Inzerce
Inzerce
Inzerce

Těhotenské focení pod vodou

Jak si uchovat vzpomínky na období těhotenství?

Každá nastávající maminka s rostoucím bříškem určitě přemýšlí, jakým způsobem si chce uchovat vzpomínky na toto krásné období a pečlivě si vybírá fotografa pro své těhotenské fotky. 

Většina z nás se pravděpodobně rozhodne pro ověřené ateliéry s různými rekvizitami nebo při vhodném počasí pro portréty v přírodě a to jak s partnerem a dětmi, tak třeba i se svými domácími mazlíčky. 

Hledala jsem něco výjimečného a nezapomenutelného

Já ale chtěla něco úplně jiného, než jsem už tolikrát viděla u svých přátel. Něco výjimečného a nezapomenutelného. A to se mi nakonec podařilo najít.

Na fotografku a vášnivou potápěčku Lucku Drlíkovou jsem narazila na Instagramu a poté, co jsem viděla, jak profesionálně fotí pod vodou těhulky, bez váhání jsem se rozhodla si u ní focení s dostatečným předstihem zamluvit. Najdete ji na waterlanddreams.com.

Inzerce

Jak probíhalo focení v Aquapalace?

Focení probíhalo v pražském Aquapalace, kde jsme měli rezervovaný bazén jen pro nás a součástí unikátního balíčku focení pod vodou bylo i líčení a zapůjčení nádherně zdobených šatů všech různých barev a provedení, které si Lucka sama ručně šije. 

Koordinace pohybů pod vodou nebyla zrovna jednoduchá

Dokázala bych si představit zkoušet si tam její úžasné šaty klidně celý den, ale na to samozřejmě nebyl čas a tak jsem se hned po zkrášlení vrhla trénovat pohyb pod vodou, který zdaleka nebyl tak jednoduchý, jak by se zpočátku mohlo zdát. 

Inzerce

Nejenom že jsem musela po potopení vydechnout vzduch, otevřít oči a pokud možno se ještě usmívat, ale zároveň si během těch pár sekund držet bříško a hlídat šaty tak, aby neplavaly, kam neměly. A co se týče mých dlouhých vlasů, tak ty se pod vodou také nechovaly zrovna poslušně. :-)

Inzerce

Po tom co můj pud sebezáchovy asi po půl hodině konečně pochopil, že se s otevřenou pusou opravdu neutopím, za mnou do vody vlezl přítel a naprosto s přehledem se potápěl i do takové hloubky, aby mi mohl dát polibek na bříško, aniž by se na rozdíl ode mě několikrát napil vody. :-D

Inzerce

Krásný pocit souznění a lásky

Od chvíle, kdy mě začal ve vodě hřát svým tělem, jsem si začala být jistá každým svým pohybem, zapomněla na osvětlovačku i fotografku a začala si užívat ten neskutečně krásný pocit souznění a lásky.

Výsledek opravdu stojí za to

Pro mnohé z vás, které se pod vodou necítíte zrovna jako ryba ve vodě, je teď možná nepředstavitelné, že byste se měla pod vodou chovat přirozeně, usmívat se do fotoaparátu, který vidíte rozmazaně a zároveň se nesnažit po každém vynoření vyhnat vodu z dokonale nalíčených očí, ale věřte mi, že to po chvilce zkoušení zvládne každý a výsledek opravdu stojí za to. Až si pak svůj kouzelný portrét pověsíte doma na zeď a všechny návštěvy ho budou se zájmem obdivovat, zatetelíte se blahem, pyšně se na obraz podíváte a nebudete ani na okamžik litovat.

Všem doporučuji si tento zážitek dopřát! 

Jitka

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Těhotenské focení pod vodou - diskuze

Poradna

Diastaza v těhotenství

| Vlasna | 25.02.2021, 10:35

Dobrý den, zde na webu jsem našla typy na cvičení na diastazu během prvního a druhého trimestru a řada bych se zeptala, zda je možné toto cvičit i ve třetím trimestru, pokud je těhotenství bez komplikací. Dekuji

Dobrý den, ve třetím trimestru je vhodné fyzické zátěže ubírat a tomuto druhu cvičení se věnovat lépe až po porodu. Hezký den

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 28.02.2021, 16:58
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×