Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2017/2018: Maminky obdržely dárky od sponzorů

Úspěšný seriál „Rodíme společně s BOL“ pokračuje! Maminky minulý týden obdžely část dárků od sponzorů Rodíme ONLINE 2017/2018. Balíček obsahoval balíček od Gaga´s pleny (1x deka 2v1, 1x plena all in one, 1x malý nepromokavý pytlík, 2x bambusový ubrousek), 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA + 1 balení Noball, balíček Weleda (1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy), knihu Zdravé těhotenství a Jak děti přicházejí na svět, mexický hudební přívěsek Bola.

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2017/2018:

Gaga´s pleny
Bella Happy
GS Mamavit
Weleda
Medela
Zdravé těhotenství
Carriwell
Babylonia
Zdravé těhotenství
 

Které maminky se projektu účastní?

Katka E. Těhulka Klára Milana Jitka
     

Katka E. (11. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Zdravím maminky, 

tak už máme za sebou další týden a můžu říct, že už máme nevolnosti za sebou a teď přichází ta lepší část. I únava přešla, takže jsme přežili první měsíce. Uvidíme, co se bude dít dále. 

Přišel balíček od sponzorů

Tento týden se toho moc neudálo, přišel mi balíček od sponzorů Rodíme.

Jsem nadšená, že mi v balíčku přišli i vitamíny GS Mamavit, které mi hodně pomáhají i díky té únavě.

Zkušenost s látkovými plenkami zatím nemám, olej na strie jsem již vyzkoušela

V balíčku dále byli látkové plenky, které mě zaujali, protože nemám zkušenosti s látkovymi plenkami. Hnedka jsme vyzkoušeli olejíček na těhotenské strie, za což jsem moc vděčná, protože u Sabči jsem nic nepoužívala, tak je to pro mě změna. Za čajík od Weledy, který byl v balíčku také, jsem velmi ráda, protože se mi stalo, že jsem moc mléka minule neměla, takže mi to určitě pomůže a bude to lepší :-). 

Inzerce

Knížky a recepty mám moc ráda

Z knížek jsem byla moc nadšená, protože mám ráda knížky a ještě víc recepty. Sabinka mi hnedka zabavila podložku a přikryla si tím panenky a podložky jsou v kočárku také. A přívěsek mi ještě leží na poště, protože jsem ještě nestihla dojít na poštu nebo je ve schránce. Musím to honem zjistit.

Jinak jsem moc nadšená, že jsme dostaly tyto dárečky. 

Inzerce

Už se moc těším na další. Moc děkuji.

Čeká nás velký ultrazvuk

Teď nás čeká velký ultrazvuk ve 12. týdnu a tam se snad už dozvíme pohlaví miminka. Jsem hodně zvědavá, co to bude, protože bych už ráda nakupovala oblečky. Jak budu mít fotečky miminka, tak pošlu.

Inzerce

Těším se na vás!

Vaše Káťa E.

 

Katka (15. týden těhotenství, čeká první miminko)

Hezký den, 

ještě včera jsem si myslela, že nebudu mít o čem psát... A ona změna....

Nachlazení jsem chytla od manžela

Od neděle večer je David pěkně nachlazený, začalo mu to bolestí v krku a pak se přidal kašel  a rýma... Doufala jsem, že to od něho nechytím. Pro jistotu spal v pokoji pro hosty, aby mě co nejvíce ochránil. Bohužel ve středu začalo bolet v krku i mě... Nasadila jsem hned domácí léčbu, kloktání hřebíčku a začala jsem si stříkat do krku vodu se stříbrem od společnosti Coral – Silver-Max Care, naprostá bomba, mohou to těhotné a strašně mi to pomohlo. V pátek jsem byla už lepší, takže super. Manžel ještě stále posmrkává a pokašlává, ale už je to také mnohem lepší.

Z balíčku s dárečky jsem nadšená

Hned v pondělí dorazila první vázka dárečků. Jsem nadšená! Vtipné je, že když jsem odpověděla na „nábor čerstvých rodiček“ na Babyonline, tak jsem o žádných dárečcích nevěděla. Šla jsem do toho, abych ostatním maminkám zprostředkovala své pocity, a upřímně jsem si říkala, že jednou to bude hezký deníček pro naše dítě. 

Nejvíce mě zaujala látková plena od Gaga´s plen

Nejvíc mě zaujala látková plenka all in one, proč? Všude slyšíme o ekologii a o tom, jak jsou jednorázové plenky nezdravé atd. Tak mě zajímalo, jak ve skutečnosti vypadají a jak fungují. A je to neuvěřitelné. Máme žirafí. :-D K tomu od stejné značky GaGa’s pleny dorazila ještě deka 2v1, 2x bambusový ubrousek a nepromokavý pytlík.

Olej na strie od Weledy jsem již vyzkoušela

Dále razily různé oleje a čaj pro kojící ženy od značky Weleda. Manžel, jako každý chlap se těší na olejíček na masáž hráze, já upřímně hlavně na pěstící olej na strie, již jsem jej vyzkoušela a je moc příjemný. ;-)

Vitamíny GS Mamavit jsem brala již před otěhotněním

A pak dorazily vitamíny GS Mamavit Prefolin® DHA + EPA kapsle. Tyto vitamíny již beru nějaký čas a brala jsem je již před otěhotněním, takže jsem za ně moc ráda, nemusím se teď pár týdnů starat o jejich nákup. :_) Což je super. 

Knížky se budou hodit jak mě, tak i miminku v budoucnu

Dalším dárkem jsou dvě knížky, „Jak děti přicházejí na svět“ – tu jsem už přečetla, je opravdu zajímavá a musím říct, že některá přirovnání a postřehy by mě nenapadly. Bude se hodit až se prcek bude ptát, jak přišel/a na svět. A druhá „Zdravé těhotenství“, která je o zdravé výživě a vaření a také o cvičení v době těhotenství.

Trisomy test

Minulý týden na prvotrimestrálním screeningu nám byla paní doktorkou sdělena informace, že bych měla kvůli věku, podstoupit odběr plodové vody, nicméně samozřejmě mě upozornila, že se jedná o invazivní metodu, která sebou nese určitá rizika, a proto mi ji nedoporučila. Zároveň mě informovala o možnosti stejné diagnostiky pomocí neinvazivního vyšetření mé krve. Bohužel tento test nehradí české zdravotní pojišťovny a je dost drahý. Máme si to rozmyslet a dát vědět. Nejdříve na základě výborných výsledů z ultrazvuku jsme si řekli, že to je zbytečné a že peníze radši investujeme do zařizování pokojíčku. Nicméně poté mě přátelé, zdravotníci, přesvědčili, že na to mám jít, že peníze za zdravé miminko stojí, že je to jistota. Tak jsem se hned v úterý objednala a ve středu ráno jsem šla na krev. Výsledky budou v pátek nebo další pondělí. Tak držte palce, ale jsme si jistí, že bude vše v pořádku. :-)

Mexický hudební přívěšek Bola

Ve čtvrtek dorazil další dáreček, mexický přívěsek Bola. Jsem z něj nadšená, vydává úžasný zvuk a je krásný. Věřím, že naše miminko ho bude milovat a bude si ten zvuk užívat tak jako já. 

Výlet do Prahy na oběd

Čtvrtek a pátek se nesl v duchu doléčení mého slabého nachlazení a odpočívání na gauči. V sobotu jsme si s manželem dojeli do Prahy na oběd a trošku se vyvětrat z domova. Potřebovali jsme to. Večer šel David s kamarády na panáčka, jeden má termín porodu 4 dny před námi, tak to museli oslavit. :-)

Nedělní vichřice

Tak bohužel ani nám se šílená vichřice nevyhnula. Těšili jsme se, jak si přispíme... Ale ono ne. Již před osmou ráno nás probudily šílené rány. Vstala jsem a šla se podívat z okna. Říkala jsem si, že to je jen markýza ze zimní zahrady a znovu jsem si lehla, ale za minutu jsem byla zase na nohou. To už vstal i David a že se jde podívat ven. Já koukala z okna a najednou vidím, jak něco letí okolo baráku. Bohužel naše nová střecha – šindel, začala lítat ze střechy. Byť celkem dost důkladně přibité, ale prostě kus byl pryč. Pak přišel David, že část střechy je na zemi, že šindel lítá dolů jako papír. Běžela jsem dolů k rodičům, prý co se děje a já, že nám lítá šindel ze střechy. Táta vylítl a šel také ven, já se rozbrečela, asi ne jen díky hormonům, ale i zoufalstvím. Konečně dokončená stavba a nám odlítá šindel. Do 10 hodin byla všechna šindel z nové části střechy dole. Nebylo sluníčko a tak se nepřipekla a jen hřebíky tak silný vítr neudržely. Naštěstí hřebíky zůstaly ve střeše a tím pádem se neporušila lepenka a do baráku nám nezatíká, ale i tak, další peníze a starosti a práce navíc.

Pevně věřím, že všichni jste tu šílenou neděli přečkali bez újmy na zdraví a na majetku!

Budu se na vás těšit příště,

Katka

Klára (23. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahoj,

hlásím se vám opět po týdnu a moc vás zdravím! :-)

Město čte knihu

V pondělí na Natálku ve školce čekalo překvapení. Ve skříňce našla plyšového pejska, kterého jí půjčila její kamarádka, uměl štěkat a ťapat. Od té doby si ještě víc přeje živého pejska od Ježíška. Škoda, že jí ho nemůžeme dát. Taky v rámci projektu "Město čte knihu" jsme do školky přinesly knížku, kterou jsem Natálce před spinkáním předčítala a ona měla za úkol dětem říct, o čem ta knížka byla. Na konci roku pak největší čtenáři dostanou nějakou odměnu.

Na kontrole se zjistilo, že se mi zkracuje děložní hrdlo

V úterý jsem byla u gynekologa a zjistil, že se mi mírně zkracuje děložní hrdlo a v závislosti k tomu, jak jsem krvácela (o tom jsem psala dřív), si mě pozval další týden na kontrolu. Doporučil mi, abych polehávala a nezvedala nic těžkého. Taky mi řekl, ať beru koňskou dávku hořčíku - 6 tabletek denně a ještě jsem měla opět problém s výtokem, takže mi nasadil globule. Jsem zvědavá, jak dopadnu na kontrole, protože jsem moc neodpočívala a ještě mě začalo dost bolet břicho i porodní cesty, asi jsem fakt měla více odpočívat, kurňa! 

Přibrala jsem zatím jen 3 kg

Od začátku těhotenství jsem přibrala 3 kg, takže jsem skoro na stejné váze jako před porodem Natálky. Snad nepřiberu stejně jak u malé 20 kg. To bych se neunesla, už teď s tím mám velké problémy.

Screening ve druhém trimestru potvrdil kluka

Ve středu jsme celá rodinka jeli do Olomouce na screening ve druhém trimestru. Míra a Natálka byli hodně vykulení z ultrazvuku miminka, ale líbilo se jim to. Jen ten ultrazvuk byl spíš jak rentgen a byl to hodně zvláštní pohled do tělíčka miminka a na všechny jeho orgány. Ta technika je fakt neskutečná! Všechny orgány miminka jsou v pořádku, i všechno, co doktoři kontrolovali. Taky nám doktor potvrdil, že čekáme kluka. A fotku z ultrazvuku už asi fakt mít nebudeme, co se dá dělat.

Během týdne došli moc krásné dárky od sponzorů

Moc bych chtěla v tomto deníčku poděkovat jak redakci za obstarání sponzorů, tak i dárků pro nás a taky všem sponzorům, co nás rádi obdarovali! :-) 

Podle knihy Zdravé těhotenství jsem začala již vařit

V prvním balíku, co došel na začátku týdne, jsem našla dvě krásné knížky od vydavatelství Babyonline. Jedná se o knížky: Jak děti přicházejí na svět, kterou jsem ocenila a budu oceňovat i nadále při vysvětlování toho, jak se k nám dostane miminko, mojí dcerce Natálce a dále Zdravé těhotenství, podle které už jsem začala vařit, už jen při pohledu na báječné recepty v této knížce jsem dostala okamžitě chuť něco vyzkoušet. Kniha Zdravé těhotenství není jen o receptech, ale i o cvičení v těhotenství a celkové pohodě budoucí maminky, což se u mě bude hodit a vše z knihy využiji. Taky od Babyonline došly dvě užitečné brožurky – 20x o těhotenství a 20x péče o dítě. 

Plenku all in one od Gaga´s plen si ještě dle zkušeností dokoupím

Dalším sponzorem jsou Gaga´s pleny a v balíku od nich došla krásně barevná dečka, nepromokavý sáček na použité plenky, dva bambusové ubrousky a ještě super plenka all in one, kterou určitě využiji třeba na noc a k doktorům. Až uvidím, jak bude miminku sedět, tak bych dokoupila i další z jejich kolekce. 

 

Krémem na strie od Weledy se již mažu a krásně voní

Společnost Weleda do balíku vložila oleje - na strie, na masáž hráze, další na prsa a čaj pro kojící. Natálku jsem nekojila, takže tento poslední olej budu určitě potřebovat a už se těším na jeho používání. Všechny tyto olejíky i čaj využiji až později, teda až na ten na ty strie, s tím už se mažu a moc krásně a příjemně voní.

GS Mamavit již pravidelně užívám

A v neposlední řadě nám balíček obohatila společnost GS, která darovala tři balení GS Mamavit Prefolin + DHA, které už jsem začala brát a tabletky Noball, které regulují tvorbu střevních plynů, se budou také hodit. :-) 

Hudební přívěsek Bola nosím od prvního dne

Ke konci týdne dorazil další balíček, ve kterém byl přívěsek Bola od sponzora Carriwell. Přívěsek je moc krásný, můj je červený se zlatým srdíčkem a nosím ho od té doby, co mi došel, každý den. Uvidím, jak bude působit na miminko. Když jsem vyzvedávala Natálku ze školky, tak se mě ptala, kde mám přívěšek pro ni. :-D 

Ze všech dárků jsem víc jak nadšená a ještě jednou za všechno moc děkuji!

Oslava babiččiných narozenin

V pátek jsem s Natálkou jela k rodičům, kde jsem měla za úkol připravit buchtu na oslavu narozenin.

V sobotu nás čekala oslava narozenin mojí babičky. Natálka se vyblbla s tetičkami, co na oslavě byly. V neděli jsem pak už potřebovala po uvaření obědu hodně odpočívat, bolela mě dost i záda a celkově jsem se moc dobře necítila.

Mějte se krásně a loučím se!

Klára

Milana (26. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahoj,

minulý týden jsme se vypravily s Emmou vlakem za mými rodiči. Je to 3 hodinová cesta, takže jsem přirozeně byla připravená na vše, nabalená svačinkami, hračkami, knížkami a tabletem s Krtečkem. Svěřily jsme se do rukou Českých drah, a ačkoliv jejich vlaky mají k baby friendly prostředí ještě hodně daleko, nějak jsme tu cestu zvládly. :) Naši mi s Emmou hodně pomohli a brácha taky, takže jsem si v rámci možností mohla celkem odpočinout, za což začínám být v tomto těhotenství vděčnější a vděčnější!

Na balík s dárky od sponzorů jsme se vrhly s vervou

Ještě než jsme ale odjely, přišel první balík sponzorských darů! S Emmulí jsme se na krabici vrhly s vervou a rychle zmapovaly, co v ní je. Nejsem žádný aranžér a focení probíhalo za Emminy asistence, takže za fotky se omlouvám. Musím ale říct, že jsem obsah balíčku shledala velmi užitečným.  

S GS Mamavit mám perfektní zkušenost z prvního těhotenství

GS Mamavit jsem brala už v předchozím těhotenství a při kojení a mám s ním perfektní zkušenost. Podpořil moji  zásobu železa  ke konci  těhotenství, takže  jsem se nakonec  dostala z těžké  anémie. Teď na něj spoléhám, co se  hořčíku  týče.  Jediné, co bych  mu vytkla, je velikost tablet, které je někdy těžké spolknout naráz.

Balíček kapslí Noball mě upřímně pobavil a ačkoli jsem ráda, že něco takového mám doma pro strýčka příhodu, jsem taky ráda, že to momentálně nepotřebuji. :D

Na krém na strie od Weledy jsem zvědavá

Weleda je dost známá kosmetika a pořád mi ji v souvislosti s dítětem někdo doporučuje.

V prvním těhotenství jsem házela očkem po oleji na strie, ale nakonec jsem zvolila jiné řešení (ne, že by bylo efektivní, ke striím mám genetické předpoklady, takže nepomohlo ani každodenní promašťování).

Na tenhle jsem ale zvědavá, jestli efekt bude jiný - minimálně doufám, že pomůže při hojení. A když ne, aspoň krásně voní. :D

Čaj pro kojící je must-have

Osobní zkušenost mám už s měsíčkovým přípravkem do koupele a v nejbližší době si chci koupit i Weleda dětský krém. Co se darovaných zbylých dvou olejů týče, zůstávám ohledně jejich užití rozpačitá a moc se do něj nehrnu.

Kdyby se ale cokoli změnilo, dám vědět v budoucích zápisech. :)

Čaj pro kojící matky je samozřejmě must-have, takže schovávám na dobu, kdy se mi o černém čaji bude moci jen zdát!

Design od Gaga´s plen je krásný a deku mi již zabavila Ema

Další část darů poslali z Gaga´s plen a to jsme si s Emmou fakt užily. :D Em si hned přivlastnila dečku, zabalila se do ní a ukazovala na jednotlivé sovičky.

Design je opravdu krásný a fleecový vnitřek příjemně hřejivý; tuhle záležitost už hojně využívám s Em, která se s ní jen tak nerozloučí. Na juniora teda zbývají bambusové utěrky. :D

Látkování jsem nepropadla a z mnoha důvodů ani nehodlám, takže do nádherné pleny all-in-one jsme zatím přebalily Emmina plyšového králíka. Ale vypadá v ní spokojeně. :)

Z knihy mě zaujaly recepty pro těhotné 

Knihy Zdravé těhotenství a Jak děti přicházejí na svět zatím získaly místo na konferenčním stolku v obýváku, celé jsem si je zatím neprošla. Nedělejte si iluze, že s 15měsíčním dítětem mám čas na čtení. :D Nicméně v té první mě zaujaly některé recepty pro těhotné, takže ji možná přesunu do kuchyně a budu do ní nahlížet častěji.

Těším se na přívěsek Bola

Hrozně se těším na přívěsek Bola, který nestihl před naším odjezdem přijít, ale hned jak to půjde, si pro něj půjdu na poštu! Co si o něm myslím a jak se mi osvědčil, napíšu po otestování za týden 

Milana

Jitka (29. týden těhotenství, čeká třetí miminko)

Ahojky babyonliňačky,

další týden utekl jako voda.

Jak se cítím

Jak jsem avizovala už minulý týden, tak začátek minulého týdne opravdu nebyl nic moc. Pondělní dopoledne jsem proležela a prospala, tak strašně se mi motala hlava, že jiná poloha než vleže prostě nebyla možná. Manžel dojel z práce brzo, tak dojel pro kluky a odpoledne už se to trošku zlepšilo. Kluci šli na box a my dojeli mezitím na veterinu na druhé očkování se Sofinou a nakoupit na povíkendové doplnění prázdné ledničky. Úterý dopoledne bylo podobné jako to pondělní, takže jsem fakt nebyla schopná udělat skoro nic, až po obědě jsem se zase trošku zmátořila a poklidila, ale i tak bylo venku škaredě, tak jsme lenošili u telky a kluci hráli na xboxech. :)

Žádné vyšetření ani kontroly jsem neměla

Minulý týden jsem neměla žádné vyšetření ani kontroly, takže jsem nemusela nikam jezdit a byla jsem si v klidu doma a dělala si, co potřebuji.

Vše z balíčku od sponzorů Rodíme využiji

A copak na mě nečekalo za překvapení na poště, došel první balíček od Babyonline – sponzorů Rodíme. Spíš balík, než balíček, tak jsme ho hned otevřeli a pečlivě prozkoumali. Je tam spousta věcí, vitamínky pro těhotné, čaj pro kojící matky, super olejíčky od Weledy na strie a masáže. Ten na strie jsme hned vyzkoušeli, tedy manžel masíroval. :) A krásně voní. Dále byla v balíčku krásná deka, nepromokavý sáček, dvě takové malé žínky na obličej a kalhotky na látkové plenky. Knížka Zdravé těhotenství a také knížka Jak děti přicházejí na svět bez cenzury. V rychlosti jsem ji prolistovala a je to opravdu bez cenzury, asi ji zkusíme dát přečíst staršímu synovi, co na to bude říkat. :) Prostě super balíček a vše z toho určitě využiji.

Ještě měl přijít další balíček, ale protože jsem ve středu odjížděla až do neděle pryč, tak na mě bude čekat balíček na poště, takže bude až v dalším deníčku. Už se těším. :)

Podzimní prázdniny jsme prožili v Jičíně u rodičů

Podzimní prázdniny, huráááá. Ve středu ráno jsem pobalila věci sobě a klukům, ještě jsem dojela zalepit defekt na gumě, kterou už jsem déle odkládala a jak přijeli kluci ze školy a připravili jsme na příští týden do školy, tak jsme vyrazili směr Jičín se zastávkou v Hradci Králové. Tam se kluci ve Futuru povozili na dinosaurech, kteří tam jsou teď v říjnu vystavení a samozřejmě jsme zašli i na svačinku. Měla jsem domluvenou schůzku s paní, která prodávala kočárek, tak jsme tam zajeli a mám z něho velikou radost. Je po jedné holčičce, jezděný jen ve městě za super cenu. Krásná trojkombinace pro naši berušku. Fotku si nechám ještě chvilku v utajení. :) K našim jsme dorazili navečer, tak jsem si dali pozdní obídek od mamky a vybalila jsem věci. Kluci, ti už byli od Hradce natěšení, jezdí sem moc rádi, jen na prd, že je to tak daleko. :(

Od kamarádky jsem odvážela plný kufr oblečení

Ve čtvrtek jsem byla u kamarádky, která má dvojčátka a nechává mi po holčičce oblečení a věci, které už nepotřebují. Tak jsme si dali kávičku a já si odvážela zase plný kufr oblečení na holčičku, vaničku se stojánkem a hračky do kočárku. Takže teď už takové ty základní věci mám všechny  a můžu už jen dokupovat po částech v drogerii a lékárně, plínky atd. Ještě toho bude dost :)

Oslava narozenin a příprava kočárku

V pátek jsme dojeli s mamkou pro dortík, protože 28. 10. má náš Ládík deset let, takže jednu oslavičku má tady a druhá ho čeká za týden doma. Celý den propršelo, tak jsem si poumývala kočárek, taťka mi ho seřídil, promazal a poutahoval, aby byl úplně jako nový a je opravdu TOP. Doma jsem si k němu už pomalu doladila obag na kočárek, ten mu bude slušet :). Už chybí jen rukávník na madlo na zimu a chtěla bych teplejší fusak.

V sobotu byl Ládík vzhůru brzo a už se nemohl dočkat, až sfoukne svíčky na dortíku a dostane nějaký dáreček. Venku je zase škaredě, tak jsme stejně doma. Odpoledne jsme nachystali dort, dárečky a spokojenost byla veliká.

Z důvodu špatného počasí nám vypadl proud

V neděli jsme nachystali věci do kufru, abych si už vše odvezla domů, nabalila jsem si batoh a vyráželi jsme domů už v devět ráno. Nešel proud, tak nám ani mamka nemohla uvařit její dobrou omáčku a kolínka, kterou si David vykňučel a počasí připomínalo konec světa. Nevypadalo to, že by se to mohlo zlepšit, tak jsme radši vyrazili brzo a jeli jsme pomalu. Navíc určitě vyrazí na silnice sváteční řidiči. :) Doma jsem si vybalila, poklidila a taky nám blbne proud, tak sedíme u karet a stolních her :).

Manžel je myslivec

Manžel ten zůstával doma, musel do práce a v sobotu byl na naháňce, asi jsem zapomněla zmínit, že mimo jiné se věnuje i myslivosti, tak sem tam jde na nějaký hon nebo naháňku.

Mějte se,

Jitka

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.

Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček v hodnotě 1 000 Kč s produkty pro pohodlné přebalování:

 • 1x deka 2v1: Nepromokavá vrstva a hřejivý fleece ochrání Vaše miminko při nepřízni počasí i poslouží jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
Více na www.gagapleny.cz.
Zdravé těhotenství

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Plenky Happy získali letos ocenění Volba spotřebitelů – nejlepší novinka 2017!
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, vlhčené ubrousky Happy s vitamínem E a allantoinem á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Mamavit

GS Mamavit Prefolin® + DHA

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace 23 vitamínů, minerálů, DHA a EPA. Vysoký obsah kyseliny listové v přirozené formě (800 µg), která je doporučovaná Světovou zdravotnickou organizací.

GS Mamavit Prefolin® DHA + EPA kapsle jsou zpracované speciální technologií DHA MMV Technology®, díky které nezanechávají rybí zápach a pachuť.
Kombinace vitamínů a minerálů, byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:
 • Období plánování těhotenství
 • Období těhotenství
 • Období kojení

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

Nyní máte možnost získat GS Mamavit se slevou či zcela zdarma díky preventivním programům zdravotních pojišťoven – více informací na www.mamavit.cz

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA.

Weledea

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy.

Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami pro péči o prsy a manuální odsávačku - Ideální balíček již při nástupu do porodnice.

 • 1x manuální odsávačka Harmony light: Oblíbená 2-fázová odsávačka mateřského mléka, která byla vytvořena na základě technologie 2-fázového systému sání.
 • 1x balení (2 ks) Chrániče bradavek: Chrání bolavé a rozpraskané bradavky před nepříjemným kontaktem s prádlem. Pomáhá tak rychjelšímu hojení.
 • 1x hojivá mast Purelan 37 g: Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek.
 • 1x vzorkové balení (4 ks) vložek do podprsenky jednorázových: poskytují vyšší savost a vstřebatelnost díky novému absorbčnímu materiálu.
 • 2 ks hojivé Hydrogelové polštářky: léčí bolestivé a popraskané bradavky. Hydrogel obsažený v polštářcích pomáhá rychleji hojit ragády, udržuje bradavky optimálně hydratované aniž by byly vlhké.
 • 1 ks žlutá "kosmetická" Medela taštička
Motherhood

Carriwell

Tým odborníků firmy Carriwell v Dánsku ve spolupráci s porodníky a porodními asistentkami navrhuje kvalitní a velmi pohodlné těhotenské a mateřské spodní prádlo tak, aby nastávající maminky vypadaly a cítily se krásně po celou dobu těhotenství a následně i v období kojení.

Více informací najdete na www.carriwell.cz

Jako dárek jsme vybrali naši nejnovější kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire® . Podprsenka je navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy. Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí větší podporu a krásný tvar, aniž by byly omezeny základní vlastnosti.

Babylonia

Belgická společnost Babylonia vyrábí nosítka a šátky na nošení dětí ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě a to v rámci programu Fair Trade. Děti mohou být nošeny v šátcích Babylonia již od narození. Šátky Babylonia nabízí přirozený komfort a bezpečí pro Vás i Vaše dítě.
 
Další informace o produktech značky Babylonia najdete na www.carriwell.cz.
 
Jako dárek obdrží maminka originální mexický hudební přívěšek Bola, který společnost Babylonia také nabízí. Jedná se o šperk pro těhotné ženy. Magické a příjemné zvuky boly uklidňují miminko během celého těhotenství. Neobyčejné zvonění boly vzniká pohybem nebo chůzí ženy.
Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.
Zdravé těhotenství

Jak děti přicházejí na svět

... a knížku sexuální výchovy pro nejmenší děti a možná i některé tatínky, aby věděli, jak k tomu dojde, že příjde na svět sourozenec.

Knížka Jak děti přicházejí na svět poskytuje odpovědi na první otázky dítěte nejen o sexu:
 
 • jednoduše
 • pravdivě
 • moderně
 • podle skutečného rozhovoru s dětmi ve věku 2-5 let
 • s láskou!
 
Kniha je vhodná pro děti od 2 do 10 let (nejlépe 2-5 let).

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Maminky obdržely dárky od sponzorů - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×