Jak používat tejp. Jak správně tejpovat.

Návod jak správně používat tejp a jaké zásady musíte při tejpování dodržovat pro správnou aplikaci.

Jak používat tejp. Jak správně tejpovat. Jak používat tejp. Jak správně tejpovat. Jak používat tejp. Jak správně tejpovat. Jak používat tejp. Jak správně tejpovat.

Podklad tejpu utrhneme asi 10 cm od začátku. Tuto první část tejpu přiložíme a přilepíme na kůži bez tahu. V prostřední části tejpu vytvoříme maximální tah a posledních 10 cm zase přiložíme a přilepíme volně bez tahu. Pružení mezi těmi dvěma ukotveními po stranách nám poskytuje krásný prostor pro práci samotného tejpu. Nenatrhne se, nešponuje, pracuje jak má. 

Na videu spolupracovali:

Mgr. Kamila Vorlová – fyzioterapeutka a cvičenka Marcela

MUDr. Jana Martincová a Bc. Andrea Blažková, DiS. – natočení videa a zvuková stopa

Richard Martinec – úprava a střih videa

Video vzniklo za finanční podpory dotačního programu MZ “Národní program zdraví – projekty podpory zdraví“ pro rok 2017, Co na to odborník VIII.

Autor: Mgr. Kamila Vorlová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Autor: Mgr. Kamila Vorlová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jak používat tejp. Jak správně tejpovat. - diskuze

Poradna

Dobrý den, chci se zeptat, jak cvičit, pokud mohu být těhotná. Již 11 měsíců neberu antikoncepci, otěhotnění necháváme volný průběh, zatím se ale nedařilo. V poslední době (cca 2 měsíce) dost cvičím (především posilování a kardio, ale i dlouhé a svižné procházky, ...) jsou nějaké cviky, které by mohli v prvních dnech/týdnech těhotenství ublížit, ještě než zjistím, že těhotná vůbec jsem?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že těhotenství zjistí žena většinou velmi brzy, není v podstatě žádná fyzická aktivita, která by mohla do té doby těhotenství ublížit či ho nějak ovlivnit. Pokud jste na sport a fyzickou zátěž zvyklá, myslím, že není žádný problém.

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 10.03.2018, 09:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce