jana Martincová.

Zdravé těhotenství

těhotenství
Unikátní publikace pro těhotné i šestinedělky věnující se současně zdravé výživě, zdravému vaření krok za krokem a zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu. O tom nejdůležitějším, co rozhoduje o zdraví Vašeho miminka! Zkuste to!
cena pouze u nás: 199 Kč
Zdravé těhotenství