Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2015: Silvia poprvé jako lektorka těhotenského cvičení

Které maminky se projektu účastní? 


Které společnosti věnují maminkám užitečné přípravky a potřeby pro miminka?

Feminella Hereditum Rotarix
GS Mamavit Pink or Blue Synflorix

Jasko (24. týden těhotenství, čeká třetí miminko)

Ahoj holky BOLky,

tento týden bohužel deníček ještě nemohu poslat, protože nám zatím doma nejde internet. Ozvu se, jakmile to půjde.

Inzerce

Jana

Silvia (31. týden těhotenství, prvorodička, termín porodu září)

Milé holky Bolky,

vedra nám trochu ustoupila i párkrát zapršelo, a tak se pročistil alespoň trochu vzdoušek. Týden jsem tedy měla pracovní. Pracovních týdnů moc mít již nebudu, vlastně už jenom 2 týdny jelikož mám v plánu nastoupit 1. srpna na mateřskou dovolenou, doufám tak, že mi paní doktorka termín příští týden odsouhlasí. Dle informací se nastupuje 8-6 týden před porodem, což by mi vycházelo. Stále si, ale neuvědomuji pořádně, co se vlastně děje.  Jsem sama zvědavá, jak si zvyknu. Nikdy jsem se doma nezdržovala, vždy jsem někde lítala, takže to pro mne bude obrovská změna, ale změna je život, ne?

Inzerce

Lektorka těhotenského cvičení

Krom celého pracovního týdne jsem měla začátkem týdne svůj první záskok jako lektor, hodinu těhotenského cvičení ve Fitness Blue Gym. Před hodinou jsem byla trochu nervózní, ale během hodiny ze mne nervozita odpadla, když jsem spatřila úsměvy na ostatních maminkách. Všechny byly moc šikovné. Na začátku hodiny jsem vysvětlila správné držení těla a dýchání. Druhou část jsem se zaměřila na cviky na míčích, ve třetí části jsme posilovaly s činkami, posilování bicepsu, tricepsu, mezilopatkových svalů, prsních svalů. Čtvrtou část jsme prováděly cviky na podložce na šikmé břišní svaly a celkově nohy. A poslední část byla věnována relaxaci při hudbě tlukotu srdce, kterou jsem se nechala inspirovat na hodinách, když jsem sama byla v roli cvičící maminky a ne lektorky. Za 14 dní mne čeká další záskok, na který se moc těším.

Naše plány s pejskem

Náš pejsek Aruška nám začala hárat. Bylo na čase, čekali jsme to každým týdnem a už jsme trochu začínali být nervózní, co se děje, aby vše bylo v pořádku. A naštěstí bylo. Plánujeme za rok Arušku nechat připustit. Na bonitaci byla moje mamka již dávno a Aruška dostala dobré hodnocení,  uchovnili ji, což znamená, že ji můžeme nechat připustit a mít štěňátka, aniž bychom se museli bát, že by štěňátka měla nějaké vrozené vady, které by se přenášely dál a tak se rasa kazila či v horším případě se stává, že štěňátko prodáte a novému majiteli umře během pár týdnů, načež se zjistí, že umřelo právě kvůli nějaké vadě, kterou prodejce neřešil, protože sám moc dobře věděl, že neměl zkoušky pro uchovnění a bylo mu to naprosto jedno, takoví lidé se starají pouze o výdělek, tzv. množírny, ty jsou hrozně kruté a měli by se všechny do jedné zavřít.  Jsme zastánci papírových pejsků pro jejich následné uchovnění pokud je vše ok a dále tak v pokračování rasy. Jednu naši PP kníračku jsme i my nenechali uchovnit i přesto, že neměla velké vady, a byla by uchověna, ale neviděli jsme u ní žádné známky mateřského pudu, a tak jsme si řekli, že to tak prostě zůstane. Pro Arušku zřejmě máme vybráno. Pes má výborné hodnocení, je černo-bílý a také je z pracovní linie jako Aruška. Pokud se zadaří, tak nám budou krásná štěňátka za rok běhat na dvorku a doma bude pořádně veselo.

Rodíme ONLINE 2015

Jak se daří malé?  

Zřejmě velice dobře. Malá mne začíná čím dál více kopat, vypadá to, že se začínáme pomalu, ale jistě otáčet. Vždy když na ní jedna z babiček promlouvá a chce cítit její pohyby, tak malá jak na potvoru dělá, že tam vůbec není.  Jen co si ji přestanou všímat, tak se pohne nebo kopne. A to mne vždy velice pobaví. Ráda slyší tatínkův hlas, moc pěkně se v bříšku pohybuje, když s ní mluví, bude to tatínkova holčička. 

Jak se daří mně?

Co se mého zdravotního stavu týče, tak se mi dýchá zatím dobře, pálení žáhy nemívám pravidelně, nebo jsem si zvykla a proto to tolik nevnímám. Záda jsou už na tom hůře, začínají mne pobolívat i při skládání prádla do šatníku, umývání nádobí a uklízení. Jsem čím dál více pomalejší, nemotornější a narážím bříškem do věcí, do kterých jsem předtím nenarážela, je to vtipné.

Těším se už na příští týden, ve kterém jsme objednány na velký ultrazvuk, kde se dozvíme, jak nám pěkně princezna roste, kolik má zhruba kilo a jak se jí daří.

Inzerce
Podle deníčků maminek zpracovala Naďa Barochová.

Jaké produkty sponzoři vyrábějí a co rodičkám věnují?

Gaga´s pleny

Přebalujte zdravě a hravě. Úspora pro Vaši peněženku může být až 15000 Kč.

Kvalita prověřená maminkami je zaručena. www.gagapleny.cz.

Gaga´s pleny našim rodičkám věnují balíček v hodnotě 600 Kč.

Feminella Hereditum

Feminella Hereditum obsahuje speciální lactobacilární kmen Lactobacillus fermentum Lc40 izolovaný přímo z mateřského mléka (látka tělu vlastní). Tyto organismy zajišťují první osídlení střev kojence a zdravou střevní mikroflóru důležitou pro vývoj imunitního systému. Lactobacillus fermentum Lc40 po užití kapsle Feminelly Hereditum matkou prostupuje ze střev matky do mateřského mléka a podporuje proces kojení přirozenou cestou. Feminella Hereditum je doplněk stravy.

Každé rodičce věnujeme 3 balení Feminelly Hereditum.

GS Mamavit

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminu, minerálu, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:

  • Období plánování těhotenství
  • Období těhotenství
  • Období kojení

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

http://www.mamavit.cz

http://www.gsklub.cz/c/pro-zeny/

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA.

Doplněk stravy

Pink or Blue

Pinkorblue.cz je jeden z největších internetových obchodů v České republice nabízející vše pro miminka, děti zhruba do 8 let i maminky. Za skvělé ceny u nás nakoupíte autosedačky, kočárky, nosítka, bezpečnostní zábrany, chůvičky, módu, spoustu hraček a vybavení do dětského pokoje.  Vyberte si z 40000 výrobků skladem a my Vám je obratem doručíme s poštovným od 850 Kč zdarma. Pinkorblue.cz je obchod, na který nedá dopustit ani zlatá olympijská oštěpařka Bára Špotáková se synem Jankem.

Společnost Pinkorblue.cz věnuje rodičkám kupón v hodnotě 500 Kč.

Rotarix

Chraňte své miminko před neviditelnými hrozbami.

Vakcíny Rotarix a Synflorix pomohou Vašemu potomkovi v boji proti rotavirům a pneumokokům a sníží riziko hospitalizace. Rotarix je díky ústnímu podání pro Vaše děťátko naprosto šetrný, Synflorix je plně hrazený a šetří tak Vaši peněženku. Ptejte se na Rotarix a Synflorix u svého pediatra. 

Společnost GSK rodičkám věnuje poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží v internetovém obchodě www.prochytrehlavicky.cz nebo v nově vznikajícím e-shopu na www.zdraveomlazeni.cz, který se věnuje péči o pleť i tělo. 


 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Silvia poprvé jako lektorka těhotenského cvičení - diskuze

Poradna

Dobrý den, dcera oslavila roční narozeniny a zhruba ve stejný den jsme zjistili, že dělá zvláštní tiky hlavou, vždy to trvá jen chvilinku, ale je to jakoby ji byla zima, prostě malinko vykulí očička a lehce pohybuje hlavičkou a hned zase nic a vše je v pořádku. Známí říkají, že by to nemělo být nic vážného, ale raději se ptám.. jinak je šikovná a vše v pořádku. Děkuji za každou radu, s pozdravem Vagner

Dobrý den,

toto nedovedu posoudit, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 14:27
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×