Inzerce
Inzerce
Inzerce

Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc.

Prof. Trávník je absolventem všeobecného lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Pracoval na Ústavu histologie a embryologie Lékařské fakulty MU jako vědecký pracovník a vysokoškolský učitel, v létech 1990-1994 tento ústav vedl. Současně pracoval na I. porodnicko-gynekologické klinice FN Brno. Několik let působil na Fyziologickém ústavu MU. Od r. 2000 pracuje v nestátním zdravotnickém zařízení REPROMEDA Biology Park. Je vedoucím subkatedry klinické embryologie na IPVZ v Praze. 

Jeho hlavními obory jsou klinická embryologie a fyziologie lidské reprodukce. Je autorem 230 článků v odborných časopisech a kapitol v odborných knihách a samostatným autorem celostátní postgraduální učebnice Klinická embryologie. Vede studenty při zpracování bakalářských, diplomových a doktorských prací na lékařské a přírodovědecké fakultě MU. Je členem komise pro doktorské zkoušky na PřF MU, členem atestační komise Ministerstva zdravotnictví pro obor Klinická embryologie a členem akreditační komise MZ ČR. Působí ve výboru Sekce asistované reprodukce ČGPS JEP, je členem výboru sekce biologie reprodukce Č-S. biologické společnosti a je viceprezidentem Asociace reprodukční embryologie. 

Byl členem kolektivu, který zavedl v ČR metody asistované reprodukce a výsledkem jehož práce bylo narození prvního dítěte „ze zkumavky“ v ČR.

Inzerce

www.travnik-brno.cz

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc. - diskuze

Poradna

piercing do klitorisu

| Apolena | 22.12.2019, 18:34

Dobrý den,jestli by jste neporadili,co aplikovat na podrážděný klitoris,kde hodně visí kůže z náročného životního stylu z nakupování a práce.Mám to asi dva týdny.Mám z toho i dost velké migrény podobné slabému zánětu mozkových blan.děkuji za tip jestli krém nebo piercing nebo antibiotika nebo nějakou pomůcku.

Dobrý den, tato odpověď není v kompetenci našeho odborníka.

MUDr. Jana Martincová | Babyonline | 19.01.2020, 10:39
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce