Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2015: Jasko se více šetří

Které maminky se projektu účastní? 


Které společnosti věnují maminkám užitečné přípravky a potřeby pro miminka?

Feminella Hereditum Rotarix
GS Mamavit Pink or Blue Synflorix

Jasko (36. týden těhotenství, čeká třetí miminko)

Ahoj holky BOLky,

Zbývají poslední 4 týdny do termínu

Hrozitánsky to uteklo. Teď mám však pocit, že ten poslední měsíc se neskutečně povleče, no uvidíme :-).

Začala jsem se trochu víc šetřit

Už nějaký den mívám poslíčky a hlavička se tlačí dolů, tak už je cokoliv pro mě namáhavé. Manžel hodně pomáhá. S dětmi je to horší, platí zde, že čím jsem unavenější, tím ony jsou akčnější a neposlušnější. Častokrát rezignuji bez boje, nemám na ně sílu. Občas mají slabší chvilku a pomáhají, kde to jde, to zas musím uznat, ale většinou vypálí ven a vidím je až večer.

Kontrola u gynekologa

Ve středu jsem byla opět na pravidelné kontrole u pana doktora. Sestřička mi natočila monitor, opět vše v pořádku. Pan doktor po vyšetření konstatoval, že se čípek zkracuje, hlavička sestupuje, ale stále jde ještě vytlačit nahoru. Že to vypadá, že se nám to pomalinku chystá. Na dotaz, zda není brzy na poslíčky měsíc před termínem, řekl, že to brzy je, ale že nikde není psáno, že nemůžu porodit třeba do dvou týdnů. Na ultrazvuku bylo také vše v pořádku. Plodové vody dostatek, placenta na zadní stěně, váhový odhad 2 800 g. Popřáli jsme si hezký den a za týden na shledanou.

Manžel v týdnu oběhal pojišťovnu kvůli Kačenčinu úrazu a VZP kvůli příspěvku na očkování. Všude to vyřídil na jedničku a já jsem byla moc ráda, že nemusím nikam jezdit, už to prostě nějak nedávám.

Inzerce

O víkendu u nás byly hody

Během týdne začali stavět atrakce, letos tu byl autodrom, loď, trampolíny a střelnice.

Rodíme ONLINE 2015

Dětem to kupodivu stačilo a vyřádily se během víkendu dostatečně. Naše peněženky utrpěly veliké rány, ale je to jednou do roka, že? Akorát nás trochu mrzelo počasí. Bylo asi jen 8 stupňů, ale jak fučel vítr, tak byla fakt zima. Dětem jsem dala zateplené kalhoty a zimní bundy, o rukavicích, šálách a čepicích ani nemluvím. Já jsem vytáhla starou obrovskou zimní bundu a modlila se, abych jí dopnula. Dobře to dopadlo a nezmrzla jsem. 

Inzerce

rodime-online-2015-jasko-se-vice-setri

S přípravami u finišujeme

Manžel sešrouboval postýlku a já ještě stále přepírám oblečky a věci na miminko. Každý den trochu vyžehlím a poklidím. Pomalu ale jistě se u nás finišuje. 

Ještě ty dveře nám chybí ke spokojenosti, ale snad příští týden by je měli přijet montovat, tak snad to stihneme, než se malé narodí.

Inzerce

Za týden ahoooj.

 
 
Podle deníčku Jasko zpracovala Naďa Barochová.

Jaké produkty sponzoři vyrábějí a co rodičkám věnují?

Gaga´s pleny

Přebalujte zdravě a hravě. Úspora pro Vaši peněženku může být až 15000 Kč.

Kvalita prověřená maminkami je zaručena. www.gagapleny.cz.

Gaga´s pleny našim rodičkám věnují balíček v hodnotě 600 Kč.

Feminella Hereditum

Feminella Hereditum obsahuje speciální lactobacilární kmen Lactobacillus fermentum Lc40 izolovaný přímo z mateřského mléka (látka tělu vlastní). Tyto organismy zajišťují první osídlení střev kojence a zdravou střevní mikroflóru důležitou pro vývoj imunitního systému. Lactobacillus fermentum Lc40 po užití kapsle Feminelly Hereditum matkou prostupuje ze střev matky do mateřského mléka a podporuje proces kojení přirozenou cestou. Feminella Hereditum je doplněk stravy.

Každé rodičce věnujeme 3 balení Feminelly Hereditum.

GS Mamavit

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace vitaminu, minerálu, DHA a EPA. Je to kombinace, která byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:

  • Období plánování těhotenství
  • Období těhotenství
  • Období kojení

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

http://www.mamavit.cz

http://www.gsklub.cz/c/pro-zeny/

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA.

Doplněk stravy

Pink or Blue

Pinkorblue.cz je jeden z největších internetových obchodů v České republice nabízející vše pro miminka, děti zhruba do 8 let i maminky. Za skvělé ceny u nás nakoupíte autosedačky, kočárky, nosítka, bezpečnostní zábrany, chůvičky, módu, spoustu hraček a vybavení do dětského pokoje.  Vyberte si z 40000 výrobků skladem a my Vám je obratem doručíme s poštovným od 850 Kč zdarma. Pinkorblue.cz je obchod, na který nedá dopustit ani zlatá olympijská oštěpařka Bára Špotáková se synem Jankem.

Společnost Pinkorblue.cz věnuje rodičkám kupón v hodnotě 500 Kč.

Rotarix

Chraňte své miminko před neviditelnými hrozbami.

Vakcíny Rotarix a Synflorix pomohou Vašemu potomkovi v boji proti rotavirům a pneumokokům a sníží riziko hospitalizace. Rotarix je díky ústnímu podání pro Vaše děťátko naprosto šetrný, Synflorix je plně hrazený a šetří tak Vaši peněženku. Ptejte se na Rotarix a Synflorix u svého pediatra. 

Společnost GSK rodičkám věnuje poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží v internetovém obchodě www.prochytrehlavicky.cz nebo v nově vznikajícím e-shopu na www.zdraveomlazeni.cz, který se věnuje péči o pleť i tělo. 


 

 

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jasko se více šetří - diskuze

Poradna

Rodičovský příspěvek

| RPCZ | 26.09.2023, 06:34

Dobrý den
Potřebuji porádit na temu rodičovský příspěvek.


Jestli mam narok na RP když pracovní poměr byl ukončen ze strany zaměstnavatele 4 mesice po porodů.
Žádný rodičovské dovolené, příspěvky jsem ne žádala ani ze strany zaměstnavatele ani státní.
Porod byl březen 2022 po 4 měsících ukončení zaměstnání.
Jsem z jiného státu EU (Madrsko) v ČR dite dostalo rodný list.
Na území ČR nemam přechodní pobyt ani trvalý.

Dobrý den,

pro posouzení, který stát EU je ve Vašem případě odpovědný za výplatu rodinných dávek, se prosím obraťte na Úřad práce. Úřad bude k posouzení potřebovat doplňující informace o Vás, dítěti i otci dítěte, např. údaj o místě výdělečné činnosti otce. Můžete využít i call centrum Úřadu práce: +420 800 779 900, callcentrum@uradprace.cz

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 26.09.2023, 11:02
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Inzerce
×